Какво четете?

  • 3 583
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Май скоро не сме си говорили за това, какво четем ( и други мисли свързани с четенето). Да си препоръчаме някакви заглавия, евентуално..




# 1
  • Мнения: 3 367
Адриана на Теодора Димова,продължение на недописания роман (Роман без заглавие)на баща и Дим.Димов, Кой на Елена Алексиева и Пъпет на Джой Филдинг

# 2
  • Мнения: 3 388
Michael Crichton - "Preda"
Dan Brown - "La verità del ghiaccio"

# 3
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Май скоро не сме си говорили за това, какво четем ( и други мисли свързани с четенето). Да си препоръчаме някакви заглавия, евентуално..



Vita e miracoli di Tieta d'Agreste на Амадо'

Caos calmo на С. Веронези, странна книга, оЩе съм в на4алото и не мога да изкажа някакво мнение Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 427
Здрасти Лени,напоследък чета особено ожесточено брошурите на Кооп в минутките на фас паузата.Горещо препоръчвам салам Милано Peace,много е изгоден в оферта е!
За друго нямам време.Имам един неотворен Воуг в тоалетната,ама и за това нямам даже време. Laughing

# 5
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здрасти Лени,напоследък чета особено ожесточено брошурите на Кооп в минутките на фас паузата.Горещо препоръчвам салам Милано Peace,много е изгоден в оферта е!
За друго нямам време.Имам един неотворен Воуг в тоалетната,ама и за това нямам даже време. Laughing


 Joy Joy Joy

спокойно, аз 4ак сега запо4вам да си връЩАм старите навици. имам един ужасяваЩ списък за наваксване  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 793
Аз миналата седмица си взех от библиотеката една книга на Дийн Кунц и когато имам време я чета. " The husband" се казва. Трилър е и ми е интересна засега. Мъжът ми пък си взе  "Ангели и демони" на Дан Браун и като я свърши аз ще я почвам.

# 7
  • Мнения: 6 167
Здрасти Лени,напоследък чета особено ожесточено брошурите на Кооп в минутките на фас паузата.Горещо препоръчвам салам Милано Peace,много е изгоден в оферта е!
За друго нямам време.Имам един неотворен Воуг в тоалетната,ама и за това нямам даже време. Laughing


 Joy Joy Joy

спокойно, аз 4ак сега запо4вам да си връЩАм старите навици. имам един ужасяваЩ списък за наваксване  Shocked

какъв ти е ужасяващия списък? ( книги, нали?)

# 8
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здрасти Лени,напоследък чета особено ожесточено брошурите на Кооп в минутките на фас паузата.Горещо препоръчвам салам Милано Peace,много е изгоден в оферта е!
За друго нямам време.Имам един неотворен Воуг в тоалетната,ама и за това нямам даже време. Laughing


 Joy Joy Joy

спокойно, аз 4ак сега запо4вам да си връЩАм старите навици. имам един ужасяваЩ списък за наваксване  Shocked

какъв ти е ужасяващия списък? ( книги, нали?)

аха, бедна ти е фантазията  Confused
мисля, 4е са не по_малкко от 40... и не сън отбелязвала вси4ко  Rolling Eyes
нон 4е ло фо' май  Cry

# 9
  • Мнения: 6 167
ок, мислех, че мога да почерпя някои заглавия Peace

# 10
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ок, мислех, че мога да почерпя някои заглавия Peace

няма проблем, ако успея следваЩите 3 дни Ще ти пусна една 4аст... кажи ми само каква литература ти се 4ете в момента... списъка ми е "за всекиго по неЩо", с изклЮ4ение на неЩа на биологи4на, математи4еска и строго нау4на тематика.

# 11
  • Мнения: 6 167
на мен ми е интересно дали някой е чел книга на оргхан памук.
и какво толкова....

феаим, нямам претенции , но дан браун вече го минах  Mr. Green

# 12
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
на мен ми е интересно дали някой е чел книга на оргхан памук.
и какво толкова....

феаим, нямам претенции , но дан браун вече го минах  Mr. Green

не ми е в списъка Mr. Green

Памук е, с Il mio nome è rosso... но не е в 4елната десятка, така 4е не мога да ти дам мнение

# 13
  • Мнения: 54
Наскоро прочетох една СТРАХОТНА книга казва се "The Historian" - оригиналния език е английски, авторката се казва Елизабет Костова newsm78. Тя е американка, но май е женена за българин.
Та историята се развива в Европа, половината от книгата екшъна е в България!

Преведена е на много езици, незнам за български? Аз я прочетох на английски.

Препоръчвам я на всеки! newsm10

# 14
  • Мнения: 3 367
..макар и не особен противник на глобализацията, като гледам, само аз чета "Каралийчев"

Общи условия

Активация на акаунт