Кое от многото модни списания на пазара предпочитате?

  • 8 783
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Аз упорито от година си купувам всеки месец EVA, но някак напоследък все повече имам усещането, че има много за разглеждане, но не и за четене  Sad
Вие какво мислите по въпроса? И кои от списанията вие намирате за интересни?

# 1
  • Мнения: 2 936
аз също харесвам ЕVA  Peaceнаистина преди като че ли имаше по интересни статии,но в сравнение с останалите списания-за мен си остава най-добре!!!

някой път купувам и Космополитън,но не е кой знае какво...не е мой тип списание!
Грация,Анна,Жената днес също не ми допадат  Rolling Eyes

# 2
# 3
  • У дома
  • Мнения: 96
        Аз редовно си купувам EVA, а съпругата на един мой колега си купува ELLE. Когато ги прочетем си ги разменяме. Ако между другото си взема някое друго или тя действаме на същия принцип. Излизи по-тънкажно. То не че много се отличават четивата в различините списания ама пусти корици като те подмамят . . .

# 4
  • София
  • Мнения: 7 789
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms

# 5
# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 378
Заради оромното количество реклами в женските списания спрях да си купувам изобщо.

# 7
  • Мнения: 236
А някой купувал ли е MODA или MAX? Какво мислите за тях?

# 8
  • Мнения: 149
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms
И аз съм на това мнение, Напоследъм статиите намаляха доста Sad

# 9
  • Мнения: 599
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms
Точно. Преди време бях очарована колко много може да се чете, та даже и мъжът ми се зачиташе. Сега я купувам по навик вече...

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
рядко си купувам списание, най-често е "жената днес", защото това беше 1вото списание, което си купих в 10ти клас Grinning най-вече чета статиите, в които се представят различни продукти с цените им (това важи за всички списания, които си купя).
космополитън ми се струва прекалено тийн вече за мен Simple Smile скоро си купих макс - прочетох 1-2 статии и реших, че не е моето списание. мисля скоро да пробвам максим  Mr. Green
а ако някой намери списанийце, в което има много за четене да сподели ! Simple Smile че вече всичко е реклама наистина..

# 11
  • Мнения: 661
Аз харесвам "АННА" и "МАКСИМУМ"

# 12
  • Мнения: 528
Купувам най-често "Коса"

# 13
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Купувам най-често "Коса"
и списание "За жената"

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
ЕВА отдавна не си го купувам- прекалено комерсиално ми стана, препълнено е с реклами и съответно ми затъпя.  Peace

Но си останах верен фен на " Коса и стил".

# 15
  • Мнения: 2 829
бюти и джой,ева купувах преди,обаче много реклами--направо  Sick,понякога и анна

# 16
  • Мнения: 1 540
Заради оромното количество реклами в женските списания спрях да си купувам изобщо.

И аз "ги отказах" поради тази причина Peace А тези, които имат статии /като Белла например/ повтарят все едно и също. Всеки сезон - едно и също...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 817
Ние със сестра ми издържаме тази индустрия - EVA, MAX, ELLE, MODA, МАКСИСМУМ, Жената Днес

# 18
  • Мнения: 1 065
Най -често Максимум и Коса и стил,по-рядко Ева ,Белла и някои по-евтини седмични издания

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Наистина списанията все повече заприличват на рекламни каталози.

# 20
  • Мнения: 7 186
Напоследък никакви. В нета намирам почти всичко, което ме интересува.
Иначе преди си купувах редовно Ева.

