Clinique

  • 4 400
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Аз също съм доволна от клиник.Преди да си купя 3-те стъпки си направих теста за тип кожа и ползвах съветите на продавачкат(която за мое учудване беше доста компетентна и услужлива) взех си и трите стъпки и ги ползвам вече 3 седмица че и повече.
Може би не си взела правилната серия? Може итипа на кожата да ти се е променил?

имам приятелка,коята до скоро си взимаше за 3 тип кожа различни кремове,а напоследък прави зачервявания от абсолютно всеки крем--независимо дали е скъп ,медицински или обикновен--

# 16
  • Мнения: 2 768
Досега чувах само хубави отзиви за Клиник, а сега чух и обратната страна. Поръчала съм си сега и чакам трите стъпки за почистване за 3-ти тип кожа. Лелее, ако и на мен не ми понесат!  smile3556. Сега ползвам на Новидерм измиващия крем - гел. Много съм доволна - за проблемни кожи, не изсушава.

Проба-грешка, както казва Монда!
Аз поне, бих опитала на всяка цена, каквото й да съм чела за някой продукт. На мен не ми понесе, но може пък да е "твоята козметика"!  Peace

# 17
  • Мнения: 2 829
така е --и аз съм съгласна е Ета--в крайна сметка,,я колко марки има!!!! и най-важното в мига който усетиш че не ти понася--хвърляй,,по-добре 50 лв на вятъра отколкото съсипано лице и проблеми  Peace

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
здравейте, изрових темата, за да не правя нова. мисля да си купя 3те стъпки, но се колебая относно точния тип на кожата ми. къде се правят тестове за определянето му? в 1 бг сайт четох, че където се продават 3те стъпки на клиник, с компютър би трябвало да могат да ми определят типа кожа. мненията ви за сапуна малко ме притесниха, де. Simple Smile също ми е интересно дали навсякъде продавачките биха ме консултирали правилно.  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 936
ето тук може да определиш типа кожа https://www.clinique.com.au/templates/user/skin_report_results.tmpl?ngextredir=1
по същият начин ми я определиха и в Бюти зоната...аз съм 2-ри тип,но определено не съм доволна от ДДМЛ,много ми омазнява!
така че трябва да се пробва  Confused

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
благодаря ти! и аз излязох 2ри тип.

Общи условия

Активация на акаунт