Едно мое наблюдение върху здравето на моите познати

  • 2 923
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Забелязал съм, че родените около 1970 година имат още от малки проблеми със зъбите. Преобладаващият здравословен проблем сред тях. Разбира се, има и изключения.
Родените около 1980 година - проблеми с очите. Също са се появили в детството (късогледство, далекогледство)... Разбира се, и сред тях има изключения.

Верни ли са ми наблюденията и на какво може да се дължи това, ако са верни?

# 1
  • Мнения: 5 577
Родена 1983 - нямам никакви проблеми с очите. Всъщност почти нямам връстници с такива проблеми. Май не съм съгласна.

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
приятеля ми е 70г и има само две пломби Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 17 402
Изобщо не мога да се съглася- не виждам каква е връзката. Много от родените между 70 и 80-та, както и след това  имат същите проблеми, че и много други.

# 4
  • Мнения: 3 447
В първи клас половината деца бяха с очила, другата половина бяхме с шини на зъбите и освен това всички бяхме с гръбначни изкривявания... това са ми наблюденията  Confused

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не мисля, че са верни.

# 6
  • Мнения: 5 393
Стоянееееее, и тука ли се появи бе душа! ooooh! ooooh! ooooh!

Нямам такива наблюдения.Аз съм 81ва година и имам проблеми със зъбите, мъжа ми е 74та и има само една пломба.Проблемите ми с очите-много леко късогледство, появи се около 20тата ми година.
Айде отчетох ти се в темата Peace Wink

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
100яне, сега очакваме да щурмуваш Красива мама! Peace

# 8
  • Мнения: 150
Темата е сериозна, ще помоля за подобаващо отношение към нея.

# 9
  • Мнения: 7 723
Мъжът ми е 64- ти набор със зъби като камъни- никакви проблеми. Страда от леко късогледство.
Аз- 74- ти набор, имам орлови очи и малко кариеси, появили се след първото ми раждане.
Не мисля, че има някаква зависимост  Wink

# 10
  • Мнения: 1 400
Съвсем сериозно, по темата - моите пък наблюдения са точно обратните . Пояснявам - тез дето са около 80-та година са с проблеми в зъбите. Повечето. Доказано е дори моето сумнение от няколко души аверчета стоматолози. Тези пък другите - около 70-ти - имат проблеми с очите. Особенно последните години много се явява тоз проблем.
Стоене, провер си източниците.
Ще споря до край! Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 150
То не е до спор, ами до наблюдения, както съм озаглавил и темата. Аз съм 70та година - развалени зъби и никакви диоптри. При това съм от десетина години по 12 часа дневно пред монитора. И сред познатите ми е така....

# 12
  • Мнения: 1 400
Аз клоня към 80-така ( 77), но пък разните му там братчеди и т.н. са от 80-ти нагоре... та затова ти казвам- аз си имам точно две пломби, мъжО ( и той влиза в графата) и той само с 3 може да се похвали, но пък и двамцата сме пред очилца. Виж , братчедите , до един от малки са все по зъбари. То не бяха апарати, то не бяха операции разни, то не бе чудо.

# 13
  • Мнения: 4 700
81 набор съм и нямам никакви проблеми с очите. Приятелите ми от 80те съ6то (само едно момиче има 2 диоптъра)

# 14
  • Мнения: 2 724
Нямам  такива наблюдения ,сори  Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт