Какво ще ме посъветвате?

  • 834
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 934
Здравейте, момичета!
Обръщам се към вас за помощ и много се надявам да я получа...

Ние сме от Добрич. Аз съм почти на 30.  Имаме дъщеря на 7 години. Когато забременях с нея нещата се получиха безпроблемно на 2-3 месец опити.
Сега обаче, вече почти година безуспешно "правим бебе".
Започнах сериозно да се изнервям, притеснявам и т.н.  До този момент не сме предпиели кой знае какви мерки. Посетих гинеколог, който ме прегледа съвсем повърхностно и каза, че на пръв поглед всичко си ми е наред. Съпругът ми си направи изследване на спермата, на което пише "нормозооспермия". Но не го направи в клиника по стерилитет, както пише навсякъде из форума.
След поредния цикъл решавам, че е крайно време да пристъпим към по-сериозни действия.
Не зная обаче какво точно да направим, към кого да се обърнем.
Не зная дори дали и време вече да се тревожа, че нещо не е в ред...

Моля за вашата помощ и споделен опит!

# 1
  • Мнения: 67
Здрасти Утро, първото което трябва да направите е да се обърнете към специализирана клиника, където да направите читава спермограма и на теб изследванията, които са необходими. Без специалист няма да се справите сами, а обикновен гинеколог няма да ви помогне.
Нека момичетата от твоя район ти препоръчат клиника. Аз съм от София и ходя при д-р Стаменов в клиника "Надежда".
Успех!  newsm10

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз ти препоръчвам да се обърнете към д-р Александров. Става въпрос за гр. Варна.
Координатите на д-р Александров са:
Клиника Кисьови
тел.052/631 888 - вторник и четвъртък
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) срещу бензиностанция OMV - близо е до гарата.

# 3
  • Мнения: 8 934
Благодаря ви за информацията!

Надявам се още някой да сподели.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
аз пък мисля, че щом имате едно дете, щом опитвате за второ по-малко от 1 година и щом резултатите на съпруга ти са добри, на вас ви е още рано да се засилвате към специалисти по стерилитет.
много двойки без никакви проблеми опитват по година и повече, преди да заченат дете.
мит и легенда е, че е нужен само 1 път.

изчакайте още поне няколко месеца.

# 5
  • Мнения: 2 422
От кой град си?..... ако искаш някой да ти препоръча доктор за по-сериозни действия а не искаш да ходиш до София където според мен са добри. Но още е рано поне така си мисля аз Thinking УСПЕХ.  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 010
Моята зълва, по същият начин ...... Имат си един юнак на 4г. , решиха се за второ и правиха опити около година без да ходи по лекари, специалисти и пр. Сега ве4е си има двама юнака. Според мен изчакайте и не се от4айвайте толкова рано, а възрастта е субективно понятие относно забременяването. Друга колежка на 34г. без бебе, решили ве4е 4е е време и докато се усетят- тестовете и с 2 черти. А дъщеричката ти нормално ли е раждана или секцио?

# 7
  • Мнения: 8 934
Нормално е раждана дъщеря ми. Дори беше много малко бебе - 2кг., защото родих в  самото начало на осмия месец. В смисъл от самото раждане нямам никакви ..."странични ефекти".

Общи условия

Активация на акаунт