# 21
  • Мнения: 6 958
Коса и стил  Peace Радко нещо друго  Rolling Eyes

# 22
и аз най-много препочитам коса и стил заштото садаржа мн полезна информация как една йена трябва да се грижи за себе си Simple Smile сащо cosmopolitan мн забавно списание и винаги имат мн яки сеьъ идеи Stuck Out Tongue Grinning

# 23
  • Мнения: 28
Аз си купувам редовно Космополитън, но напоследък не ми харесва, а в останалите има много реклама  #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 802
Последните няколко месеца спрях да купувам каквито и да било списания, освен ако ще пътувам нанякъде и ми трябва четиво. Във нета си има всякаква информация. За какво да си давам парите за да гледам страници от изобилие на реклами...
Иначе преди редовно си купувах ЕВА.  Wink

# 25
  • Мнения: 258
Откакто открх  форума на БГ-мама  спрях да купувам   модни и кулинарни списания.Преди това купувах  всичко, което ми грабнеше окото. Hug

# 26
  • Мнения: 2 407
Стори, Космо и Ева.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 401
Определено купувам списания, но Ева не е отдавна толкова хубаво, както отначало. Сега купувам Максимум, Мода и Космополитън.

# 28
  • Мнения: 2 956
Но си останах верен фен на " Коса и стил".
И аз  Peace
А от известно време не пропускам и "Журнал за жената"

# 29
# 30
  • Мнения: 4 629
Elle ми е любимото списание

# 31
  • Мнения: 156
Купувам Максимум,Elle и Cosmopolitan.От всички най-много за четене има Максимум.Elle го купувам заради модата,а Cosmopolitan общо взето за развлечение.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Винаги "МАКСИМУМ"

# 33
  • Мнения: 2 575

Определено в сравнение с другите голямо-форматни издания - в "Коса"-та намирам най-много и най-интересни за мен статии.  Прическите не ми допадат  Mr. Green Mr. Green

А иначе често купувам Elle и Максимум, от Ева-та отдавна се отказах, колкото и голям фен да бях в началото! Naughty

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
Почти всичките си ги купувам.
С детето толкова вися по разни не особено забавни за мене места, че няма какво да правя и ги "разглежда", защото за четене почти нищо вече няма, за жалост.

А, Космо не си купувам - там статии в стил "Как да го зашеметим, без той да разбере, а после да направим рекапитулация на ползите и вредите..." ме изгубиха някъде след осемнайстата ми година.Тогава още го нямаше на български Mr. Green

# 35
  • Мнения: 574
Вече не купувам!Достатъчно са ми рекламите по телевизията!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
Предпочитам - ЕВА. Но, май, повечко в нета го чета. Рядко купувам женски списания - избирам ги по корицата. 2 пъти си взимах Ел и трети път няма да направя тази грешка. Космополитън, пък ми е много тийнейджърско.  Naughty МОДА, не съм си взимала досега и се чудя и, май, скоро ще го направя - от любопитство.

# 37
  • Мнения: 2 673
ЕВА
Космото ми е голям блудкавеш вече..имам стари купища от него..
Ел, веднъж го купих, не съм очарована.
Жената днес, с Флорин ...ми е също неуспешен опит...не ми хареса...

# 38
  • Мнения: 48
Максимум  Peace

# 39
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Напоследък никакви. В нета намирам почти всичко, което ме интересува.
Иначе преди си купувах редовно Ева.

и аз така. ако някой предпочита списания - моля -  rosali, margaritta . . има и други. електронни. ако искаш, пропускаш рекламие и четеш същественото

# 40
  • Мнения: X
Откакто открх  форума на БГ-мама  спрях да купувам   модни и кулинарни списания.Преди това купувах  всичко, което ми грабнеше окото. Hug
newsm78 Странно, и аз така - 4 години колекционирах Коса и стил, после Анна, Вирджиния, Мода, Ева, За жената, На кафе, малко клюки със Стори....но вече не Naughty Laughing

# 41
  • Мнения: 1 101
Най-вече Космополитън и ЕВА  Peace

# 42
  • Мнения: 963
Четох Космополитън година и нещо... писна ми, обаче, и спрях. Пробвах Джой и умрях от скука. Грация, Ел, Ева и др. подобни съм разглеждала и не ме грабнаха. Купих си предколедния брой на Максимум и като се зачетох в предложенията за подаръци - 90% от тях бяха на цени над 1000лв... та реших, че явно не съм им в таргет-групата... и не повторих с покупката.
Чета само Максим (крада си го от половинката  Mr. Green ), но пък там модата е само мъжка и е две-три странички.  Laughing

# 43
  • Мнения: 857
Купувам почти всички модни списания, защото с това ми е свързана работата/Ева, Ел, Руж, Грация,Жената,Бюти, Космополитан,Мах,...клюкарските и мъжките също Стори, Плеибои, Егоист,.../
Но определено,най-много ми допада ЕВА! newsm10

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не е ли по-добре да има анкета newsm78 Mr. Green

# 45
  • Мнения: 448
GRACIA или JOY.Първото само когато има хубав подарък. Laughing
Напоследък обаче наистина прекаляват с рекламите.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Много отдавна не съм купувала списание. Разглеждам си в нета е-списания.

# 47
  • Мнения: 4 770
Най-много харесвам коса и стил. Party

# 48
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Купувам си само ако трябва да чакам някъде дълго.Грация обикновено.

# 49
  • Мнения: 120
 newsm10  КОСА И СТИЛ  newsm10

# 50
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Взех си Ева с Албена и Максим на корицата. Еми един скъп рекламен каталог беше. Хвана ме яд, направо. Беше много тъпо и само реклами.
Няма да направя грешката да си го купя пак.  Naughty

# 51
  • Мнения: 3 782
Май наистина има нещо вярно,че рекламите вече са повече от четивото. аз преди си копувах толкова списания,че вече нямам къде да ги слагам като се почне от Паралели,понякога Блясък,в-к Тийнейджъп Лов и т.н. Говоря за времето когато бях 9-10 клас, а днес изхитрях и наистина все по-рядко  си  купувам. Имам колекция от Елле, Космополитън, Жената днес друго newsm78 е ми така ми стоят. Купувах си и Джой,там единствено ми харесват статиите за прически. Е така стоят в къщи,чак ми се иска да ги подаря в нашата библиотека,но ми е жал.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 853
Купувах две години Максимум,но като започнаха 365 идеи, 418 идеи и т.н. с цени над 500 лв или бижута от 18000 лв нагоре се отказах,напълни се с реклами.Космополитън ми е рядко тъпо.Започнах да купувам ELLE,но и то е извънредно тъпо.Купувам го само за да разгледам модните тенденции, които те така или иначе са задължени да пуснат като подборка на ЕLLE Франция и тези опити за съчетаване на дрехи от българския издател направо ме разочароват.Отделно Максимум,Космополитън,ELLE,Story,National Geografic и други са на един български издател и тъй като изданията имат ограничение примерно 60% материали от западните оригинали и 40% с бълг.автори, може да се види една статия единия месец в едното,другия в другото и т.н. - едно и също и много,много реклами!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 450
Ева и Руж, но по-скоро по навик....

# 54
  • Мнения: 1 234
Толкова много ги развалиха повечето списания,че не ми се дават 4-5 лв.,да чета реклами NaughtyКупувам само "За Жената"-там има интересни статии,а и цената му е 1.90 лв. Peace,и "На Кафе",което в интерес на истината също много развалиха от едно известно време,ама аз много го харесвах преди и продължавам да го купувам с надеждата,че ще го пооправят малко Wink

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 515
GRACIA или JOY.Първото само когато има хубав подарък. Laughing
Напоследък обаче наистина прекаляват с рекламите.

И аз така.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 423
ЕВА   Peace

# 58
  • Мнения: 1 234
Fru-Fru пусни една анкета  Hug

# 59
  • Мнения: 511
Преди съм си купувала Ева, Максим и т.н.
Вече  Naughty
Тотална загуба на пари, и на всичко отгоре ми пълнят рафтовете.

# 60
# 61
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Аз попрочитам новот списание Тя или журнал за Жената. Всъщност, куваме си ги с приятелка и сиги менкаме. Ама и тях не редовно. Много реклами, много нещо!  Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 4 916
Никое не ми харесва. А най-много ме дразнят разни "рекламоносители", чиито заглавия няма да пиша.

