Как се облича бебето през лятото?

  • 6 711
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Здравейте мами Simple Smile
Моето бебе е зимно и досега го обличам с боди, чорапки, блузка и ританки. но идва топло време и се чудя как трябва да го обличам в жегите. И дали вкъщи трябва да е по-разсъблечено, отколкото навън? Ще се радвам да споделите опита си. Благодаря ви   bouquet

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моето бебе също беше зимно(родено е на 02.02.2006)Лятото го обличх с боди блузка или боди-потник,блузка с къс ръкав и къси панталонки.Според зависи от Т.Ти сама ще прецениш като стане топло.Момченцата по принцип не обичат да им е много топло.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Ти в жегите как се обличаш newsm78Естествено,че тънко ще го обличаш.Миналото лято Божа я обличах само по боди или рокли с гол гръб съвсем тънко,а беше само на два месеца като почнаха големите жеги Peace

# 3
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми се роди края на април. През лятото в къщи стоеше по памперс и чорапи, а навън излизаше по боди с къс ръкав и чорапи.

# 4
  • Мнения: 1 273
Тъкмо и аз това се чудех Peace А я кажете, като ги пускахте толкова голички, с какви слънце защитни кремове ги мазахте и колко голям фактор?

# 5
  • Мнения: 1 317
Е те нали са си на сянка в количката, дали има нужда от слънцезащитен крем? Незнам и аз, нека някой по-опитен сподели  Peace Иначе съм виждала в аптеките масла с фактор 35-40(май) и те са точно за бебчета  Peace Ама аз мисля да я мажа като (ако) отидем на море.

# 6
  • Мнения: 683
Боди потник или късо ръкавче и гащички.
Може да се маже с фактор 30 или какъвтои защитен крем решиш, стига да му понася...

# 7
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
кики ми е родена на 13 април.та значи в жегите беше на 7-9 месеца.вкъщи я държах по боди, а навън с потниче и панталонче,рокличка или само по боди.и винаги съм я мазала със слънцезащитен крем,когато сме излизали навън.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
Дъщеря ми се роди края на април. През лятото в къщи стоеше по памперс и чорапи, а навън излизаше по боди с къс ръкав и чорапи.

Защо пък с чорапи?

Мисля само по боди да караме в жегата. И то за да пази от слънцето Peace

# 9
  • Мнения: 3 478
В къщо по боди, навън по рокля.

Ползвам Мустела 50 фактор.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Няма нужда от съвети. Така, както си справяла със зимното обличане, ще се справиш и с лятното.

# 11
  • Мнения: 888
Както на теб ти е добре  Peace- ако ти е топло и на детенце му е топло! Значи преценяваш по себе си!а ние слънцезащитни кремове не сме ползвали през лятото, само на морето

# 12
  • Мнения: 2 616
Аз съм му взела на Чико кремчето със слънцезащитен фактор 50, ама като гледам какво е голямко и че срокът му на годност е 9 месеца след отварянето май и аз ще го ползвам, да не стане зян Simple Smile

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чакай да дойде лятото, де   Laughing ....  .... използвай интуицията си ... понякога можеш да го оставяш и чисто голо

# 14
  • Мнения: 4 546
а новородено как се облича  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт