Фаворитите-помощници

  • 2 482
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 717
Без количка и столче за кола. Донякъде и проходилка, но използването й бе много кратко време, затова е под въпрос. Люлка, кенгуру и столче за хранене за мен са излишни.

# 31
  • Мнения: X
Цитат на: biliana333
Количка!Дори и във вкъщи ми върши страхотна работа,возя го във всички стаи с мен и като заспи си върша спокойно работата,без да пускам бебефон,или да притичвам до другата стая да видя в какво положение е!


Ооо тъкмо мислех, че няма друг да си държи детето в количката и вкъщи ooooh!  само това е нашето спасение, немога без нея.

# 32
  • Мнения: 1 289
Аз съм гласувала за количката, но същото важи и за столчето за кола и за хранене. Особено сега, когато стана на 11 месеца, те са незаменими.

# 33
  • Мнения: 177
Аз гласувах за количката, но при наличие на възможност не бих се лишила и от другите екстри.

# 34
  • plovdiv
  • Мнения: 350
и аз гласувах за количка, но не бих могла да отгледам детето си и без столче за хранене Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 000
Гласувах за столче за хранене, защото него го използвам най-често.  Но и без количка е немислимо да се отгледа бебе до 1 година.

# 36
  • Мнения: 5 647
Количката ми беше много необходима и не си представям отглеждането на детето без нея.

# 37
  • Мнения: 1 734
Няма спор, че количката си е най-важна и за това гласувах за нея. Но също така столчето за хранене и за кола са си необходими

# 38
  • Мнения: 1 489
Аз също не бих се справила без количка.Макар,че и столче за хранене имаме,но не ми се струва от първа необходимост.

# 39
  • Мнения: 4 629
Без количка няма да мога

# 40
  • Мнения: 3 932
Гласувам като мнозинството-количка на всяка цена, кенгуру сме ползвали много малко, предимно таткото, а аз само два пъти съм го носила с него, проходилката беше незаменима           2-3 седмици, а в столчето за кола не ще да стои изобщо. Горе-долу такова е положението при нас.

# 41
  • Мнения: 6 315
количката! Всичко друго е екстра Simple Smile.

# 42
  • Мнения: 966
Цитат на: lilita
Не познавам майка, която да е отгледала детето си без количка Laughing Е, имам предвид от български произход, де Embarassed
В Америка вече без колички ли ги гледат? Wink


Не естествено но без cтолче за кола е немислимо да качиш бебе във кола. Ако е малко го меташ във коша и го понасяш във сyпермаркета или големия magazin и със се коша във количката (golemite magazini predlagat koli4ki )или във пазарската количка и бебе доволно и ти. Попринсип количката също е нужна но основно за разходки пред къщи Grinning  Grinning  Grinning .

# 43
  • Мнения: 8 769
Цитат на: mariane
Цитат на: lilita
Не познавам майка, която да е отгледала детето си без количка Laughing Е, имам предвид от български произход, де Embarassed
В Америка вече без колички ли ги гледат? Wink


Не естествено но без cтолче за кола е немислимо да качиш бебе във кола.

Ако имаш кола. Не забравяй,че в България не всяка майка има на разположение автомобил, в който да се фръцка с детето си насам-натам!

# 44
  • София
  • Мнения: 794
aaa, ми не е редно количката да е в тези редици, никой не може без количка, а другите неща са просто удобства, ако я изключа нея бих гласувала за бънджи, но няма такъв вариант !!!

Общи условия

Активация на акаунт