Желанието ми за секс изчезна

  • 3 254
  • 26
  •   1
Отговори
Пиша с молба за съвет, иска ми се да чуя различни мнения.
Та така.....женени сме с мъжа ми от 2 години, заедно сме от 10. Имаме и малко детенце. Като че ли откакто то се роди желанието ми за секс намаля и постепенно изчезна. Не че и преди съм била особено активна, но сега положението е трагично.
По този повод имаме непрекъснати караници в последно време. Аз нямам абсолютно никакво желание, насилвам се, но някак си не става....
Пробвах дали пък след някоя и друга чашка няма да стане, но не  Cry
Не изпитвам вече никакво желание. А той казва, че се чувства нещастен от това нещо, не искал да живее така /което е абсолютно нормално, не споря/.
Чудя се дали да не му предложа да си намери някоя друга /ако още не си е намерил/ щото нещата на вървят.
Освен това се чудя и дали изобщо ще се върне желанието ми някога...явно не е период щото продължава вече година и половина...
Дайте съвет, моля ви  Rolling Eyes

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Чудя се дали да не му предложа да си намери някоя друга /ако още не си е намерил/ щото нещата на вървят.
Освен това се чудя и дали изобщо ще се върне желанието ми някога...явно не е период щото продължава вече година и половина...
Дайте съвет, моля ви  Rolling Eyes

Това за " другата" ми се вижда малко крайно. newsm78 Едва ли ще се чувстваш по-добре, ако има и друга жена в живота ви. Може да стане и по-зле, затова не те се съветвам да прибързваш с такива предложения.

А за да събудиш страстта отново, трябва най-вече желание да го направиш и доста усилия и от двете страни, за да го постигнете.   bouquet

# 2
  • Мнения: 364
Задай си въпроса - " Не искам секс с него или не искам секс по принцип?"
Желанието за секс е пряко свързано с душевното състояние на човека. Дали подсъзнателно не го наказваш за нещо? Имате ли проблеми, несвързани със секса?
После, искаш ли да си самотна майка? Защото, ако не вземеш мерки, точно това ще се случи! Всички хора се нуждаят от близост, внимание и ласки. Ако съпругът ти не ги получи от теб, неминуемо ще ги потърси другаде. А намери ли това, което желае у друга жена, ти вече няма да му трябваш! Детенцето ще е пак негово - с теб или без теб! Защото реално погледнато всеки мъж може да се справи и без жена до себе си. Отдавна мъжете не са зависими от жената - домакиня. Не е нужно и да живее с теб, за да вижда детенцето! Помисли си дали наистина това искаш, защото натам ще се наклони везната рано или късно, ако продължавате така!
Изходът - открий това, което ти пречи да си пълноценна жена. Сигурно нежеланието за секс е продиктувано от нещо недоизказано, което ти тежи. Поговорете си и отделете повече време за себе си!
Искрено ти пожелавам да успееш!!!   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 120
ако тръгне да си търси друга,едва ли ще се върне при теб  Thinking
всичко,което бих ти казала,е казано в много теми тук,но опитвала ли си някакви афродизиаци?не говоря храни като шоколад,канела,охлюви и др..а продукти,които продават в секс магазините.има и такива в аптеките.най-малкото опитай женска виагра.може да ти звучи смешно и налудничево,но тя е създадена с така цел(не да звучи смешно).
но найстина си задай въпроса с него ли не ти се прави секс или попринцип.

# 4
Ами по принцип не ми се прави секс, не точно с него. Разбира се, че не искам да съм самотна майка, но не знам какво да направя. Всеки път когато иска да правим секс на мен всичко ми се скапва. Дори се отвращавам, и аз не знам какво ми става, но с времето все повече не ми се прави секс...

# 5
  • Мнения: 1 290
Хриси, а колко е голямо детенцето ви?
и кърмиш ли го все още?

# 6
Почти на годинка и четири месеца е. Не го кърмя...
Ама какво общо има това?

# 7
  • Мнения: 1 290
ами замислих се и ми хрумна нещо което може би няма нищо общо с истината, но...

дали не е възможно все още да се отдаваш на детето си (особено ако кърмеше) и за това да нямаш още сексуални желания... Може би скоро ще се появят...незнам...

# 8
  • Мнения: 269
Хриси, напълно те разбирам и аз съм в такова положение Sad! Заедно сме от половин година преди да се оженим, незнам от какво е.. Покрай бебо сме по-напрегнати, но ..той иска, на мен все едно зъб ще ми вадят Shocked. Казвам му, че е от грижите покрай детето, че не ми е до това, ама аз си знам че не е от детето (не го кърмя). Може би с времето ще се нормализират нещата..  newsm78
Но ще проверя за "женската виагра", що пък да не пробвам! Wink
Иначе за друга-минавало ми е през ума, но ми е ясно, че в най-добрия случай ще си останем съквартиранти след това!
Дано и при теб, Хриси, се оправят нещата, много е гадно, спор няма..

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Задай си въпроса - " Не искам секс с него или не искам секс по принцип?"
Желанието за секс е пряко свързано с душевното състояние на човека. Дали подсъзнателно не го наказваш за нещо? Имате ли проблеми, несвързани със секса?
После, искаш ли да си самотна майка? Защото, ако не вземеш мерки, точно това ще се случи! Всички хора се нуждаят от близост, внимание и ласки. Ако съпругът ти не ги получи от теб, неминуемо ще ги потърси другаде. А намери ли това, което желае у друга жена, ти вече няма да му трябваш! Детенцето ще е пак негово - с теб или без теб! Защото реално погледнато всеки мъж може да се справи и без жена до себе си. Отдавна мъжете не са зависими от жената - домакиня. Не е нужно и да живее с теб, за да вижда детенцето! Помисли си дали наистина това искаш, защото натам ще се наклони везната рано или късно, ако продължавате така!
Изходът - открий това, което ти пречи да си пълноценна жена. Сигурно нежеланието за секс е продиктувано от нещо недоизказано, което ти тежи. Поговорете си и отделете повече време за себе си!
Искрено ти пожелавам да успееш!!!   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 500
Задай си въпроса - " Не искам секс с него или не искам секс по принцип?"
Абсолютно.
Иначе това "дали да не му предложа друга" направо ме разби. Shocked Shocked Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 2 381
Честно казано и аз съм имала такъв период. Всъщност и двамата си бяхме така. Сега обаче желанието ми се връща.  Grinning
Сигурно има нещо, което те тревожи или се чувстваш несигурна, напрегната и т.н. Щом казваш, че не ти се прави секс по принцип. Това с женската виагра не е лоша идея. Попитай в аптеките какво предлагат. Не се срамувай. Трябва и двамата с мъжа ти да положите усилия. Със сигурност си заслужава. Успех.   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 9 107
Как така друга? Странен начин на обичане? Мен подобна мисъл дори ме съсипва... То сигурно е от загриженост някаква за мъжете ви, ама на мен ми е непонятно.
Защо не пробвате консултации със сексолог? Може да помогне. Аз по едно време заради качените килограми и нямах особено желание- притеснявах се и дори ме наболяваше на моменти. Но този период отмина. Може би си има някаква причина, за която не си давате сметка  newsm78 Но не си пращайте тъй лесно мъжете при други жени.  Naughty

# 13
  • Мнения: 311
Според мен се дължи на факта,че сте заедно от доста време.И аз имах такъв период като родих,но нещата се оправиха.Може би трябва да помислиш за чувствата към мъжа ти.Неизбежно е да са притъпени след 10г връзка.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами и аз бих те посъветвала за отидеш на сексолог, нещо не ми се струва нормално да нямаш желание за секс  newsm78
А относно варианта - да му даваш съвети за друга, забрави  Naughty това ще съсипе семейството Ви, детето ще страда, нерви и т.н. Мислиш ли че можеш да бъдеш безразлична, ако знаеш че мъжа ти прави секс с друга, какво означа това???
Задай си въпроса обичаш ли го и ако наистина го обичаш, искаш да останете семейство отиди на консултация със специалист  Peace

Общи условия

Активация на акаунт