Отговори
# 45
  • Мнения: 4 546
аз да си призная, че се чувствам разочарована, че няма да вързвам опашки . и ми е ужасно гузно, че пък съм разочарована и мислено се самобичувам  Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 5 714
Е Херелинке недей!  Hug Аз също много искам да имам момиченце но още не знам какво ще е,а пък все ми се върти в главата,че ще е момче Flutter вътрешно чувство Sunglasses а и сънувам вече за 3 път че доки ми казва: МОМЧЕНЦЕ ЩЕ СИ ИМАШ! Сега ще видим като разбера един ден дали сънищата са вярни! NaughtyВидяхте ли ми колко ми е пораснало коремчето Party  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 380
herelina я го приемай по оптимистично. И на мен ми беше гадно вчера, че ми казаха мома, ама вече не, даже се радвам. Важното е да са живи и здрави, все ще ги обичаме. А и Димитрова ми каза, че като насочвам отрицателни мисли към бебо, то също страда. Няма да караме малчовците да се чувстват виновни за това, че са момичета а не момчета или обратното.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 714
Аз поне нямам друго детенце и ще се моля поне каквото и да е сега следващия път да е друго! Simple Smile А това за отрицателнте емоции наистина повлияват на бебчо но пък за съжаление и аз все си мисля какви ли не неща Rolling Eyes и после съжалявам защото знам,че беб страда с мен!  Confused

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
аз да си призная, че се чувствам разочарована, че няма да вързвам опашки . и ми е ужасно гузно, че пък съм разочарована и мислено се самобичувам  Crazy

Да направиме смяна тогава. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 373
Dimianki, това със сънуването на пола май не е много вярно. И аз така сънувах няколко пъти, че ще е момче и имах такова усащане, а пък ще си имам розово зайче. Явно вътрешната ми нагласа и усещания хич не работят.  Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 5 714
loni ..... дано е така аз сънувам,че ми кават че ще е момче Simple Smile пък то нека си е момиченце  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 564
Честито на узналите пола!!!! Да са ви живи и здрави!!!
Да ви кажа, че и аз се усещам на моменти как тайничко си казвам "еех ако беше момиченце, щях да правя прическиии.." Ама от друга страна много се радвам на моето момченце!
Димианки, и моето коремче е горе-долу такова..супер е сладурско!!
Аз сънувах, че е момченце и се оказа момченце  Peace!

# 53
  • Мнения: 4 546
dimianki и аз тъй си мислех, ама явно съм имала някаква вътрешна настройка.  newsm78 а сънувах - момиченце  Grinning
божкее, един ден ще ставам свекърва  hahaha
аа Гита, не си го давам. мъжо ще се труди докато уцели  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 5 714
Бе да са ни живи и здрави пък каквито такива!  Peace Беличка как няма да са ни еднакви тумбачетата като сме и с един термин  Mr. Green  Hug Ти кава ли къде ще раждаш  newsm78 май за Шейново ако не се лъжа беше newsm78аз нали се отказах от там заради доктора ми и се записах в Правителствена Simple Smile там единственно е малко кофти,че прегледа е много скъп/ 50 лв/ но ако всичко си е наред с беб ме гледа 1 път месечно а не като стария на месц 2 пъти. А самото раждане ми е безплатно.... а че ще се даде то е ясно стига всичко да мине наред Simple Smile а не като бившия ми док той направо си просеше пари !  Close

# 55
  • Мнения: 1 380
Dimianki, това със сънуването на пола май не е много вярно. И аз така сънувах няколко пъти, че ще е момче и имах такова усащане, а пък ще си имам розово зайче. Явно вътрешната ми нагласа и усещания хич не работят.  Crazy
Ха-ха и аз така. Аз 4 месеца сънувам момче и мъжо също, а то се оказа мома. Понякога сънищата бъркат. Ама да си призная миналата седмица сънувах, че ще е момиче и се събудих изпотена и объркана, ама този последният сън май се е оказал верен. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 216
Който каквото си няма, за това реве!

# 57
  • София
  • Мнения: 5 714
Е значи може поне мако да се надявам сънищата ми да не са верни!  Peace Peace Peace Ще видим........ още малко търпение!  LaughingСонитке на мен ми се очертва най-рано да разбера на 18.04. така,че май аз ще съм от последните!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 15:33 от dimianki

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИНА!!! ДА ГУШКАШ НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ ПРЕЗ АВГУСТ!

Pivanov и Herelina, честити ви сини новини  stork-boy
Сладкишче, честита девойка  stork-girl

Момичета, не се кахърете, че сега не е точно полът, който сте си поръчали. Важното е бебетата да са живи и здрави. А пък нали ще има и повторение след време.  Grinning
Между другото моята интуиция и двата пъти се оказа вярна. Първият път сънувах момиче и такова се роди. Сега пък бях убедена, че ще е момче, и момче се оказва. За третия път обаче съм си поръчала отново девойка. Ще видим де... Mr. Green

Гита, темичката е отново прекрасна.   bouquet Поздрави и мъжа си, защото доколкото разбирам той активно се включва в нея.

# 59
  • Мнения: 3 388
ИНА, честит рожден ден и от мен   bouquet

На узналите пола- честито!  Hug Аз май последна ще разбера, щото сме много специални казва мъжа ми  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт