Кога боядисвате яйцата?

  • 3 148
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Тази година днес иначе винаги съм ги боядисвала в събота.

# 31
  • Мнения: 270
Боядисваме ги в четвъртък,но тази година в събота.

# 32
  • Мнения: 315
Боядисвам ги в четвъртък,ще взема малкия от градина и почва голямото цапане.Ако ги прибереш в хладилника ще се получи кондес по яйцата и ще се размаже боята,остави в хладна стая и няма проблеми.Приятно цапане на всички майки Grinning

# 33
В събота.Не ги слагам в хладилник.

# 34
  • София
  • Мнения: 903
Благодаря ви за отговорите.
След много умуване най-накрая реших и аз и вече са боядисани.  Засега съм ги сложила на студено, пък ще видим дали  няма да ги сложа и в хладилника, щом може.

Весел Великден на всички!  easter

# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Боядисвам винаги във събота.Тогава ще имам повече време да си играя и да украсявам, а сега съм сама със децата и номера няма да стане ама никак.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 750
Вкъщи винаги сме ги боядисвали в събота и ми е станал навик.
Не мисля, че яйцата ще се развалят, ако се боядисат в четвъртък.

# 37
  • Мнения: 398
Днес ще боядисвам,чакам щерката от градина и започваме  easter

# 38
  • Мнения: 258
Вече ги боядисах. Първото(червено) слагам в една кокошчица и в секцията до другата година. Останалите в  кошничка с тревичка и- в хладилника.

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В четвъртък!

# 40
  • Мнения: 1 722
Аз мислех да ги боядисам като се върна днес от работа, но една позната ми се скара, че щом не съм го свършила сутринта, ще трябва да чакам събота  Thinking, така ли е?!

# 41
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Днес ги боядисах

# 42
  • Мнения: 1 951
Аз ще боядисвам в събота.

# 43
  • Мнения: 814
И аз зная, че по традиция яйцата се боядисват до обяд на Велики четвъртък или в събота преди Великден. Днес не успях, ще ги боядисам в събота. Ама много ми е криво за това, че децата ще си дойдат чак след обяд и няма  да мога да намажа с първото червено яйце бузките на чаровната си внучка.
Дали да не  сваря нови няколко яйца след обяд в събота, като си дойдат и тогава да "вапцам" бузките на бебчето за здраве ?!?

# 44
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
 Тази вечер ги боядисах, не знаех че не се боядисват по тъмно. Съхранявам ги в хладилника до една седмица.Гледам да не остават след това.

Общи условия

Активация на акаунт