Има много луди хора по тоя свят

  • 1 852
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
 newsm09
Каква е тая грозотия,това страшилище
нема да си го турна у дворО никога това Naughty
 да ме плаши нощно време

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Тази снимка е бая стара. И на нея животинката е жива. Поне така знам от статията с която обявяват същото за най-грозното куче на света. Верно - болничко било, сляпо и т.н., ама... жената/стопанка се грижила за него.

# 17
  • Мнения: 4 733
Ти шегуваш ли се?
 ShockedАз намерих снимка, статия не съм видяла
Това нещо не ми прилича на живо бре

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не, не се шегувам. Живичко си е. Ако междувременно не е умряло, де...

# 19
  • Мнения: 3 447
Този пич, лека му пръст, се е казвал Сам и е печелил конкурси за най-грозно животно в света. И с право:


Ето и съобщението за смъртта му. Аз обаче не видях да пише някъде, че е препариран  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 733
Умряло е, чета в някви чужди сайтове...
На 14-години било
Аз обаче продължавам да твърдя, че на снимката е вече умряло
Абсурд живо да изглежда така
Dona, не пише. На мумифицирано ми заприлича лично на мен Embarassed Не съм искала да дезинформирам Tired

# 21
  • Мнения: 3 447
Аз обаче продължавам да твърдя, че на снимката е вече умряло
Абсурд живо да изглежда така
Тц, живо си е на снимката, с нея е спечелило конкурса. Сигурно е единственото създание, което живо изглежда по-зле, отколкото умряло.

# 22
  • Мнения: 5 539
Касиди, ти направо сътвори разказ по картинка Laughing Тая снимка циркулира из фън-сайтовете от години. Кой я знай фотошоп ли е, що ли...

Но в интерес на истината и по темата искам да кажа, че преди време до един строеж в Б-с на едно дърво бяха заковали мумифицирана котка. Такава една смачкана, само кожа и кости и забодена с пирони за дървото Shocked На височина около 1 човешки ръст. Сигурно име била за талисман на работниците на строежа Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958

Dona , изначалния вид на животинката може би е бил съвсем друг.
Обаче на тоя припек... Sick
Ммм, не, не мисля... виждала съм такова и като живо, същото е. Не мога да си спомня името на породата, но беше адски скъпо  newsm78
Китайско голо качулато куче! На мен лично въобще не ми харесват, но набират почитатели и в БГ.
По темата: Не бих го направила. Изглежда ми като гавра с животното. Все едно да застреляш глиган и да му окачиш главата над камината!  Sick

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 15:19 от джуджанка

# 24
  • Мнения: 4 733
Сътворих, с помощ на снимковия материал Sad
Старо, не старо...на препарирано ми заприлича, sorry

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 14:20 от Kasidy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Лека му пръст тогаз.
Мисля, приживе не се е чувствало особено добре, за да изглежда така....
Споко, Кас, логично е да изглежда на мумия, но не е било....

# 26
  • Мнения: 3 886
Що за човек трябва да си, за да си вземеш такъв домашен любимец най-напред  Sick
Аде и аз тва си мислех.  Смахнатос се  Боже колко луди

# 27
  • София
  • Мнения: 2 017
В подкрепа на заглавието на темата и още повече с извратения вкус на някои кучи собственици, да споделя че съм виждала подобна гротеска:
Подобно плешиво китайско кученце, но с продупчени уши и съответно впечатляващи златни обици и други украшения бе разходено от дебела германка по главната в Бургас. Освен това кученцето беше пременено с някаква дрешка, с десен като роклята на собственичката. ooooh!

# 28
  • Мнения: 3 447
Подобно плешиво китайско кученце, но с продупчени уши и съответно впечатляващи златни обици и други украшения бе разходено от дебела германка по главната в Бургас. Освен това кученцето беше пременено с някаква дрешка, с десен като роклята на собственичката. ooooh!
Ужас  Crazy

# 29
  • Мнения: 4 733
Да, в Бургас живеят и гостуват много луди хора Laughing

Общи условия

Активация на акаунт