Дали е добра идея...

  • 824
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
...да си изруся косъмчетата по корема и на кръста? newsm78 Нещо трябва да се направят, а не ми се махат, че не искам да си представям какво ще стане след време. Sick Някой изрусява ли ги там и с какво? Или какво ги правите... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 252
Не го прави Praynig, за твое добро. Много се личи и е грозно, без значение какъв ти е тена на кожата.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Особено като заблести на слънцето. По-добре ги махни с кола-маска.

# 3
  • MUC
  • Мнения: 297
Моите са си естествено руси и си ми харесват така. Тъмните според мен се забелязват повече. Но не знам дали при теб ефектът ще е като при естествено русите, нямам представа.

# 4
  • Мнения: 7 186
Толкова ли се виждат?
Според мен ако ги изрусиш, ще си личи. По- добре направи няколко солариума, би трябвало да изсветлеят.

# 5
  • Мнения: 2 936
Особено като заблести на слънцето. По-добре ги махни с кола-маска.

 Peace

изрусяването не е добра идея  Naughty

# 6
  • Мнения: 6 958
Не мисля, че е добра идея, защото с времето ще пораснат малко повечко отколкото са били... Зависи какви са ти точно, но по добре така отколкото да са русички, пък вече решението си е твое  Peace

# 7
  • Мнения: 252
Няма да израснат но не стои естествено и се набива на очи. Вместо да ги скриеш, ще ги натрапиш повече. Щом е само на корема и кръста, защо не пробаш с лазерна или фото епилация.

# 8
  • Мнения: 6 958
Няма да израснат но не стои естествено и се набива на очи. Вместо да ги скриеш, ще ги натрапиш повече. Щом е само на корема и кръста, защо не пробаш с лазерна или фото епилация.

За израстването така си мисля по някои мои грешки... Rolling Eyes А за лазерна или фотоепилация най доброто е фотоепилация според мене, а и най-правилното решение  Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз на корема си ги махам с кола маска. Не са станали повече нито пък по-дебели. Мисля си и за лазерна епилация, но ми казаха 100 лв.на процедура  Shocked

# 10
  • Мнения: 6 958
Аз на корема си ги махам с кола маска. Не са станали повече нито пък по-дебели. Мисля си и за лазерна епилация, но ми казаха 100 лв.на процедура  Shocked

Фотоепилацията е ориентировъчно 5 лв. на импулс (зависи къде се прави) и за коремната област да речем са 5 импулса (за малко место ако става дума) по 5 лева са си 25 лева... 100 лева може да те хване цялото махане, но не и едната процедура  Peace А и аз съм привърженичка на фотоепилацията като качество и трайност  Peace

# 11
  • Мнения: 1 817
И аз бих препоръчала лазерна или фотоепилация в твоя случай  Peace ! Другите варианти не са трайно решение на проблема ти!

# 12
  • Мнения: 1 120
Толкова ли се виждат?
Според мен ако ги изрусиш, ще си личи. По- добре направи няколко солариума, би трябвало да изсветлеят.

на мен от солариума ми изсветляха дори тези,които бяха израснали на краката

# 13
  • Мнения: 5 299
Моите на кръста са светли, но и мен ме дразнят много. Мяхах ги 2 пъти с кола маска - не са станали по-гадни, но и като си помисля че май само там остана дето не се обезккосмявам...много досадно  ooooh! Добре, че не ги виждам  Grinning

Идеята с изрусяването не е никак добра. Wink

# 14
  • Мнения: 4 770
Най-добре с епилатора. А ако са съвсем малко на коремчето - може и с пинсета. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт