килограмите...

  • 2 843
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
В разходки с детето, но аз не бързам- и така ми е добре! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 204
Изтеглих си едно филмче за тае-бо и през ден си го пускам. Свалих 3-4 кг, но имам още толкова, за да си върна предишните кила и да си влезна в дрехите. Нещо обаче сега съм в застой. А не мога да огранича яденето... и бебока трябва да яде Simple Smile Сега, на хубавото време, повечко разхдоки без заседяване по градинките Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз съм от бездейните в това отношение. Embarassed
и аз  Whistling
Peace

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От всичко по малко.

# 34
  • Мнения: 1 029
За съжаление все още не съм свалила всичките излишни килограми, но от 3 месеца съм ограничила храната като напълно съм изключила тестените и сладки храни, а от 1 месец ходя почти всеки ден на плуване. Резултатите обаче са незадоволителни  Close

# 35
  • Мнения: 3 334
всички споменати опций съм правила и за това  незнам точно от какво ги свалих. Wink

# 36
  • Мнения: 4 621
С диета и спорт Peace

# 37
  • Мнения: 1 138
опитвам с диета. свалих 5 килограма, имам още доста и не знам дали ще мога и тях да сваля Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 674
 И аз кърмя, но не знам как това помага за сваляне на килограми. Още от болницата не съм мръднала и грам. Разчитам на разходки и плодовете през лятото (колко съм по диетите не е истина). От 1 месец не мога да се наканя да си прередя гардероба, че колко дрехи имам, а 99% не ми стават и направо ми се РЕВЕ! smile3514

# 39
  • Мнения: 5 362
Фитнес.

# 40
  • Мнения: 2 631
Ооооо, и далеч от свекърва се свалят кг, когато няма на кого за минутка, да оставиш детенце! Rolling Eyes

Гласувах с друго - моята рецепта за сваляне на 18 бременски кг за около 3-4 месеца, без почти никакво ограничаване в яденето, но не и тъпчене, разбира се - гледане на децата и въртене на цялата къщна работа, без абсолютно никаква помощ; неспокойно бебе, което или спеше или ревеше - денонощно до към 9-я си месец; и най-вече изключително кърмене на поискване /има статистика колко калории стопява едно кърмене само, а ако са n-пъти в денонощието.../! Peace

П.П. Да допълня само, че в момента отбивам дъщеря ни. Wink

# 41
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз свалих килограмите без никакъв проблем, без ограничения в храната и без особено много спортни занимания(все пак ноември беше като родих).
Майка ми(занимава се с билколечение и нетрадиционна медицина) ми направи билка, от която свалях средно по 4кг на месец.Супер и си я пиех както ми беше казала.През цялата ми бременност не бях качила особено(ако не се лъжа 12-13кг) и въобще не усетих кога ги смъкнах;о)
Успех на всички

# 42
  • Мнения: 689
Аз свалих килограмите без никакъв проблем, без ограничения в храната и без особено много спортни занимания(все пак ноември беше като родих).
Майка ми(занимава се с билколечение и нетрадиционна медицина) ми направи билка, от която свалях средно по 4кг на месец.Супер и си я пиех както ми беше казала.През цялата ми бременност не бях качила особено(ако не се лъжа 12-13кг) и въобще не усетих кога ги смъкнах;о)
Успех на всички
Сега ако кажеш и каква е тази билка...

# 43
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445

Ами не знам точно Confused
Майка ми си пази рецептите Embarassed,ще я попитам и ще пиша на лични ако каже

# 44
  • София
  • Мнения: 3 392
Винаги съм пазила режим и сега това даде "плодове", възстанових се бързо и нямах никакви последици от бременността.
Ако искаш да няма йо-йо ефект и трайно да си върнеш фигурата, те съветвам да започнеш режим на здравословно хранене, придружен с лека физическа активност и резултатите ще са трайни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт