Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Здравейте!Пия лактогонен чай вече шест месеца и 14 дена без да спирам,т.е. откакто се роди бебчето ми.Чудя се  newsm78 дали трябва да продължавам да го пия всеки ден и може ли да ми навреди продължителната му употреба?Вие как мислите?Благодаря предварително за отговорите!
Цитирай

София

Аз съм пила само няколко пъти,когато съм чувствала,че ми намалява кърмата,но не повече от 6-8пъти.
Цитирай

Можеш да пиеш от него винаги, когато кърмата ти намалява. Няма отрицателно въздействие върху организма от продължителна употреба. Но, ако нямаш нужда от него, не го пий!
Цитирай

Варна

След колко време започва да действа този чай?
Цитирай

Златица Софийска област

И аз го пия непрекъснато-ту Хипския,ту Българския Като го спра от самовнушение ли е незнам,но мисля ,че ми намалява кърмата и пак започвам smile3556 Но ти може да пробваш без него за някой ден и да видиш дали ще има отражения върху папкането  bouquet
Цитирай

Австрия, Линц

И аз пия всеки ден от както се е родил Мартин - 9 месеца, 2 седмици и 4 дни ако не греша! Кърма имам много, ама ако не пия чай не се сещам да пия други течности и затова продължавам с чая!
Цитирай

Монтана

Изпих отначало една опаковка, от тогава все се каня да си купя пак, но все забравям, пък кърма си имам!И с повече течности ефекта е същият.
Цитирай

USA & Germany

Аз го пих 2-3 пъти докато бях в болницата и това беше, а с първото дете въобще не съм пила. Пък кърма си имах и продължавам да си имам..
Цитирай

и аз изпих една опаковка и си купих нова,но не пия редовно.по скоро само като се сетя и ми се пие нещо топло.нямам проблеми с кърмата
Цитирай

София

Аз не съм пила. Когато ми намалее кърмата, хапвам овесени ядки или покълнала пшеница. Но по-скоро за мое успокоение, а не че наистина ми е намаляла кърмата Smile
Цитирай

Sofia

Преди пиех редовно - почти всеки ден, но от месец и нещо не се сещам да си направя. Не мисля, че продължителната му употреба може да ти навреди.
Цитирай

София, жк. Хиподрума

И аз го пия почти непрекъснато откакто се е родил Емануил. Не може да ти навреди ,ако не надвишаваш препоръчителната дневна доза Peace
Цитирай

София

Когато усетих, че ми е намаляла кърмата, го пиех по 3 пъти на ден! Сега по 1 път и ми помага. Не мисля, че може да навреди!
Цитирай

DE

Пия поне 3 пъти дневно. И аз не мисля, че ще навреди. Колкото до резултат - наистина по- скоро за успокоение и за да не пия кафе  Wink
Цитирай

никога не съм пила такъв..и изобщо нищо за увеличаване на кърмата.
Все още кърмя-1г и 4мес Mr. Green
Случайно разбрах /след консумацията/ че вареното жито има страхотен ефект /при това направо мигновен/ за увеличаване на кърмата Peace
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора