Какво значи красива жена

  • 8 903
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 72
Според мен грозни жени няма,има неподдържани жени! Confused

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Красотата е преходна!  smile3518 Младостта е красота сама по себе си!Имам чувство ,че бъркат някой интелигентните , чаровните и друго определящи  жени . Не винаги чаровната и поддържана , изтупана в скъпарски дрехи е красива. Същото важи и за красивите ,въобще не е задължително да са умни, чаровни или пък модерни. Те са си просто красиви . Една българска поговорка казва:" Красивото и под скъсан чул се вижда...." . Simple Smile Друга тема е красивото за теб дали е красиво и за мен.  Колкото хора  , толкова вкусове! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
За мен всичко е в очите, в погледа и излъчването. Останалото е поддържането - без него не мисля, че една жена може да влезе в графата "красива" .
По - скоро в "мърла" или "Повлекана"
Точно така. Peace

# 48
  • Мнения: 230
Красивата жена = влюбената жена Heart Eyes Ах че съм красавица напоследък...

Другия вариант е да си Анджелина Джоли Wink

# 49
  • Мнения: 230
Опс, миличкото ми Слънчице ме поправи

Красивата жена=Обичаната жена Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 50
  • Мнения: 3 647
красива жена е тази със самочувствие, която има някой на втория етаж, от която струи щастие и обаяние.........

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Значи умна жена, със самочувствие, с увереност в себе си и знаеща какво иска. Спокойна и над нещата. Това е красив човек!


На същото мнение съм - физическата красота е преходна

# 52
  • Мнения: 1 426
Излъчването, разбира се. И себеуважението

# 53
  • Мнения: 596
«Истинската красота не се състои в това, да изглеждаш модерно, - казва София Лорен. В нея има определена индивидуална особеност, която не е възможно да бъде открадната от другиго. Постарайте се да разкриете тази тайна - и ще успеете да разберете, кое именно Ви прави привлекателни. Само така ще можете да разкриете своята индивидуалност.»

# 54
  • Мнения: 5 577
Чиста и спретната.

# 55
  • Мнения: 6 164
До излъчване е. Или го имаш, или го нямаш.

Този еталон, който си описала - силикон в циците и устните, кичури и пр., освен в Пайнер, не виждам другаде да се използва. Там наистина всички са досущ еднакви по калъп, и при все това не бих нарекла всички "красиви".

# 56
  • Мнения: 663
Подържаната жена,  е красива жена. smile3521

# 57
  • Мнения: 286
В буквален смисъл красив е човек с хармонични черти на лицето и пропорции на тялото. На второ четене обаче към този смисъл се добавят и интелект, излъчване, грижа за външността и самочувствие. Има много красиви жени, които са "красиви" до момента в който заговорят ...

# 58
  • Мнения: 5 622
Не мисля,че има някакво точно определение. В същност съм сигурна, че няма. И добре, че е така..За един едно е красиво, за друг друго..Представете си какво би станало, ако всички смятахме едно и също нещо за хубаво....

# 59
  • Мнения: 226
В буквален смисъл красив е човек с хармонични черти на лицето и пропорции на тялото. На второ четене обаче към този смисъл се добавят и интелект, излъчване, грижа за външността и самочувствие. Има много красиви жени, които са "красиви" до момента в който заговорят ...
Абсолютно подкрепям  Peace

Другия вариант е да си Анджелина Джоли Wink
За мен пък това ако не е красива жена?!  Crossing Arms Sick
Външността е нещо, което всеки възприема по различен начин просто. Така мисля аз...

Общи условия

Активация на акаунт