Само моето бебе ли прави така?

  • 1 041
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 718
Аааа не сте самиии  Laughing . Алексче има такива периоди и си е зор, ама всичко минава. А за бабите  bash ако продължават да те изнервят.

# 16
  • Мнения: 313
И ние сме били като вас Hug , а сега сме както го описва Мy Moonka Mr. Green Предлагай му да суче когато му се спи и когато се събужда. Важно е да се храните и през нощта. Бебетата, които не хапват добре през деня си наваксват вечер. Ако има 5-6 напишкани памперса занчи всичко е ОК.

 Peace Не се тревожи. Всичко е нормално Hug

# 17
  • Мнения: 190
По едно време бях напълнила форума със същите оплаквания Crazy
Много е изтощително, докато си нагласи новия режим, знам.
Сега съм я свикнала  да се кърмим легнали - най-много 5 минути изтрайва. Получава се само ако сме сами в стаята. Суче и нощем. И мен ме атакуваха, че нямам кърма и затова се дърпа, ама не се дадох Peace

# 18
  • Мнения: 2 274
Ами и ние сме така  Mr. Green! Едва успявам да го нахраня като сме навън, голямо оглеждане пада  ooooh!! Най-добре суче когато е полузаспал и през ноща като го гушна до мен в леглото  Peace!

# 19
  • Мнения: 1 174
Не сте сами  Laughing
Мрънка, че е гладна, дори на рев я избива, ако се забавя, но щом я сложа на гърда започва едно лигавене...Ако пък й кажа нещо, щом ми чуе гласа, започва една радост, едно хихикане, пуска зърното с рязко дръпване назад, от което аз... Решавам, че просто иска да е у мен и свалям блузката, но беба веднага започва да хленчи и пак я поставям да суче.Сукането започва сериозно, много убедително-гладна е, но само минутка след началото-край! Rolling Eyes

Та и моята маймунка е много разсеяна по време на кърмене, и при нас се случва всичко, което по-горе мамите са описали, ама...търпение, нали всичко друго е нормално?   Simple Smile

# 20
  • Мнения: 919
Преди няколко дни в нашия мол гледах една майка как се кичеше с гердани преди да седне да кърми Joy Бебето веднага се залепи за нея, цоцаше, разглеждаше герданите и риташе щастливо с крака Heart Eyes Такава мила гледка... Laughing
Защо не пробваш този трик Peace
Виктория и до сега си е едно шило и застава в невероятни пози докато суче, сякаш няма търпение да похапне и да бяга да играе Crazy
Търпение му е майката Wink

# 21
  • Мнения: 8
Много благодаря на всички за отговорите HugЗлатни сте. Вече съм много по-спокойна,а с бабите ще се разправям няма как #2gunfire Вечер се кърмим когато си поиска,някой път спи 6-7 часа друг път през 3...ама нямам проблем със ставането нощем.Току що сука ЦЯЛ час мирно и кротко и заспа...изумена съм Laughing

Общи условия

Активация на акаунт