Колко време след като се запознахте с половинките правихте секс??

  • 6 506
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
около 2 месеца.....

А въображението ми не работи за тези с по 4-те години....  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 550
А въображението ми не работи за тези с по 4-те години....  newsm78

Ами аз съм написала, че сме имали рпиятелски отношения...и в по-късен етап сме се"преоткрили"...какво толкова  newsm78

# 17
  • Мнения: 6 992
2 часа...1 ч. и 20 мин, за да стигнем у тях и 30 мин да вечеряме, че майка му настояваше.Можеше и по-бързо да е Crazy


А как се запознахте в такъв случай? Rolling Eyes
20 дни преди това в интернет Mr. Green И като се видяхме на снимките, решихме да се видим, докато се организираме (сесии, глупости) минаха десетина дни...Аз трябваше да го посрещна на гарата, за да ме вземе и върне у тях с рейса.Като се видяхме и Crazy Беше адски пленителен на проклетата гара, с ония ми ти развети на вятъра коси, широки рамене, хубави ръце ...Увиснах му на врата, още преди да ме хване за ръка. После вече ме хвана срам Embarassed, ама...късно, ясно беше вече накъде вървят нещата Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 981
Запознахме се и на другия ден се "оженихме".

# 19
  • Мнения: 402
Три месеца, като се виждахме всеки ден.

# 20
СЛЕД ЕДНА СЕДМИЦА И СЛЕД 3 МЕСЕЦА ЗАБРЕМЕНЯХ Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 448
32 дена Embarassedи след 2 години и 4 месеца-сватба Embarassed

# 22
  • Мнения: 727
след първата целувка има няма 2 седмици само целувки и после се емнахме Mr. Green

# 23
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 833
Ами аз го познавам от близо 5 години, тъй като сме от един град... но сме се засичали само от дъжд на вятър. Така че ако броя от запознанството нататък, ще трябва да отговоря 3 години и няколко месеца. Но реалното ни опознаване, включващо разговори, излизане и т.н. започна преди 2 години. Така че, считайки го оттогава.. правихме секс 1 месец след като започнахме да излизаме.

# 24
  • Мнения: 2 631
Цитат
Ами аз го познавам от близо 5 години, тъй като сме от един град... но сме се засичали само от дъжд на вятър. Така че ако броя от запознанството нататък, ще трябва да отговоря 3 години и няколко месеца.

Е аз ако трябва да броя от запознанството.....трябва да изброя.... 13 години горе-долу  Mr. Green
Щото се познаваме от деца  Laughing, ама тогава си игаехме с колички и кукли, не със секс изграчки  Mr. Green  Whistling  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 46 492
Не помня  Rolling Eyes но веднага, щом намерихме терен  Laughing живеехме в 1 стая с още много народ, та не беше толкова лесно  Tired

# 26
  • Мнения: 503


А въображението ми не работи за тези с по 4-те години....  newsm78
И ние се познавахме няколко години преди да се "вземем".

# 27
  • Мнения: 2 631


А въображението ми не работи за тези с по 4-те години....  newsm78
И ние се познавахме няколко години преди да се "вземем".

Е въпроса е за секса, не за взимането....
Не сменяйте темата  Peace

# 28
  • Мнения: 3 423
Е въпроса е за секса, не за взимането....
Не сменяйте темата  Peace

Като при темите за флирта и ласките...
Все на хардкор го избиват тия мами...

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
2 седмици май newsm78,откакто "тръгнахме",иначе се познавахме по от отдавна Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт