Идеи за...

  • 1 505
  • 27
  •   1
Отговори
Нуждая се от идеи и предложения за това КАК ДА УБЕДЯ съпруга си, че трябва да имаме второ дете? Аз искам, а той -не. Как да го навия?

# 1
  • Мнения: 554
Постави го пред свършен факт! Забременей и му кажи ...  и готово Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Това не е много почтено - аз съм против Naughty

# 3
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Кажи му, че много го обичаи и искаи с него да имате още едно доказателство за любовта ви

Бе той ако те обича ще разбере желанието ти

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен това ми отне 3-4 години да го убеждавам.
Казах, че това е начин да оставя цигарите(той е непушач).
Казах, че на другото дете му е скучно и ще порасне егоист.
Казах, че някой ден ще се огледаме като старци само с едно дете и няма да ни радват толкова много внуци.
И накрая, понеже нашето първо е момче, му казах, знаеш ли ако си имаме момиченце, колко ще е сладка и как ще те обича и ще те разтапя и то взе, че стана така - дъщеря ни не се отделя от него и все го търси и колкото и да е ядосан, само като чуе "Татииии" и му минава веднага.

# 5
  • Мнения: 4 447
Постави го пред свършен факт! Забременей и му кажи ...  и готово Simple Smile

 Laughing а така!  Peace

# 6
  • Мнения: 2 757
Щом не ще не се набутвай с много деца - току виж те зарязал някой сама с малки деца. Познавам случаи на жени направили се на много хитри и родили бебета без мъжете им да го искат. Но бракът пак се разпаднал и жената останала преебана в крайна сметка - сама от себе си. Вярно, ако имаш възможност да си гледаш децата като хората си е по-скоро плюс. Ама ако изнемогвате не си заслужава.
И аз мисля, че не е почтено - това си е вид сериозна измама. Но разбира се ако успееш да го убедиш ще е друго. Само че като не познавам мъжа ти и мотивите му да не иска второ дете не виждам как мога да ти помогна  newsm78

# 7
  • Мнения: 492
Извинявам се на авторката, но не се сдържах!По едната тема  - доката го убедиш разликата може да не е 9 години, а повече!По другата -  след като вече го навиеш правите опити до момиче!
И по тази тема- вие разговаряли ли сте?Той обоснова ли се защо не иска второ дете, може да има основателни причини?Не мисля, че това решение се взема с убеждаване, просто и двамата трябва да сте готови.

# 8
  • Мнения: 1 273
Щом не ще не се набутвай с много деца - току виж те зарязал някой сама с малки деца. Познавам случаи на жени направили се на много хитри и родили бебета без мъжете им да го искат. Но бракът пак се разпаднал и жената останала преебана в крайна сметка - сама от себе си. Вярно, ако имаш възможност да си гледаш децата като хората си е по-скоро плюс. Ама ако изнемогвате не си заслужава.
И аз мисля, че не е почтено - това си е вид сериозна измама. Но разбира се ако успееш да го убедиш ще е друго. Само че като не познавам мъжа ти и мотивите му да не иска второ дете не виждам как мога да ти помогна  newsm78

Е това е просто.... Sick

Мисля че, трябва да си говорите без никой друг да ви се меси. В крайна сметка ти познаваш най-добре съпруга си.
Какви са неговите мотиви, че не иска? Може и да са основателни. В повечето случаи ние жените не си правим сметка, когато искаме нещо. Докато голяма част мъжете (или поне моя е такъв),   обмислят даден въпрос от всичките му страни.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 361
Убеди го с любов. Аз твърдо вярвам, че децата трябва да са плод на любовта между двама души, преди аргументи като "като остареем ..." или "да не расте егоист"- изобщо не вярвам в това.
Освен това не казваш какви са мотивите на мъжа ти за нежеланието му да имате още едно дете.
Как сте с финансите- това е другият основен момент, който в повечето случаи притеснява мъжете.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 628
Това не е много почтено - аз съм против Naughty
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9 099
Ами просто бъди упорита и периодично му говори за желанието си, без да се уливаш. С времето може да свикне с мисълта , а и да разбере, че наистина доста го искаш.
Иначе как става това забременяване без той да го иска?  newsm78 Ние си ползваме презервативи. До сега никога не са се късали, а и дори да стане, има си хапчета.... Наистина не ми се струва почтено. Може да има много лоши последствия върху взаимоотношенията ви.

# 12
  • Мнения: 131
Според мен децата трябва да са поне по две. Мисля , че трябва синът ми да има някой друг близък освен мен и баща си. Понякога приятелите не могат да заменят брата или сестрата. И моят мъж не го разбира това, но аз профилактично повдигам   темата, че като дойде момента да се прави второ да е подготвен Sunglasses

# 13
  • Мнения: 374
И аз съм на мнение, че и двамата родители трябва да го искат!

# 14
  • Мнения: 86
И аз съм на мнение, че и двамата родители трябва да го искат!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт