Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Бебето ми е на 4 месеца и от 2 или три седмици забелязвам че като се опитва да издава звуци ги издава като поема въздуха навътре и се получава звук като свирене на спирачки а преди не правеше така гугаше си нормално. Какво става трябва ли да ме притеснява това
Цитирай

Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.
Цитирай

София

Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.

Peace
Цитирай

Пловдив

Фукла е права.
Калоян също в началото гукаше, после започна да издава лек писък, сега пищи с пълно гърло. Отскоро започна да издава едни звуци и гледа някого, сякаш прави изречения и казва нещо на неговия си език. много е сладък.
Цитирай

Sf

Точно.
Цитирай

Laughing Аз бих се радвала!
Ако знаеш само какви звуци излизат от моята малка кукла!...И татето не ги може!  Wink На моменти се стряскам, но много се забявлявам! Love
« Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 23:49 от ive »
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Hug
Цитирай

София

Мамино сладко Smile
Цитирай

София

Hug
и аз мисля така Peace
Цитирай

Пазарджик

О, няма за какво да се притесняваш!както са ти казали просто открива нови звуци,скоро ще започне и да пищи !А за теб остава само да се забавляваш!
Цитирай

Велико Търново

О, няма за какво да се притесняваш!както са ти казали просто открива нови звуци,скоро ще започне и да пищи !А за теб остава само да се забавляваш!
така е.  Peace
Цитирай

Абсолютно!  Peace
Занапред ще открива все нови и нови неща и всичко ще му е интересно. Ще видиш какъв купон ще настане, когато започне да обича да слуша собствените си писъци!  Mr. Green
Цитирай

експериментира Peace
Цитирай

днес тук, утре там...

Не се притеснявай това е нормално. Всички деца минават този период .  Peace
Цитирай

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора