крем против стрии

  • 2 049
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Колко горе-долу струват тези кремове-Мустела и Авент,че нещо не открих цени... Да не се излагам в аптеките Simple Smile
Mustela е 32-33лв. ,а за Авента не знам

# 16
  • Мнения: 475
Бях пуснала една рецепта в друга тема,порови да я потърсиш Hug

# 17
  • Мнения: 95
Ползвах Cocoa Butter Formula на Palmer's, но не съм се престаравала в мазане всеки ден  Blush но съм доволна...

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 295
И аз като теб се разрових из форумите за ефикасен крем против стрии. По голяма част от съфорумките препоръчват Мустела. Друга част са за натуралните продукти и  са за Маслото на икаров против стрии. Изчетох доста по материала и това за и против всякакви продукти за бременни. Затова се спрях на натуралните масла и си взех на Икаров. Но ефекта е в постоянството и дългия масаж. Ако ти се рови из нета съм сигурна че ще намериш именно това.

# 19
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пък не съм се мазала с нищо.През бременноста качих 22кг,после за 6-7 месеца свалих всичко и нямам нито една стрия.Въпрос на кожа е .

# 20
  • Мнения: 617
Аз не съм раждала още ама след няколко месеца дай боже.
Взех си крем против стрии за коремчето и гърдите на Chico Mama Donna и още незнам дали е ефикасен ама искам да кажа, че този за гърди мирише не много приятно, другия също има странна миризма ама поне се трае. Двата крема струват общо 45лв.

Общи условия

Активация на акаунт