Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Някой знае ли дали имат магазин някъде в града?Много ми харесват моделлите  им , но нещо не мога да ги намеря.
Цитирай

на 3 градуса от адът

Някой знае ли дали имат магазин някъде в града?Много ми харесват моделлите  им , но нещо не мога да ги намеря.
ами специализирам нагазин мяй нямат
имаше около червения преди година магазин кудето имаше на тази фирма
 Peace
Цитирай

Някъде под синьото небе:))

Има такъв магазин, аз си купих преди 3-4 дни от там дънкова пола от последната им колекция, намира се на белия пазар с алуминиевите магазинчета което е с-у училище Дебелянов на центъра.Пада се като влезеш в пазара в самото начало вдясно на един ъгъл, с големи стъклени витрини и манекени.
Цитирай

Варна

Има такъв магазин, аз си купих преди 3-4 дни от там дънкова пола от последната им колекция, намира се на белия пазар с алуминиевите магазинчета което е с-у училище Дебелянов на центъра.Пада се като влезеш в пазара в самото начало вдясно на един ъгъл, с големи стъклени витрини и манекени.

Много благодаря ,живея близо и още днес ще го посета Hug
Цитирай

КОЙ ОТ ВСИЧКИТЕ Е  newsm78,май няма табела с името им,аз днес минах от там
има ли интеересни неща от новата колекция Laughing,аз имам доста нещицана JUNONA но този магазин не го знам,преди на колх.пазар имаше Rolling Eyes
Цитирай

вляво от асансьора

На "Дубровник" има малко квартално магазинче, в което зареждат всяка нова колекция.

Друг е въпросът, че не виждам с какво ви впечатляват дрехите на марката. Peace
Цитирай

varna

фирмения магазин на Юнона се намира в началото на ул. Ивайло, до колхозния пазар. Не знам точния номер, но е съвсем в началото под един блок.  До тях има магазин за климатици. Аз пазарувам от там. Продават и на дребно и на едро.
Цитирай

Варна

На "Дубровник" има малко квартално магазинче, в което зареждат всяка нова колекция.

Къде е това? Не е ли едно със сутиени вътре?  newsm78
Цитирай

фирмения магазин на Юнона се намира в началото на ул. Ивайло, до колхозния пазар. Не знам точния номер, но е съвсем в началото под един блок.  До тях има магазин за климатици. Аз пазарувам от там. Продават и на дребно и на едро.
мерси Hug ще погледна и там
Цитирай

вляво от асансьора

То, то, пада се малко в пресечката преди книжарницата на "Дубровник", мисля че за едно и също говорим.
Цитирай

Варна

То, то, пада се малко в пресечката преди книжарницата на "Дубровник", мисля че за едно и също говорим.

Ааа, май се сетих, но аз си мислех за едно друго магазинче, което е горе-долу срещу бившата "Неделя".

А това се намира по-надолу, нали?
Цитирай

вляво от асансьора

Ааа, май се сетих, но аз си мислех за едно друго магазинче, което е горе-долу срещу бившата "Неделя".

Аз сега разбрах ти за кое си мислиш, ама не е то(срещу "Неделя"-та, дето я няма вече), другото е- по-долното.Ще се разберем накрая ние.Досега да бях те завела, че и за кафе време щеше да ни остане. Mr. Green
Цитирай

Варна

Аз сега разбрах ти за кое си мислиш, ама не е то(срещу "Неделя"-та, дето я няма вече), другото е- по-долното.Ще се разберем накрая ние.Досега да бях те завела, че и за кафе време щеше да ни остане. Mr. Green

Ще ме заведеш, ама нямам пари.  Mr. Green Е, за кафенце ще се намери.  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.