Galfi вече е щастлива мама...

  • 1 648
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 486
 ...на две малки момиченца - Дара и Ема! Малките красавици са се родили в ранната утрин на 1 април, тежат 2.139 и 2.100 кг.

Засега всичко е наред, но ще се наложи да постоят седмица-две в болницата, докато наддадат до 2.500 кг. Мама Galfi ще ви разкаже подробности, когато се прибере у дома (евентуално четвъртък или петък).
Да й пожелаем бързо възстановяване, а  Дара и Ема да са живи и здрави, умни и красиви и да радват много мама и татко!

# 1
  • Мнения: 7 803
честито   bouquet дъщерички на мама галфи и бързо възстановяване

# 2
  • Мнения: 7 640
Честито Галфи!
Бързо прибиране у дома и чакаме подробности !

# 3
  • Мнения: 2 022
Честито на мама Galfi! Да са живи и здрави принцесите й и много радост да й носят! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 895
Честита радост на Галфи! Да са и живи и здрави момиченцата, бързо да растат и много да я радват!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 757
Честито и от мен   bouquet Peace

# 6
  • Мнения: 1 744
Честити дечица! Да са й живи и здрави! На мама бързо да се възстановява ! Hug

# 7
  • Мнения: 288
.. ЧЕСТИТООООООО ..   bouquet .. така .. така .. че нещо го бяхме закъсали за снахи напоследък ..  Grinning

# 8
  • Мнения: 990
Честито и от мен ! Да са и живи  и здрави и скоро да се приберат у дома   bouquet

# 9
  • Мнения: 649
Честито!!!  bouquet Да са живи и здрави малките принцеси и да радват всички около тях!!!

# 10
  • Мнения: 1 419
Честито на мама Галфи - да са им живи и здрави дечицата   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
честито миличка , много се радвам за теб!Да са ти живи и здрави принцесите и само радост да ви носят.  bouquet

# 12
  • софия
  • Мнения: 555
Честито! Много радостни моменти и сили за  мама Галфи и здраве и късмет за малките моми.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Честито Галфи! Да са ви живи и здрави куклите! newsm51

# 14
  • varna
  • Мнения: 1 012
    честито на GALFI да са и живи и здрави девойките  bouquet newsm06

# 15
  • Мнения: 255
Честитоооо!!!!
Още една щастлива стереомама newsm06
Галфи.да са ти живи и здрави малките принцеси ,много положителни емоции во пожелаваме,бързо да пораствате и скоро да се приберете у дома  bouquet
И те чакаме да разказваш  love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 256
Veche mi e neudobno da se izvinjavam za Kredor,ama....... Embarassed

Mnogo vi blagodarja z avnimanieto nomicheta  bouquet
Ot petak sme v palen sastav i sega nai-nakraja uspjavam da sedna na comp-neshto javno ne moga oshte da se organiziram.
Dara i Emma sa mnogo dobre-e,ne gi izpisaha 2500 kg,a po-malko,tai kato tova ne bilo prichina za ostavane v bolnica,a zdravoslovnoto im sastojanie!
Az se kazvam Tzveta i rodih v nedelja na Tzvetnitza Mr. Green
Sega nakratko,za da ne i zatormozjavam s latinicata:V sabota bjah na porednija pregled,kadeto vsichko beshe nared i za parvi pat me pregleda za razkritie i takova njamashe,a az go ubejdavah,che iskam da vljaza v bolnica i da me dokarat pone do 36 sedmica,tai kato vodite na ednoto bebe bjaha namaleli,no ne zastrashitelno.Tova,ot koeto nai-mnogo se strahuvah-prejdevremenno rajdane,tova mi se sluchi.Lekarjat mi objasni,che prirodata si imala zashtiten mehanizam i bliznacite se razvivali po-barzo ot edenichnite bebeta,tai kato bili zastrasheni ot ranno rajdane,taka che da ne se pritesnjavam-moite si bili mnogo dbre :roll:Ne znam dali samo v Amerika e taka,no mi kaza che sled 35 g.s rajdane ne se spira Rolling Eyes
V sabota prez noshta pri porednoto stavane da pishkam sabeljazah mnogo obilna sluz/s izvinenie za naturalizma/,uchudih se i prodaljih da se barsha,no neuspeshno.Pri stavaneto mi kapnaha njakolko kapki kato bistra voda i az se zachudih chak izvikah maja mi.Reshih za vseki sluchai da se obadja na doc.i dokato chakah da mi se obadi/takava e sistemata tuk/ zapochnaha jestoki,neopisuemi bolki nisko dolu i otivashti kam anusa i reshih,che mi se hodi do WC :oops:Njamah nikakvi kontrakcii samo tezi bolki tochno kato napani za toaletnata i az si misleh dano po-skoro otida do WC,za da mi olekne :)Dokato chakah obajdaneto bolkite tu spiraha tu zapochvaha i mi spiraha daha i zapochnaha da mi iztichat vodite tozi pat bez samnenie.Tova se sluchva kam 3 sutrinta i tragnahme za bolnicata,kojato naistina e mnogo dalech.Bolkata,kojato zpitvah po patja beshe neverojatna,no vse si misleh,che shte me spasjat-chuvala sam za sluchai s iztekli vodi da izkarvat oshte njakoja sedmica,taka che vaobshte ne vjarvah,che shte rajdam/tolkova mi e akala/.Lazeiki stignah do oydelenieto,kadeto veche nito mojeh da govorja nito da sedja ili leja ,lekarjat mi doide,proveri me i kaza "palno razkritie"barzo operacionnata  :shock:i razbrah,che dnes shte e denjat i se gipsirah.Dokato me karah kam operacionnata njakolko sestri mi se karaha kak trjabvalo da rajdam normalno ,a ne da se ligavja :twisted:ta trjabvashe doc.da im se skara.Da bjah iskala da rajdam normalno shtajh da se macha 2 dena za razkritie,a taka za 2h palno bez nito edna kontrakcija.Az do posledno milseh,che mi se hodi do toaletnata i objasnjavah na sestrite i doc,che trjabva da mi dadat razhlabitelno Embarassed Grinning

Ne mnogo nakratko tova e momicheta,oshte vdnaj mersi momicheta i dvoina radost za vsichkii

Общи условия

Активация на акаунт