VIP Brother 2 - 5

  • 39 222
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 002
кое пее Уитни ?

# 31
  • Мнения: 17 546
Десито

# 32
# 33
  • Мнения: 11 607
Уитни - Деси

Деси как пее акапелно, не и трябва музика... Малко са певците,които ще се подложат на такъв тест - без подготовка, навсякъде, по всяко време, от раз и то перфектно... Все едно,че слушаш наистина певеца, в случая Уитни... А и тази песен не е лесна. Не, аз съм фен на Деси, ако изкл. някой неща.

Катето и на мен не ми хареса - като език, все с цигара, поведение.... Не и е чиста работата на нея... Това за нея е филм на живо и се опитва добре да играе.

Деси разказва сега и вицове.

Василка що не е по бански в басейна?

# 34
  • Мнения: 17 546
Факт, че някои от суетничене и отбягване на общата компания стават неприятни вече. За тази вечер си заплюх Маги. Ами чий го дири там ако ще е като антураж на Азис?(хубостта и няма да я коментирам)
Ти верно ли хубост имаш предвид? Щото не виждам кавички около хубост... Тази жена изглежда ли ви на 31? Мъж и знаете ли го кой е? А Десито все пак е племенница на Мими Иванова (Развигорова Попова)

# 35
  • Мнения: 941
Ще споделя скромните си предвиждания за номинациите: Днес са ги питали, "с кой искаш да останеш в къщата " (като последната номинация с тризначките, където Любов прецака сестра си Вяра, като я забрави  Laughing ) ....казали са, какво им е дошло първо..и така всички са пропуснали Калин!!! Здравко и Петя, са събрали най-малко положителни гласове от съквартирантите. Имали са забрана от ББ да съобщават за какво са били в изповедалнята, утре като ни дадат на запис номинациите, ще пуснат на живо от къщата, където ще им съобщят номинациите, за да се насладим на ЕСТЕСТВЕНИТЕ им реакции  Laughing

p.s. май много дълго ми стана изречението... Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 370
Успях да ви изчета , най после!

Аз си мисля , че първа хвръква Петя!

# 37
  • Мнения: 17 546

p.s. май много дълго ми стана изречението... Embarassed
Не се коси, нали си слагала тук таме запетайки!  Mr. Green

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Знаем, но повече инфо добре дошло. За хубостта ще си коментираме наум.

# 39
Ей това кофти, че са ги питали така. Това значи че Азис сигурно е в номинация.

# 40
  • Мнения: 11 607
А Десито все пак е племенница на Мими Иванова (Развигорова Попова)

Ама кръвна роднина ли е,че аз май от всичките писания стигнах до извода,че не са кръвни роднини, а по лини на втори бащи и т.н. - и на мен не ми стана ясно де....

# 41
  • Мнения: 2 957
Ама това са само предположения,нали?Simple Smile (за номинациите де)

# 42
  • Мнения: 17 546
Знаем, но повече инфо добре дошло. За хубостта ще си коментираме наум.
АлексаС, кое душко от двете ми питанки знаеш  Grinning мале тоя Калин ще ме утрепа!  hahaha Как се хили само... като магаре  Joy

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А Десито все пак е племенница на Мими Иванова (Развигорова Попова)

Ама кръвна роднина ли е,че аз май от всичките писания стигнах до извода,че не са кръвни роднини, а по лини на втори бащи и т.н. - и на мен не ми стана ясно де....

Не са кръвни, но не разбрах по каква линия.

# 44
  • Мнения: 803
Ако са гласували пак по точковата с-ма, Азис не би трябвало да излезе в номинация (ако са гласували положително и съквартирантите с най-малко точки отиват на номинации). Защото Деси, Китаеца, Катето със сигурност ще му дадат по 2 точки, а сигурно и Маги ще му даде 2.

Общи условия

Активация на акаунт