Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 апр. 2007, 23:15 ч.

Магазин на JUNONA във Варна?

• 4 102
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
Някой знае ли дали имат магазин някъде в града?Много ми харесват моделлите  им , но нещо не мога да ги намеря.

# 1
  • на 3 градуса от адът
Някой знае ли дали имат магазин някъде в града?Много ми харесват моделлите  им , но нещо не мога да ги намеря.
ами специализирам нагазин мяй нямат
имаше около червения преди година магазин кудето имаше на тази фирма
 Peace

# 2
  • Някъде под синьото небе:))
Има такъв магазин, аз си купих преди 3-4 дни от там дънкова пола от последната им колекция, намира се на белия пазар с алуминиевите магазинчета което е с-у училище Дебелянов на центъра.Пада се като влезеш в пазара в самото начало вдясно на един ъгъл, с големи стъклени витрини и манекени.

# 3
  • Варна
Има такъв магазин, аз си купих преди 3-4 дни от там дънкова пола от последната им колекция, намира се на белия пазар с алуминиевите магазинчета което е с-у училище Дебелянов на центъра.Пада се като влезеш в пазара в самото начало вдясно на един ъгъл, с големи стъклени витрини и манекени.

Много благодаря ,живея близо и още днес ще го посета Hug

# 4
КОЙ ОТ ВСИЧКИТЕ Е  newsm78,май няма табела с името им,аз днес минах от там
има ли интеересни неща от новата колекция Laughing,аз имам доста нещицана JUNONA но този магазин не го знам,преди на колх.пазар имаше Rolling Eyes

# 5
  • вляво от асансьора
На "Дубровник" има малко квартално магазинче, в което зареждат всяка нова колекция.

Друг е въпросът, че не виждам с какво ви впечатляват дрехите на марката. Peace

# 6
  • Варна
фирмения магазин на Юнона се намира в началото на ул. Ивайло, до колхозния пазар. Не знам точния номер, но е съвсем в началото под един блок.  До тях има магазин за климатици. Аз пазарувам от там. Продават и на дребно и на едро.

# 7
  • Варна
На "Дубровник" има малко квартално магазинче, в което зареждат всяка нова колекция.

Къде е това? Не е ли едно със сутиени вътре?  newsm78

# 8
фирмения магазин на Юнона се намира в началото на ул. Ивайло, до колхозния пазар. Не знам точния номер, но е съвсем в началото под един блок.  До тях има магазин за климатици. Аз пазарувам от там. Продават и на дребно и на едро.
мерси Hug ще погледна и там

# 9
  • вляво от асансьора

То, то, пада се малко в пресечката преди книжарницата на "Дубровник", мисля че за едно и също говорим.

# 10
  • Варна

То, то, пада се малко в пресечката преди книжарницата на "Дубровник", мисля че за едно и също говорим.

Ааа, май се сетих, но аз си мислех за едно друго магазинче, което е горе-долу срещу бившата "Неделя".

А това се намира по-надолу, нали?

# 11
  • вляво от асансьора
Ааа, май се сетих, но аз си мислех за едно друго магазинче, което е горе-долу срещу бившата "Неделя".

Аз сега разбрах ти за кое си мислиш, ама не е то(срещу "Неделя"-та, дето я няма вече), другото е- по-долното.Ще се разберем накрая ние.Досега да бях те завела, че и за кафе време щеше да ни остане. Mr. Green

# 12
  • Варна

Аз сега разбрах ти за кое си мислиш, ама не е то(срещу "Неделя"-та, дето я няма вече), другото е- по-долното.Ще се разберем накрая ние.Досега да бях те завела, че и за кафе време щеше да ни остане. Mr. Green

Ще ме заведеш, ама нямам пари.  Mr. Green Е, за кафенце ще се намери.  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт