Изстиват ли ви краката,като се заседите пред компютъра?

  • 2 494
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Днес седя вече 2часа пред комппютъра и забелязвам,че краката ми са ледени, а и не само те - на цялото тяло ми е студено (да отбележа,че по това време на деня инак си ми е топло).Дали е от липсата на движение ? Най-вероятно е така...Но искам да питам има ли и други,които да са забелязали такова нещо?  newsm78

# 1
  • Мнения: 729
Да.И аз седя вече 2 ч. на компютъра и ми е вече студено а краката са ми лед.Винаги когато стоя по-дълго ми става студено.Сигурно е от липса на движение.

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На мен краката не ми изстиват , а ми изстива ръката, с която държа мишката. Всеки път е така.

# 3
  • Мнения: 240
На мен краката не ми изстиват , а ми изстива ръката, с която държа мишката. Всеки път е така.

И при мен е така, а даже и ми изтръпва някой път.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
... И изтръпват, и се схващат... но така си е било винаги.

# 5
  • Мнения: 4 546
студени са, ако в стаята е хладно. ако е топло - не

# 6
  • София
  • Мнения: 44 017
 Crazy не, освен ако в стаята не е студено или не ми става течение от някъде

# 7
  • Мнения: 2 242
вися по цял ден на кома (направо се сраствам със стола), не са ми изстивали краката (освен ако в стаята не е студено), по скоро почва да ме боли д-то  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 689
Не само краката ми изстиват - цялата замръзвам

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
И без да съм пред компа краката и ръцете винаги са ми студени  Wink

# 10
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
На мен са ми студенени почти винаги и без да се заседявам. Но ако работя по-дълго на компютъра, ръката, с която държа мишката направо се смързва. По-скоро по изключение са ми топли и ръцете и краката.

# 11
  • Мнения: 3 042
вися по цял ден на кома (направо се сраствам със стола), не са ми изстивали краката (освен ако в стаята не е студено), по скоро почва да ме боли д-то  Mr. Green

И аз така. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 492
На мен са ми студенени почти винаги и без да се заседявам. Но ако работя по-дълго на компютъра, ръката, с която държа мишката направо се смързва. По-скоро по изключение са ми топли и ръцете и краката.
И аз съм така!

# 13
  • Мнения: 5 475
Да,но се случва повече през зимата.

# 14
Да, аз по принцип съм си "студенокръвна". А още повече когато е хладничко в стаята. cold

Общи условия

Активация на акаунт