# 63
  • Мнения: 1 181
напоследък си купувам само JOY, много ми допада  Peace

# 64
  • Мнения: 86
С две ръце съм ЗА EVA newsm10 Но сте абсолютно прави, че надделяват рекламите в него, подобно на други женски списания...........от рекламните отдели на големите марки за козметика и дрехи също са се насочили към тези списания, защото знаят че таргета им е там. Само едно не мога да разбера.............повечето списания са бъкани от дрехи, които нормалната средностатистическа жена НЕ може да си позволи..............е всъщност тук е въпрос на приоритети дали ако взимаш 500 лв. ще ги дадеш за марков панталон или рокля и ще живееш на фотосинтеза целия месец или ще си направиш друго разпределение на парите.

# 65
  • Мнения: 57
Аз си купувам всеки месец ELLE.

# 66
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
ROUGE
ROUGE
ROUGE Peace

Ама аз съм пристрастена, така че Laughing

# 67
  • Мнения: 5 622
Божеее, не знам от кога не съм купувала женско списание..  ooooh!

# 68
  • Мнения: 447
Харесвам ELLE, JOY  в последно време доста често си купувам и "На кафе"

# 69
  • Мнения: 1 313
Много рядко купувам - не са ми интересни, но ако реша да взема - Ева Simple Smile

# 70
Отдавна вече не купувам женски списания. В повечето случай в тях има повече реклама, отколкото други материали и това ме дразни.

# 71
  • Мнения: 207
Аз си взимам Журнал за жената

# 72
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Редовно купувам Космополитън. От време на време ЕВА и ЕЛЛЕ.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
"Коса и стил",няма толкова много реклами и е доста интересно.

# 74
# 75
Купувам Ева и понякога Ел.За мода определено второто ми допада повече.

# 76
  • Мнения: 27 524
И аз купувах Ева. Докато не преброих 72 страници за четене и 125 страници реклама  Rolling Eyes
Сега си взимам Стори, харесва ми.
Харесвам клюкарски, умерени, разнообразни. Само готварски, само грим, само коса, само секс не ми харесва. Обичма по малко от всичко, не не и тип Космополитан, дето са толкова тъпи и елеменатарни  Stop Стига ми, че прочетох разсъждения по темата как всъщност околоплодната течност била не повече от една чаена лъжичка  Rolling Eyes

# 77
# 78
  • Мнения: 2 152
EВА - само то ми харесва вече Peace
преди си купувах Космополитън, но сега ми е много детско и тийн Grinning

# 79
  • Мнения: 113
 Аз от години си копувам BEAUTY и няма да излъжа ако кажа,че още от първия брой на изданието ги колекционирам.Не че не ме е разочаровало - имали са доста слаби издания и сам литвала към други списания,но и в другите е едно и също.Много реклами,преповтаряния на статии и натрапване на скъпи "одежди"  Confused

# 80
  • Мнения: 86
Ооооооооо да, купих си точно един брой на Космо когато го пуснаха на българския пазар по-скоро от любопитство и до там............изглежда отдавна сме минали периода на тези тийнейджърски страсти!

# 81
  • Мнения: 5 577
Не закупувам такива, чета в нета

# 82
  • Мнения: 13 187
Коса и стил. Много интересни статии има. Пазя ги и след време пак си ги чета. Преди харесвах Ева, ама мого реклама, много нещо Rolling Eyes

# 83
  • Русе
  • Мнения: 511
За мен всички са еднакви и всеки брой пишат едно и също, затова не си купувам. Като ме интересува нещо го търся в нета...

# 84
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз си купувам всеки месец ELLE.

И аз също Peace

# 85
  • Мнения: 1 426
Преди купувах по-често: Ева, Белла, Жената днес... Нещо ми писнаха в един момент. Сега, ако някоя колежка си купи, прехвърлям заглавията - и толкова.

# 86
  • Мнения: 302
Като се замисля, "Коса и стил" и "Ева" май най-много ми допадат

# 87
  • Мнения: 2 241
"Коса и стил" купувам от години, бях прекъснала няколко месеца, но наскоро пак започнах...

"Ева" купувам отскоро, има за четене, защо не, а на мен и рекламите са ми интересни, честно казано, така научавам какво ново има по света и у нас Simple Smile

"Белла" също купувам, както и "За жената". Май това са.

# 88
# 89
  • Мнения: 154
Ние в салона взимаме Анна,Коса и стил,Joy,понякога Ева или Мода.Клиентите най многа се зачитат по Анна,а и новото Его(стария егоист) не е крайно лошо.На мен лично най-интересни са ми Анна и Его понякога има интересни статии.

# 90
  • Мнения: 1 099
За статии Паралели е най-добро!
Иначе премятам JOY, Списанието за жената, Журнала, Анна.., но гледам
да не ги купувам всички редовно, защото си е чиста загуба на пари, а е само за малко запълване на време!

А Космополитън на мен много ми простее newsm78

# 91
  • Мнения: 2 407
Стори, но то е клукарско, иначе Джой.

# 92
  • Мнения: 3 830
Мода, Бюти, Ел си купувам понякога, но напоследък купувам повече списания за обзавеждане (хоби са ми интериорният и екстериорният дизайн)  Wink

# 93
  • Мнения: 401
от 2 години Космо,но в последно  време много ми писна и се чудя -мислия да започна Joy

# 94
  • Мнения: 5 500
От 4 г не купувам списания и вестници Crossing Arms бях си събрала количество 4 кашона от банани със списания само, върнах ги на вторични за 8 лв и тогава казах СТОП-инг!!! Не ми се смяташе стойността им каква е била, предвид на това, че имаше Ева, Плейбой и прочието такива за поне 5-6 лв Sick едното!

# 95
Купувам Джой и Космополитан.До сега един брой не съм иэпуснала.Глупавото е ,че вече са беэинтересни и са се превърнали в рекламни каталоэи,но аэ продължавам да си ги трупам  Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 4 966
Джой ми е фаворит.
След това Максимум,Ева...

# 97
  • Мнения: 274
Чак фаворити нямам. Но много купувам. Каквото ми хване окото. Тема на друг разговор е колко ги чета. Whistling

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз съм фенка на Максумум-няма прекалено много реклами, а има интересни статийки и мода  Laughing

# 99
  • Мнения: 544
Максимум Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 1 231
Години наред си купувах "ЕВА", но с течение на времето му се поизмени малко съдържанието и взеха да наблягат повече на рекламите.....вече много рядко ми се случва да купя някое списание.

# 101
  • Мнения: 1 299
Грация от време на време...и още по рядко Космополитан....

# 102
  • Мнения: 211
Ако си купувам нещо по принцип е Vogue, но по-честичко разглждам сйата вместо да си купувам списанието.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Не е много по темата, но да попитам.Преди време излизаше едно много добро списание-Бурда коси и прически.Някой да го е виждал скоро по будките?

# 104
  • Мнения: 1 733
Много отдавна спрях да си купувам женцки списания точн поради причината, че вече няма какво да се прочете в тях. За сметка на това пък изкупувам всички бебешки Simple Smile

# 105
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
МАКИМУМ много ми допада Peace
и Космополитан от време на време си копувам

# 106
# 107
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Космополитън Peace

# 108
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не чета модни списания ...  интересувам се от мода и дизайн, но тези неща ги гледам в нета ... понякога си купувам Бурда, заради кройките и се хвърлям да кроя и шия разни щуротии

# 109
  • Мнения: 14 486
Не е много по темата, но да попитам.Преди време излизаше едно много добро списание-Бурда коси и прически.Някой да го е виждал скоро по будките?

не, не съм. излязоха 3-4 броя и това беше

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Рядко си купувам списания, прекалено много реклами има вътре. Но понякога си купувам Анна клуб, Космополитън или Ева.

# 111
  • Мнения: 3 622
От години купувам само ЕВА  Peace

# 112
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
  bouquet Аз си купувам ELLE убедих се, че е най доброто и полезно списание

# 113
  • Мнения: 2 369
Аз предпочитам Космополитън, но като всички други е бъкано с реклами и мн бързо можеш да го прочетеш... Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 323
Вече никое.Предъвкват едни и същи неща от години наред,а с безбройните си реклами,които заемат 2/3 от списанието направо ме вбесяват. #Cussing out

# 115
  • Мнения: 19 294
купувала съм си българския Космополитън и имаше доста интересни неща вътре.на няколко пъти си купих немския и беше ужасен,само реклами и снимки.

# 116
списание Бурда, заради кройките

# 117
  • Мнения: 4 916
Няколко пъти купих Ел и Мадам Фигаро.

# 118
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Рядко купувам, но предпочитам "Ева", "Elle" или "Жената днес"

# 119
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Няма нужда да ги купувам, получаваме ги в офиса  Mr. Green

# 120
  • София
  • Мнения: 4 177
Много рядко купувам. Пълни са с реклами и много малко друг материал за четене.

# 121
  • Мнения: 4 784
Нито едно не купувам и не ми харесват. Все едно списание за реклама си купувам.

# 122
  • Мнения: 3 459
Купувам си JOY всеки месец. От него черпя доста полезни идеи.  Peace
От време на време си купувам и National Geographic.

# 123
  • Мнения: 1 378
Редовно купувам Джой, въпреки, че има бройове, които са останали само разгледани  EmbarassedОтдавна не бях купувала Коса и преди няколко дни си взех и ми направи впечатление колко много за четене има...чак се учудих  Grinning

# 124
  • Мнения: 3 695
купувам почти всички списания - мания ми е  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 231
Най-добре разпускам с Cosmopolitan и JOY, не ги пропускам всеки месец, някак са ми свежарски и съм в течение с модата.....От време на време обаче ми се чете и нещо по клюкарско и си взимам ОК.

# 126
  • Мнения: 6 618
Вече само Ева купувам.

# 127
  • Мнения: 1 336
Купувам само JOY, не е скъпо и е свежарско. Не че не бих дала 6-7 лева за списание стига да си заслужава, но не намирам такова - всички са се превърнали в лъскави каталози на различни марки.

# 128
  • София
  • Мнения: 108
Elle и Максимум за сега ми водят класацията и още не са ги развалили. От Ева-та съм тотално разочарована напоследък.

# 129
  • Мнения: 1 368
Аз имам възможност да вземам всякакви списания - разглеждам и ги връщам след това.

За мен водещи са 'Максимум' и 'Коса&Стил'. 'Евата' не е това , което беше в началото, но и нея харесвам. 'Мода' също ми харесва.
В 'Перфекта 'също има полезни неща.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 447
 JOY и Elle  Peace

# 131
  • Видин
  • Мнения: 105
Не пропускам Космополитън ,а отскоро и Джой. Джой е някак си свежарско,пък и обичам да "чета" за гримове,а там има доста.  Понякога си купувам Ел.

# 132
  • Мнения: 76
Грация,Космополитън,Журнал и Блясък.(най-вече).Ако разполагам с повече пари си купувам и други според настроението.

# 133
  • Мнения: 171
Отдавна спрях да купувам списания от рода на Космо,Анна,Joy и т.н Половината от тях да заети само с реклама, а ако има нещо за четене то ще са някакви статийки "Какво искат мъжете..", "10 гешки с секса" и т.н. Stop

# 134
  • Мнения: 2 414
Аз купувам най-вече Cosmopolitan и  Elle.

# 135
  • Мнения: X
В последно време-никакви. Редовно купувах "Коса",докато се убедя,че във всеки брой пишат едно и също нещо,подплатено с различни картинки, а понякога дори и картинките се повтаряха. Статийките обикновено се въртят около едни и същи неща, които се повтарят до припадък, съответно се затрупах с много излишна гланцирана хартия,която ми се свидеше да хвърля, а иначе ми беше жал да гледам как сбира прах и ми пълни шкафовете.
Другите женски списания ми се сториха още по-безумни. Това го наричам аз, да си плащаш за рекламата на другите.
За момента съм си добре с книжки и интернет.

# 136
Отдавна не купувам,пълни са само с реклами.Купувам списание ОК,но то не спада към списанията за мода.Има доста за четене,като за списание.

# 137
  • Сливен
  • Мнения: 894
Отдавна не купувам,пълни са само с реклами........
и аз така Peace

# 138
  • Мнения: 580
Единствено "Коса&Стил" - има какво да  прочетеш :мода ,здраве, дом ,семейство, кариера, хороскоп (в общи линии всичко,което вълнува една съвременна жена).
ПС а и не е залято с реклами

# 139
  • Мнения: 35 961
отегчена съм от тези списания и си купувам рядко, каквото ми 'хване' погледа, а не някое конкретно

# 140
  • Мнения: 5 647
Купувам само Космополитан. Другите не ги взимам.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
отегчена съм от тези списания и си купувам рядко, каквото ми 'хване' погледа, а не някое конкретно
И аз така. Просто имам чувството, че се печатят в една печатница-статии, реклами, снимков материал...  Tired

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Купувам си JOY.
Преди си взимах Грация,но тези чанти  ми писнаха.

# 143
  • Мнения: 191
Купувам си мъжки списания - Maxim и FHM, хем се информирам какво се харесва на днешните мъже  Laughing хем чета забавни статии. От дамските модни не ми харесва нито едно - абсолютна загуба на време и пари, интернет ми дава повече и за по-малко $ $ $ 

# 144
  • Мнения: 59
Аз лично предпочитам Мери и Анна

# 145
  • София
  • Мнения: 8
Аз от години си купувам само Максимум. Не съм изпускала нито един брой и винаги го чета с голям интерес. Другото което чета е Клуб Анна - също много хубаво списание.
Днес за първи път си купих някакво списание "Диана" понеже видях, че го дават с Дневника-календар за бъдещи майки. А и на корицата пишеше "Промоция 2 списания + подаръци".  Едното списание беше от 2006 година (!!!), а другото от Януари 2008, а сега сме юли. И това само за 6.00 лева. Много се ядосах, та чак ги изхвърлих без да ги разгледам. Та ако на някой му се дават 6.00 лева само заради дневника не си струва.

# 146
# 147
# 148
  • Мнения: 49
ELLE и Жената днес главно. Понякога и Космополитън.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 430
Cosmopolitan и понякога Анна Peace

# 150
Ами ...аз като по-любознателна четях National Geographic smile3529 Обаче го спрях ...явно и интересите ми пораснаха  Twisted Evil Между другото Грация е пълна тапотия ... Китайски чанти, които с дни съм поставяла на терасата за да се отмиришат и пак никакъв ефект  newsm65 ... А що се отнася До АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ СПИСАНИЯ В БЪЛГАРИЯ ... просто авторите им се изтерикатиха и решиха да печелят от реклами в съдържанието, вместо от продажби и интерес към самите статии  newsm11

# 151
  • Мнения: 32
Купувам си мъжки списания - Maxim и FHM, хем се информирам какво се харесва на днешните мъже  Laughing хем чета забавни статии. От дамските модни не ми харесва нито едно - абсолютна загуба на време и пари, интернет ми дава повече и за по-малко $ $ $ 

И аз така!  Wink В мъжките има суперски статии, искрено се смея като ги чета  Joy Женските са толкова boring  Outta Joint Все чакам да се появи някакъв аналог, примерно на Maxim, ама предназначен за жени  Mr. Green Липсва на пазара някакво такова духовито четиво, само реклами и все едни и същи тъпи статии  Confused

# 152
  • Мнения: 512
Аз от години си купувам само Максимум. Не съм изпускала нито един брой и винаги го чета с голям интерес. Другото което чета е Клуб Анна - също много хубаво списание.


"Максимум" е моето списание!  Heart Eyes  Купувам и "Анна", "Джой" и "ОК".   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт