Вдовицата в бяло

  • 7 807
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 100
А дали ще дават старата версия някъде, по някой си канал?
Едно време по кой канал го даваха?

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямам никаква представа. Всъщност изобщо не знам къде съм гледала всичките си любими сериали... Оо

А старата версия едва ли някога ще дават някъде... Още повече като има и нова. Толкова сериали се произвеждат годишно че... Някой спомня ли си къде даваха Циганка, Черната Перла и Андреа Селесте? (Селесте - доооста преди другите два, де..)

# 47
  • Мнения: 3 042
Някой спомня ли си къде даваха Циганка, Черната Перла и Андреа Селесте? (Селесте - доооста преди другите два, де..)

Циганка, Черната Перла даваха по ЕК. По този канал даваха и Вдовицата в бяло.
 Андреа Селесте я даваха по днешното ВТV.
Преди да се роди малкият гледах страшно много латино сериали. Откакто пък проходи нито един не съм изгледала от начало до край. Cry

# 48
  • Мнения: 2 908
Мда, затова е. Защото си била много малка, аз обожавах този сериал и още много го обичам, може би най добрия, който съм гледала, имаше всякакви герои и се развиваше не в една линия а в няколко, абе страхотен беше. Няма как да харесам новата версия. Ама защо всяко второ мнение в тая тема е мое? Wink
Амм,да,аз настръхвах като почнаше серията,от кеф,,и чак сърцето ми щеше да изскочи-ми кво да прави тийн ейджър влюбен в ООООсвалдооо
Пък Касандра с тоя Освалдо я гледах и след това и гледах и записа на касети по 100 пъти и спирах,превъртах.....луда работа от либов
То ако ме питате мен да призная и в Боби Михайлов бях влюбена като бях на 13-1994г в Америка..Знаех и кътните му зъби,режех вестници и ги пазех-маниак абсолютен LaughingПлаках много като свърши световното Cry Crazy

Общи условия

Активация на акаунт