Клюкините от деня

  • 22 194
  • 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 990
И така-чат моля! Hug
Щото моята драма набъбна ужасно.Няма да правя фермани като за Биг-брадърите я!
Похвал-приятелката ми роди момиченцееее!Бяхме с термини-седмица разлика, счетохме го за знак,че нищо не ни дели и някак винаги вървим заедно с нея. Party
Каси-срещи ще заформяме, стягай се-казала съм-само да се оправи времето сме на бира, нали така?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 259
Иска ми се и аз нещо да напиша, ама няма какво - крива съм днес, нещо не ми понася стоенето вкъщи май.
Поне вселенската депресия не ме тресе, само ми е гадно, пък и това време по никакъв начин не помага.
Нищо не ми се прави, не че няма какво - и работа ме чака служебна, и у нас има какво да се върши, ама дай ми само да се подмятам от кълка на кълка и да въздишам тежко - абе идиот голям  Confused

# 2
  • Мнения: 2 863
ми то това  с подмятането на кълки си е кеф, аз сега като се върна на работа къде ще се подмятам не знам....
аз от сутринта две кафета вече изпих, скарах се на децата по няколко пъти, няма да готвя, днес не се чисти, може само яйцата да боядисаме...
да ви кажа ли най-голямата опасност?-  с времето може да почне да ти харесва да се чувстваш мизерно е тогава наистина става зле положението- имах един прериод преди години- ако не си порева сутрин обед и вечер, направо не минаваше деня...

# 3
  • Мнения: X
мене сутрин като ми се реве понякога... пуша. докато не изпуша 1-2 - не минава бе - проклета работа. после - иди откажи цигарите.. баси.
ама намери се кой да ми се върже на акъла за чат, а..  Wink
а това че днес не се чисти ми хареса  Laughing ако излезе, че не се и работи нищо...  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 17 259
Оф, поне да ми се ревеше, а то ми е от онова лайняно, дето нищо не ти се прави - ей богу, едвам си мърдам краката.
Детето горкото го кара на самоотглеждане, много му е скучно и се чувствам виновна, ама не мога да го забавлявам точно в момента.
Иначе, Каси, и аз така с пушенето, а сега не мога и да пуша  - пред него гледам да не го правя, чакам да заспи вечер и под абсорбатора с чашка вино.. ама не може целия ден така да ми минава.

# 5
  • Мнения: X
Ооо да.
Аз удържам още фронта с пушенето вкъщи - излизам си на балкона, а дребоса се залепя горкия за стъклото и се мръщи и ми се моли да си вляза. Ама аз напоследък не се свъртам вкъщи така че си пуша навънка де.

# 6
  • Мнения: 1 732
И аз на терасата пуша  Mr. Green
Днес боядисах яйцата. Станаха супер!

Малеее, днес се обажда бащата на Вяра и ми говори общи лафове.
В края на разговора вика : Поздрави на бебето!
Абе тоя луд ли е?  #Crazy Shocked #Crazy
На една годинка ако ми каже как да пресъздам неговите поздрави, като даже не и е виждал очите...
Та в тази връзка ми се ще едни други яйца да сваря  Joy

Ще взема да се пропия, мацки.
Помага за умствена недостатъчност.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
айде айде
нали не сте забравили като мен да нахраните децата...е аз само ДАни забравих ама то и това стига
да не говорим че все мисля, че е сряда...

аз пуша и то дор бременна - като го хванах с смс-те...
пия си - ей бирата я почнах още в 12!
хм по мъже не ходя - щот не остава време Simple Smile

мен не ми е криво - просто ми се спи та две не виждам и съм скапана и ми писна - мъжа е 6 дни на работа -и самотна да бях - сигурно по-често щях да го виждам Wink

иначе и аз има за кво да рева ида се чувствам неудовлетворена - ама като съм си сама виновна - сърце не ми дава да се оплаквам!

# 8
  • Мнения: 9 990
мене сутрин като ми се реве понякога... пуша. докато не изпуша 1-2 - не минава бе - проклета работа. после - иди откажи цигарите.. баси.
ама намери се кой да ми се върже на акъла за чат, а..  Wink
а това че днес не се чисти ми хареса  Laughing ако излезе, че не се и работи нищо...  Laughing

Да де, ама у нас е кочина сега след детското парти-размазани солети и пълен хаос-как да не чистя сега пък вие??? ShockedИ на пазар след малко трябва д а ходя...Каси-виното те чака, знаеш, цигарите и аз ги почнах-срам, но поне умея да ги спирам, знаеш.
Хайде-изчезвам, че работа ме чака, нищо, че според някой нищо не върша..... Whistling

# 9
  • Мнения: X
айде айде
нали не сте забравили като мен да нахраните децата...е аз само ДАни забравих ама то и това стига
да не говорим че все мисля, че е сряда...
oooo чакай чакай
веднъж и аз забравих- е, след един час - два - се сетих, то не че е фатално ама беше малко бебето тогава още...
освен това преди месец два .. това е гадно малко дето ще го напиша - забравих да си сложа дамска превръзка - къпя си се аз наобед докато спи дребо щото вечер по-трудно, става той, излизаме навънка и чааааааааааааак след някои и друг час се сещам аз че нещо не е наред..  Joy
тая тема замириса много на вино ще вземат да надойдат мухите винарки тука..

# 10
  • Мнения: X
Да де, ама у нас е кочина сега след детското парти-размазани солети и пълен хаос-как да не чистя сега пък вие??? Shocked
аз не знам дали се чисти или не, ама тайничко си се надявах днеска да е забранено ..  Wink
браво на който е боядисал яйцата, на мен досега това щастие не ми се е случвало - с майка ми заедно сме боядисвали ама на празниците съм все у тях и като гледам за мой голям късмет все така ще е...  Embarassed Laughing - така че пак заедно - сама не съм се справяла с тая задача
Наде, аз започвам да разбирам ти защо си пишеш все в самотните - ма той твоя мъж все го няма бе - какво става в тая държава -  #Crazy и аз с моя бивш бях така и даже страдах и ронех горчиви сълзи от 'самота'  Sick

# 11
  • Мнения: 2 327
Който му се чисти - да чисти. Нямам нищо лошо да му се случи. Ама според мен празника си е едно добро оправдание акто ен ни се прави Simple Smile

# 12
  • Мнения: 9 990
ай стига бе-само аз ли козунак ще меся Laughing
и яя ще боядисвам, ама днес незнам дали ще смогна Thinkingщото трябва първо да ги купя.
изчистих, сега се чудя дали да тръгвам за пазар-ами аки ни завали Thinking

# 13
  • Мнения: X
Стън, именно.  Peace
Не че ги спазвам тия традиции, ама днеска ми се ще да си имам оправдание на почивката.
Ние групово ще си ги боядисваме Яйцата - аз, маминка и дребо.. пък да видим колко жертви ще паднат... Laughing

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
кАЯСИ АЙДЕ ДА РЕВЕМ ЗАЕДНО, НО НАЙ-ВЕЧЕ ДА ЗАПИВАМЕ ПОКРАЙ СЪЛЗИТЕ Wink

Общи условия

Активация на акаунт