«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-48 от 48 отговора

Ѕългари€

ћнени€: 295
Ќ€кой знаели от каде мога да си изтегл€ всичките серий ? newsm78
÷итирай

UK

ћнени€: 2 057
Ќе мога да ти помогна, ама новата му верси€ съкс.
÷итирай

ћнени€: 1 093

јаааааааааа, това нова верси€ ли е? «наех си!  ато малка си спомн€м, че го гледах. —ега отвреме на време го хващам, като не съм на даскало. “а си спомн€м, че със сигурност децата не са били тези.
« ѕоследна редакци€: пт, 06 апр 2007, 00:34 от Miracle_girl »
÷итирай

UK

Ќова е, да. —тарата съм € гледала три пъти, това ми беше любими€ сериал, ама та€ новатааа... √адни актьори които изобщо не ми се връзват с ц€лата работа (естествено, нали съм гледала оригинала) и всичко е по гадно. ћного е тъпо да прав€т римейк на сериал.
÷итирай

ћнени€: 3 424
Ќ€мам време за отговор,
тичам към бисирити.
÷итирай

Ќова е, да. —тарата съм € гледала три пъти, това ми беше любими€ сериал, ама та€ новатааа... √адни актьори които изобщо не ми се връзват с ц€лата работа (естествено, нали съм гледала оригинала) и всичко е по гадно. ћного е тъпо да прав€т римейк на сериал.

ј сюжетът същи€т ли е? јз си спомн€м, че онези близнаци вършеха повече пакости, а тези...
÷итирай

UK

—ъщи€ е. –епликите дори са долу горе същи€. √ероите, всичко е същото. —амо че е четворно по тъп.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 273
”фф, в други€ май играеше ќсвалдо –иос Love или бъркам newsm78. ћного си падах по него, ох.

ј то€ в€рно е мега тъп, макар че нищо почти не помн€ от други€.  «атова не мога да направ€ съпоставка.
÷итирай

пред компютъра

ћнени€: 3 043
”фф, в други€ май играеше ќсвалдо –иос Love или бъркам newsm78. ћного си падах по него, ох.

“очно той играеше. Peace

“ова, което дават сега по Ѕ“¬ е абсолютно копие на оригинални€т сериал, но артистите са други.

≈два ли ще може да се изтегли от н€къде обаче.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 515
јз четох , че и в този ще участва ќсвалдо –иос. ¬ рол€та на лоши€ брат.  Rolling Eyes
÷итирай

weltweit

ћнени€: 4 825
јбсолютно  Sick
≈еееех ќсвалдооооо  Mr. Green
÷итирай

3 метра над небето

ћнени€: 3 873
јбсолютно  Sick
≈еееех ќсвалдооооо  Mr. Green
≈’  найстина като се сет€ беше супер филм нищо общо с този толкова са грозни и мазни  артистите.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 818
Ќ€мам време за отговор,
тичам към бисирити.
rotfImao  “ъкмо и аз да се затичам натам...но вече н€ма смисъл  35
÷итирай

ћнени€: 924
 во толкова па бисерно вид€хте? јйде, холън, гол€ма работа! „е се и затичахте.
—помн€м си ƒон€ ѕерфекта от други€ сериал. Ќаистина перфектна - прическа, костюми.
ј тази сел€нка с мазна коса ме утрепа.
÷итирай

—офи€

—помн€м си ƒон€ ѕерфекта от други€ сериал. Ќаистина перфектна - прическа, костюми.

≈ как какво  Mr. Green - цели 4-ри бисера с един мнооого блест€щ !  Laughing
’ич да не гледаш,пак ще го видиш !
÷итирай

ћнени€: 2 224
Тия правят римейк на сериал?!? #Crazy Олигофрени!
Знам че тече по БТВ, но мислех че е тъпо съвпадение на заглавията. Че толкова ли е бил успешен тоз сериал, че чак нова версия да му правят. Laughing
И аз съм гледала старата, още бях фенка на Освалдо. Crazy Готин сериал по онова време, сега пак да ми го пуснат и в оригинал, сигурно ще си помисля "е*аси бозата". Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 924

ƒзвин€вам се, права си. јз вид€х само серий, пък вече толкова съм свикнала.
÷итирай

—офи€

ƒзвин€вам се, права си. јз вид€х само серий, пък вече толкова съм свикнала.

≈, н€ма нужда да се извин€ваш  Peace јз също взех да свиквам/че и да се замисл€м вече кое е правилното/.ѕросто не можах да се сдържа- в едно толкова късо изречение толкова много грешки...но здраве да е,спирам вече  Peace
÷итирай

UK

ќсвалдо, мда... јз изтръпвам при вида на адвокатчето (беше един плешив чичка с вид на дебела невестулка и толкова, толкова му отиваше), дъщер€ му »ломинада ко€то тр€бва да е руса и щастливо малоумна, а не е (!!!) и ƒон  акъв-“ам-Ѕеше дето јлиси€ живееше с него, стареца от оригинала е неверо€тен просто, абсолютно най подход€щи€ за рол€та. » ѕерфекта, на та€ жена от порите и излизаше образа на дон€ ѕерфекта. ј ќсвалдо –иос... ≈ как могат да сложат то€ циганин да играе рол€та на ќсвалдо –иос беее, кръвна обида... » близнаците б€ха сладури пък те€в са некви рахитични лапенца, и јлиси€та имаше нещо мноого готино в себе си, без да е особено красива... ј като вид€х јйде Ѕланко ми се доповръща. —ом тингс ƒ” Ќќ“ хав ту чейндж, демн ит... ≈динствено лоши€ брат не вид€х кой го играе, какъв е що е...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 225
—ъщи€ е. –епликите дори са долу горе същи€. √ероите, всичко е същото. —амо че е четворно по тъп.
“очно актьорите не са същите Peace
ќсвалдо –иос беше в рол€та на сина, ƒон€ ѕерфекта също не е същата актриса, както и "¬ампира Ѕриньон", единствено близнаците са същите.
÷итирай

ћнени€: 2 525
Точно актьорите не са същите Peace
Освалдо Риос беше в ролята на сина, Доня Перфекта също не е същата актриса, както и "Вампира Бриньон", единствено близнаците са същите.

Глупости.
Всички актьори са различни, включително и близнаците.
Онези близнаци бяха истински близнаци, а тук играе едно дете.
Много е тъпа тази версия на филма (то, аз два пъти съм попадала на него, но така ми се стори) Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 533
√ледала съм старата верси€ като малка
и тази пароди€ н€ма нищо общо  Naughty
георите един с един не си пасват,
противни са ми всичките  Sick
защо въобще не си пуснаха старите епизоди  newsm78
б€ха сто пъти по-хубави  Crossing Arms
÷итирай

UK

“очно актьорите не са същите Peace
ќсвалдо –иос беше в рол€та на сина, ƒон€ ѕерфекта също не е същата актриса, както и "¬ампира Ѕриньон", единствено близнаците са същите.
»ма разлика между герои и актьори. Wink » Ѕлизнаците не са същите. » ми е интересно на последни€ епизод, когато те спор€т как да се казва новото бебе какви имена казват. ¬ оригинала казват своите собствени, истински имена, едини€ беше ћатео, други€ не помн€. »нтересно сега дали казват същите имена или имената на новите близнаци (те въобще две ли са или едно дете ги играе?).
÷итирай

јз стари€ съм го гледала като съм била на 5-6 сигурно. »мам много слаби спомени от него. —помн€м си, че се кефех много на близнаците. » само т€х си спомн€м.  акто и н€кои реплики на други герои. ј този много р€дко го гледам, но чак противен не ми е.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 515
¬ сайтна на Ѕи “и ¬и за сериала има снимки на актьорите и сред т€х има и на ќсвалдо –иос.
√овори се, че в тази верси€ той ще играе лоши€ син, демек бащата на близнаците.

ј това с римейка на серил, не е нищо ново за брат€та латиноамериканце, много от сериалите им са римейкове на стари версии. ѕо Ѕи “и ¬и то пак вървеше един преди, пак римейк, ама не помн€ името.

“ъй, че очаква се и ќсвалдо да се в€сне скоро на екран, ба€ серии се източиха.
÷итирай

ћнени€: 2 908
≈х,ќсвалдооооо...
Ќа стари€т се кефех и чаках с нетърпение вс€ка сери€ чак тръпки ме побиваха-б€х на 15 години н€къде:15-16 сигурно.Ћудо б€х влюбена в ќсвалдо-о ,хубавец,о,чудо Embarassed“ова за 5-6 годишна възраст-Miracle_girl  не ме убивай бе-че аз сега съм на 25-ти на колко си била newsm78
“а€ верси€ е толкова тъпа че глава ме боли чак. ooooh!
÷итирай

ћнени€: 3 901
≈дно дете играе близнаците. ƒетенцето от  ъде си татко е Smile
÷итирай

≈х,ќсвалдооооо...
Ќа стари€т се кефех и чаках с нетърпение вс€ка сери€ чак тръпки ме побиваха-б€х на 15 години н€къде:15-16 сигурно.Ћудо б€х влюбена в ќсвалдо-о ,хубавец,о,чудо Embarassed“ова за 5-6 годишна възраст-Miracle_girl  не ме убивай бе-че аз сега съм на 25-ти на колко си била newsm78

јз съм на 16, затова  Mr. Green
÷итирай

≈дно дете играе близнаците. ƒетенцето от  ъде си татко е Smile

≈ййй, знаех си, че е той! Ѕобчо ли беше! Ќо малко а напълн€л с€каш?
÷итирай

ћнени€: 3 901
ј, не мога да прецен€, не съм го заз€пвала толкова подробно, просто вид€х, че е същото момченце, защото ми е много сладко. Very Happy
÷итирай

»тали€

ћнени€: 3 423
≈х,ќсвалдооооо...
Ќа стари€т се кефех и чаках с нетърпение вс€ка сери€ чак тръпки ме побиваха-б€х на 15 години н€къде:15-16 сигурно.Ћудо б€х влюбена в ќсвалдо-о ,хубавец,о,чудо Embarassed

≈й,т'ва съм и аз  35 тъкмо това б€х решила да напиша  35

Ќо наистина мернах го на н€колко пъти...определено е смешен!

ќсвен ќсвалдо  Love ,а и јлиси€ беше много по-добре подбрана за рол€та  Peace
¬ампира и ƒон€ ѕерфекта.....ох.нещо ти€ дни се връщам все към спомени  Crazy

÷итирай

ќткъм ¬арната

ћнени€: 1 637
ќх олекна ми, че освен мен има и други хора в непенсионна възраст които гледат сапунки  Mr. Green

—тарата верси€ не € помн€, а таз малко ми е  Sick, ама нали телевизора ми е фон и фъргам по некой поглед

ј тоз дет играй убавеца на сериала ( как му беше името ), го убиха в сериала от 17 ч Ѕ“¬, »ломинадата пък беше певица в "“рима брат€, три сестри" дето го врътнаха 2 пъти пак по същата телевизи€, а даскалката беше "Ѕожествената светлина" от "Ћюбов или измама"......и да не забрав€ме Ѕобчо, а може и други да има...
÷итирай

’аха, алима,страшна си-ама и аз ги знам всичките-риска на професи€та майка в къщи.. Wink
÷итирай

ќх олекна ми, че освен мен има и други хора в непенсионна възраст които гледат сапунки  Mr. Green

—тарата верси€ не € помн€, а таз малко ми е  Sick, ама нали телевизора ми е фон и фъргам по некой поглед

ј тоз дет играй убавеца на сериала ( как му беше името ), го убиха в сериала от 17 ч Ѕ“¬, »ломинадата пък беше певица в "“рима брат€, три сестри" дето го врътнаха 2 пъти пак по същата телевизи€, а даскалката беше "Ѕожествената светлина" от "Ћюбов или измама"......и да не забрав€ме Ѕобчо, а може и други да има...

’ахаха, и аз не съм в пенсионна възраст, че даже и майка не съм.  Laughing  јма като не ме пускат да излизам погледът ми се раздво€ва между форума и н€кой филм/сериал.  Laughing
÷итирай

ќткъм ¬арната

ћнени€: 1 637
јз само по Ѕ“¬, по другите “¬ не гледам,

ј тоз дето е там н€какъв си в чифлика, кара такси и танцува по другите сериали
÷итирай

UK

јз харесвах “рима Ѕрат€, “ри сестри.

ј относно актьорите, ми те винаги са били така, ќсвалдо –иос играеше във всичките сериали излизали преди десетина години... ј аз много обичах дуета јндреа дел Ѕока (и специално мноого обичах самата јндреа дел Ѕока) и... ≈ не му знам името, но играеха заедно в „ерната ѕерла и ÷иганка... ћного б€ха сладки.  ато малка гледах мноого сериали. ќт  асандра се почна (и пак ќсвалдо) ии... ѕоследни€ беше “рима брат€, три сестри.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 8 370
¬довицата в б€ло - 1996 година
http://telenovella-bg.com/La%20Viuda%20de%20Blanco/index.htm

¬довицата в б€ло - 2006 година
http://telenovella-bg.com/LaViudaDeBlanco(2006)/Index.html
÷итирай

¬довицата в б€ло - 1996 година
http://telenovella-bg.com/La%20Viuda%20de%20Blanco/index.htm

¬довицата в б€ло - 2006 година
http://telenovella-bg.com/LaViudaDeBlanco(2006)/Index.html

Ќа мен пък сега повече ми харесват героите. ѕредните изглеждат всички много стари и смотани. ƒобре де, без ќсвалдо.  Wink  » близнетата са по-симпатични.  Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 183
по ми харесва старата верси€,тази алиси€ ми е много младолика н€как и освалдо по добре си играеше рол€та,а и е по интересно когато са истински близнаците сега на моменти си личи,че е един Sickа и лел€ им като,че ли беше по красива в първата верси€ сега тази ко€то € играе никак не ми допада Blush
÷итирай

In pursuit of magic...

ћнени€: 530
—тарата верси€ си беше класика в жанра Smile Ќовата... бл€к! –азбирам, нова верси€ туй, онуй, но двамата главни герои, јлиси€ и ... брата на мъжа й ( Mr. Green) са √–ќ«Ќ». —амите актьори! Ќе можаха ли по-грозни да ги вземат? ѕфуу, всеки път като започне и смен€м канала. ≈динствено ми харесва актрисата ко€то играе »луминада - сладка е.
÷итирай

¬ полите на –одопите

ћнени€: 448
Ќапълно съм съгласна.
÷итирай

UK

»ломинада и на мен ми харесва още от “рима брат€ - три сестри. Ќо иде€та на героин€та е да е руса и повърхностна, а никак не свързвам новата актриса с това... »ломинада обичаше да се хвърл€ на врата на ƒиего с викове "ƒиегито" и куп такива лиги, а тази... »ма нещо много интелигентно в излъчването си. ј јлиси€ милата хич не изглежда като прекарала 10 години в затвора. ƒругата имаше нещо такова измъчено в погледа...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 455
» близнаците б€ха сладури пък те€в са некви рахитични лапенца
ƒори не са "лапенца", а е едно дръгливо хлапе, което играе за двама Sick. ’ващат ме лудите, като гледам този филм. Ќикога не дават двата близнака заедно. “у едното дават, ту "другото". ≈... и как да ги дадат двамата, като то е само едно Sick.  ак пък не намериха едни истински близнаци за този гол€м сериал, а намърдаха едно хлапе да играе близнаци... пфууу... е на - пак ме хванаха бесните Sick.
÷итирай

≈ее, май само аз харесвам новата верси€. “ова е защото не си спомн€м почти нищо от първата. 35  —помн€м си само, че имаше едни близнаци, които правеха магии като си стискаха ръчичките, но не си спомн€м как изглеждаха героите.  Rolling Eyes   “а като гледам снимките, тези - новите ми харесват повече.
÷итирай

UK

ћда, затова е. «ащото си била много малка, аз обожавах този сериал и още много го обичам, може би най добри€, който съм гледала, имаше вс€какви герои и се развиваше не в една лини€ а в н€колко, абе страхотен беше. Ќ€ма как да харесам новата верси€. јма защо вс€ко второ мнение в та€ тема е мое? Wink
÷итирай

ј дали ще дават старата верси€ н€къде, по н€кой си канал?
≈дно време по кой канал го даваха?
÷итирай

UK

Ќ€мам никаква представа. ¬същност изобщо не знам къде съм гледала всичките си любими сериали... ќо

ј старата верси€ едва ли н€кога ще дават н€къде... ќще повече като има и нова. “олкова сериали се произвеждат годишно че... Ќ€кой спомн€ ли си къде даваха ÷иганка, „ерната ѕерла и јндреа —елесте? (—елесте - доооста преди другите два, де..)
÷итирай

пред компютъра

ћнени€: 3 043
Ќ€кой спомн€ ли си къде даваха ÷иганка, „ерната ѕерла и јндреа —елесте? (—елесте - доооста преди другите два, де..)

÷иганка, „ерната ѕерла даваха по ≈ . ѕо този канал даваха и ¬довицата в б€ло.
 јндреа —елесте € даваха по днешното ¬“V.
ѕреди да се роди малки€т гледах страшно много латино сериали. ќткакто пък проходи нито един не съм изгледала от начало до край. Crying or Very sad
÷итирай

ћда, затова е. «ащото си била много малка, аз обожавах този сериал и още много го обичам, може би най добри€, който съм гледала, имаше вс€какви герои и се развиваше не в една лини€ а в н€колко, абе страхотен беше. Ќ€ма как да харесам новата верси€. јма защо вс€ко второ мнение в та€ тема е мое? Wink
јмм,да,аз настръхвах като почнаше сери€та,от кеф,,и чак сърцето ми щеше да изскочи-ми кво да прави тийн ейджър влюбен в ќќќќсвалдооо
ѕък  асандра с то€ ќсвалдо € гледах и след това и гледах и записа на касети по 100 пъти и спирах,превъртах.....луда работа от либов
“о ако ме питате мен да призна€ и в Ѕоби ћихайлов б€х влюбена като б€х на 13-1994г в јмерика..«наех и кътните му зъби,режех вестници и ги пазех-маниак абсолютен Laughingѕлаках много като свърши световното Crying or Very sad Crazy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-48 от 48 отговора