Как преглъщате бившите

  • 2 444
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Уважаеми съфорумци и съфорумки, обръщам се по-скоро към женската половина с въпроса как преживявате срещите с 'бившите' на партньора ви?  #2gunfire

Не може дори случайно да не ви се е случвало да се окажате тримцата на едно място.  Sick

Как се чувствате и гледате ли постоянно реакциите на екс-любовниците - както се казва, където е текло, пак ще тече...  #2gunfire

Показвате ли неприязън към жените/мъжете, които преди вас са топлили сърцето и постелята на благоверния? Или напротив, ставате първи приятели и черпите опит и ценна информация от тях?

Ами ако на 'бившите' не им се иска да са бивши и го покажат пред вас?

Споделете опита си, смешни истории или пък хитри начини да се преодолее тъпата ситуация?

# 1
  • Мнения: 1 336
Не ги преглъщам  Wink те ме преглътнаха мнооого трудно  Laughing
Я се стегни  Hug нали е с теб, значи си по по по по от тях  Simple Smile Не пропускай да им демонстрираш колко сте щастливи и колко добре се разбирате, не бягай, напротив търси случайни контакти с тях  Wink
Ако не иска да е "бивша" ами да се пробва, то влак с въже не се спира... нищо не бих направила или казала, съпруга ми да се оправя  Wink

# 2
  • Мнения: 4 965
Не ги преглъщам  Wink те ме преглътнаха мнооого трудно  Laughing
...

 Sunglasses
Същата работа.
Една идваше да ми прави скандали и се наложи да си поговорим. Друга все се вреше в общата компания и му пращаше смс-и, че ще му даде още 1 шанс (ама той хич и не искаше да чува подобни неща, защото съжаляваше дори и за първия шанс, камо ли да търси 2-ри).
Той избра мен и е с мен. Бившите нито ме интересуват, нито нищо.
Единствено ми беше (наистина) приятно да се запозная с най-първото му гадже - детската любов, с която са се разделили точно от детски инат, а сега е омъжена за мой познат и имат бебе (страхотно семейство са).
Виж, евентуално бъдещите повече биха ме притеснили (пази Боже).
 Laughing

# 3
  • Мнения: 459
Нито аз, нито той /до колкото знам/ не се срещаме с бивши половинки. Каквото било било.

# 4
  • Мнения: 8 999
Аз, в качеството си на негова  и"бивша", и "настояща", се надявам да е имал достатъчно възможности да ме оцени, преоцени, и да се убеди, че съм единствена и неповторима! Бившите по средата изобщо не ме застрашават, нито пък бъдещите Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 991
Само една съм виждала, бяха се срещнали случайно на гарата, докато той ме чакаше. Доста грозновато детенце ( на 17 е май, ама да не си помислите нещо, мъжът ми е на 22 Laughing). Превъзхождам я и по интелект, и по вид (па и по самочувствие май). Тя се опита да се държи мило, аз май малко надменна бях. Но просто когато имам криво предчувствие за някого от първия момент, трудно се държа приветливо.
Ооо, сетих се за една друга, която му се пада "кака" с няколко години и всъщност е първата, която му е показала част от нещата от живота, макар да не са спали заедно. Ей, тя като ме види и всичко и се обръща. Много ме мрази това момиче.  Laughing А на мен ми е смешна с тоя си яд. Всеки път като се види някъде с кума ми и му казва нещо от рода на "Ония двамата още ли не са се развели" Joy Жените явно имаме собственическо чувство някакво към бившите си...

# 6
  • Мнения: 2 197
Когато бившите са щастливо събрани (или оженени) с някой нямам нищо против тях. Такъв е случая с моя бивш приятел, който е щастливо женен и има бебе на 10 дена. Ми с него сме първи приятели (все пак сме били заедно 12 години). Не знам дали неговата жена или моя приятел имат нещо напротив, но ние се чуваме поне по веднъж на ден. Доста често се виждаме и четиримата. Излизали сме и сами ние двамата с моето дете плюс още един общ приятел. Обаче бившата приятелка на сегашния ми приятел е сама и сме излизали тримата само веднъж. Ами честно казано не съм много сколнна да излизаме заедно и малко ревнувам. Ако си намери гадже с удоволствие ще се виждам(е) с нея ако някой от тях двамата прояви интерес.

# 7
  • Мнения: 2 657
Ами не ги преглъщам,защото нито той нито аз имаме контакти с тях Peace

# 8
  • Мнения: 5 103
Изобщо не ми пречат, поназавам се даже с част от бившите на мъжа ми, имаме доста добри отношения.

# 9
  • Мнения: 46 436
Знам ли, не са ми проблем, познавам 3 от тях лично, даже със семейството на едната сме приятелски семейства  Laughing с другата сме ходили на море (не само трима де Mr. Green цяла компания). Третата доста дълго рИва за него, пишеше му мейли, даже след като се оженихме. Него го мързеше да отговаря и кореспонденцията поех аз Embarassed беше ми кофти за момичето, така и не й казах, че всъщност си пише с мен Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 991
Въх, Никол Mr. Green Аз само четях мейлите на 17годишната как се ядосвала, че не и бил казал, че ще се жени, та щяла да му бъде шаферка, пък младоженецът трябвало да ***** на сватбата шаферката. Аз все си мислех, че булката, ама...грешала съм.  Laughing Не и отговарях, де, ама хубаво се посмях.

# 11
  • Мнения: 2 657
Въх, Никол Mr. Green Аз само четях мейлите на 17годишната как се ядосвала, че не и бил казал, че ще се жени, та щяла да му бъде шаферка, пък младоженецът трябвало да ***** на сватбата шаферката. Аз все си мислех, че булката, ама...грешала съм.  Laughing Не и отговарях, де, ама хубаво се посмях.

 Joy

# 12
  • Мнения: 1 120
моят е имал само 1 по-сериозна връзка,всички други са били еднодневки.типични б**клуци,които лягат с теб,само за да се повозят в BMW  и за едно кафе. Sick гадими се от такива,но благодарение на тях изпъкваме ние-истинските жени  Mr. Green
има доста нахални от тях и са идвали на нашата маса да го питат кога ще пият кафе.но той им е отговарял ''когато с жена ми сме в настроение,ще ти се обадиме''  Mr. Green

# 13
  • Мнения: X
Не ги харесвам и немога да го скрия.

# 14
  • Мнения: 686
Мисля че вече ги преглътнах.Преди ревнувах жестоко,дори само здрасти да им каже и на мен ми се доплакваше(но това беше докато не бях уверена във връзката ни).С годините(заедно сме от 7 г.) хилядократно ми показа и доказа,че съм единствената и че за да се ожени за мен,значи превъзхождам всички(е бившите му са само 2 но все пак)С едната се запознахме в болницата-аз щях да раждам тя беше за задържане-поговорихме си но тя не е такъв човек с който можеш да бъдеш приятел,другата само съм я виждала-не съм имала нищо общо с нея и по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт