Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита да ни е новата тмичка!!!както винаги е страхотна  bouquet
Инаааа Честит рожден ден!!!!  bouquet
sladkish4e честито за госпожицата от сега се вижда колко е готна-татито трябва много да я пази Wink
 pivanov   честито момченце-аз на моя мъж му казам ако скучайноп си направил пич ще се явяваш най скоро на поправка Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 127
Беличка   в кой район си търсите квартира?Преди малко разбрах за един познат които дава в Лагера на хубаво място!Не е обявена никъде, но не съм питала за подробности ако те интересува ми кажи!

# 17
  • Мнения: 4 546
Гита, чудесна темичка както винаги   bouquet и заглавието е много сладко  Grinning
Ина, честит рожден ден   bouquet
честито и на всички мами, разбрали пола   bouquet надявам се днес и аз да се похваля  Blush

# 18
  • Мнения: 222
Много благодаря на всички мами за моето момченце Sunglasses

Beli4ka-
много кофти момент е с тези квартири. Пожелавам ви да си намерите бързо и да е по-хубава от предходната!
Sladki64e-честито момиченце!

Ина
-Честит Рожден Ден! Много здарве, късмет и едно послушно, хубаво бебе през Август!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
man4eva много ти е сладък новия аватар.

# 20
  • Мнения: 564
Манчева, мерси за съдействието  Hug   bouquet. Ние търсим нещо в централната част на града, че да сме близо до родителите си и двата чифта..Бе то е еднааа...
Благодаря за стисканите палчета, винаги са ми вършили работа вашите добри пожелания, така че и сега ги приемам с голяямо желание и надежда  Hug!

# 21
  • Мнения: 1 380
pivanov, честито ти момче. И на мен Димитрова ми каза, че бебето е разположено ниско долу, но това не е за притиснение.
Ти се надяваше на момиче, а то излезе момче, а аз обратното. Да не би някой да ни ги е сменил. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 127
man4eva много ти е сладък новия аватар.
10x  Heart Eyes Вече всичките ми мисли са в бебета  Laughing Почти всяка нощ сънувам бебоци, дано да е на хубаво!
Да ви се оплача от вчера започнаха да ми се подуват краката, а това не е никак добре!Ще отида другата седмица да видя какво става.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИНА, БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА!

# 23
  • Мнения: 1 380
Честит рожден ден ИНАААА.
Да си жива и здрава и многоо обичана. newsm59

# 24
  • Мнения: 25
 ИНА  newsm59
Гита Ог -  smile3521 чудна тема
pivanov - Честита ти  newsm26 новина
beli4ka - успех в търсенето на квартира и не се преуморявай, бебчо е най-важен от всичко.
sladkish4e -  честита ти  4470    smile3522 - и един въпрос: " sladkish4e и Галя Гицова едно и също лице ли са?" - май пак те разконспирирах  moresmile

# 25
  • Мнения: 127
Беличка, то Лагера е в центъра с/у х-л Славия на близо до бъл. Цар Борис III. Ама ти си знаеш. Късмет и стискам палци!
Знам как е щотото и ние сме под наем но в Надежда.Докато го оправим тоя апартамент свят ни се зави, ама важното е че сега е кукличка и ми е уютно!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 716
Честит рожден ден на Inaaaa! newsm59  ura  bigdance2 bdbaloniПожелавам ти много здраве и щастие и през август едно прекрасно и здраво бебче!  Hug Flutter
Pivanov- честито ти  stork-boy
Slakish4he а на теб честито ти  stork-girl Разбрах,че си била при Димитрова с какво впечатление остана от нея и колко време продължи прегледа? Simple Smile
Гита а теб  Hug многоооо........... а на мъжа ти му кажи ,че е много изобретателен!  Crazy Mr. Green Темичката е прекрасна! Simple SmileАз и днес както и вчера спинках до 11.00 Simple Smile то моето на нищо не прилича  CrazyНа тези които ще пътуват на някъде весело изкарване и на именниците ако има такива около вас всичко най-най!   bouquetБеличка и аз много се чудя дали да не търсим квартира защото от 2 апартамента .....да ви кажа за нес място една стая всички други запълнени с хора  Confusedсега става но после като се роди беб ще е много кофти.Не знам какво да правя те наемите пък станаха ебати цифрите и за сега се чудим!

# 27
  • Мнения: 564
Димианки, трагедия са наемите  ooooh!...А и тъпите агенции са намесени и искат 2 наема и 1/2  #Crazy...УЖАС. Ние сега сме в гарсониера за 200 евро, искаме двустаен, че да не сме набутани в 1 стая да спим, ядем и гледаме тв и бебе да гледаме  Rolling Eyes...Но двустайните (‌качествени, където бих вкарала бебето си)‌са от порядъка на 350-400 евро  Confused!!!!!! Почти сме го преглътнали...Имаме покана и от двата чифта родители да живеем при тях ВРЕМЕННО‌, но аз предпочитам да сме си самостоятелни, че търканията са неизбежни в подобни случеи, а да се караме за битовизми с милото не искам  Naughty...Беее лудница, ама важното е да сме здрави всички и ще се справим  Hug!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 716
Да знам доста са скъпи но все пак е удобство да си си сам! Ние сега живеем с майка ми и брат ми а зимата взехме и баба ми при нас,че не е добре и смятай Confused нищо че апартамента е тристаен! Не знам ам грам какво ще правим..... а трябва да решим,че ако си останем в нас трябва да се ремонтира малко стаята просто да се освежи! 

# 29
  • Мнения: 564
При всички случеи по-разумно е да си останете там, 4 души в 3 стаен, не е чак толкова зле (‌май  newsm78)...То и аз като се замисля..и аз осъзнавам,че е по-добре да дадем 1000 лева за едно ремонтче у нас или у свеки и да идем там, ама като знам каква съм си  Crazy  smile3512...Ще се изнервя на някого от родата  smile3515 и ще си го изкарвам на милото  bash..а и нали спокойствието за кърмачките е много важно..А и сме свикнали самички, да не ни се бъркат и изведнъж да се изсипе дъжд от съвети, ще лудна сигурно  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт