Сексуално насилие

  • 16 102
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 727
за съжаление да......до изнасилване не се стигна....но беше ужасно Shocked
и с преподаватели съм имала проблеми ooooh!
БЕЗ НИКАКВА ПРОВОКАЦИЯ

# 46
  • Мнения: 2 759
...Според мен човекът беше психично болен...

                 И аз така мисля. Тоя вид, а също така разни ексхибиционисти и други подобни са си болести, мисля...

# 47
  • Мнения: 2 381

Има ли момичета, които да ходят облечени така?

# 48
  • Мнения: 590
Повечето от съученичките ми бяха жертва на изнасилвач/и. Тези, които се осмелиха да заведат дело, нищо не спечелиха освен унижение.
За една от тях мнението ми беше - „тя си го търси”. Изнасилвана е многократно, поне през уикенд, докато бяхме съученички /4год/.Действието се развивало или в селската дискотека /тоалетната/ или след като си тръгне от там. Живееше в едно село до Своге, където изнасилването в дискотеката било ежедневие. Е, колкото и да я молехме да подаде жалба и да спре да ходи във въпросната дискотека - не го направи. Не беше единствената от това село, масово момичетата им се случваше това.
Изобщо не оневинявам изнасилвачите, нищо не ги оправдава, но да знаеш, че вероятността да те изнасилят е 99% и пак да ходиш там...... .

# 49
  • Мнения: 811
Тормозили са ме,да.Един съсед,на годините на баща ми и уж приятел негов.Натисна ме два пъти в асансъора и взех да го избягвам вся4ески  Sick.Престраших се и казах на наште.Баща ми слезе и му вдигна луд скандал.От тогава ме гледаше лошо  Mr. Green.
Да не изброявам и 4и4ковците в парка,които си показваха "прелестите"...
 
Имах една състудентка,която един тип я изнасилил във влака.Тя се прибирала от родния си град с нощния влак.Нямало хора и този се възползвал.Беше много уплашена да не и е лепнал нещо и седмици наред тър4а по изследвания.Слава Богу нищо и нямаше.Не подаде жалба,защото в тъмното не го беше и видяла.
 

# 50
  • Мнения: 4 555
Бях на 8-9 години, лятната ваканция. Прибирахме се с майка ми от разходка. Аз исках да се прибера по-бързо и се затичах към вкъщи (на две пресечки от нашата улица бяхме). Точно на пресечката ме спря един чичко, който много искаше "нещо да ме пита". След няколко реплики ми обясни подробно какво иска. Викане, ритане, хапане и т.н. -  избягах.
Не смятам, че съм имала каквато и да е вина.  Naughty

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 18:31 от Карина

# 51
  • Мнения: 150
Преподавателката ми по лексикология ми пусна ръка на писмен изпит... Не го взех. Да, бил съм жертва на сексуален тормоз. Аз го предизвиках. Слагах си дезодорант "Графит" (син).

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, но не броя пускането на ръка, опипване и търкане в градския транспорт. Единият път даже бях с две момчета, връщахме се от лекции и пак ми се натисна някакъв смрадлив тип.  Rolling Eyes
Колкото и да ме е било срам, вдигала съм аларма, наи-вече ритах лошо.  Mr. Green
Никога не са ми помагали свидетели, правят се на три и половина.
Често съм ходила с къса пола, примерно, ама никога, никога не са ме закачали, когато съм била с пола.
Смятам, че една жена не може да си търси изнасилване. И гола да се завъргаля по улицата.

# 53
  • Мнения: 4 195
първия път беше, когато бях дете, може би 1 клас, на село. На комшийката мъжа и - ергенин и до ден днешен, както си тичахме из двора с племенника му, ме заклещи в плевнята (племеникакму отиде до тоалетна) и се опита да ми бръкне в гащичките. Помня само, че започнах неистово да пищя и той избяга, а и никой не ме е чул:(. не казах на никого. Скоро бяхме с брат ми там и го видях, и разказах на бате, хулата тръгна да го гони да го бие, но го спрях. Явно имаше педофилски наклонности и се чудя дали и някое руго момиченце не е тормозил така. Още не е женен, до скоро свиреше в една кръчма - Сите българе заедно #2gunfire
После като по - голяма, работех управител в един ресторант. Един ден бащата на шефа ( семеен ресторант беше - целата рода там работеше на шефа) ми вика - Кристина слез с мен до мазете - ен помня за какво, слизаме, на мне ми стана странно а и той си е коцкар (беше, Бог да го прости), и в момента в който се озоваваме долу той се обръща, избутва ме в ъгъла и започва да се търка в мен, да ръси глупости и тн. ПОбутнах му и му казах, че отворя ли си устата да викам, ще ме чуе и майка му в македонско, и че само да си е помислил да си събуе гащите ще му го отхапя. Лошо му стана, пусна ме, качих се горе и кротко казах на шефа, без никой да ме чуе (сина му демек)....знам че после не идваше в ресторанта аз като съм на работа, а шефа дълго време само ходеше по мен и ме питаше ок ли съм Tired Tired
та Бу не винаги жената е подтикнала мъжа да я закача. И за двата случая със сигурност дори не съм ги погледнала тез гадове. Съжалявам, че пиша за починал човек, но наистина не е приятно и някое страхливо момиче би си го отнесло Tired

# 54
  • Мнения: 3 423
та Бу не винаги жената е подтикнала мъжа да я закача.

Бу никога не е твърдяла,
че жената предизвиква
мъжа. Напротив.

Смятам, че една жена не може да си търси изнасилване.

Смятам, че това наистина е така.
Лошото е, че понякога уж невинни
флиртове завършват с изнасилване.
Без някоя от страните да го осъзнава.

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
та Бу не винаги жената е подтикнала мъжа да я закача.
Знам. Тази е и моята мисъл. Но учудващо често се смята, че жената си го е 'просела'.

# 56
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
11-ти клас - 66-то СПУ. Учителката ни по химия се разболя, и ни пратиха студентка по химия - 3-ти курс, едно готино миньонче! Тя не си губи много времето и се насочи към приятеля ми - прочутия сред момичетата Владо - Рока. Викаше ни постоянно да ни дава частни уроци - безплатно,  и докато аз скучаех на двора - тя не издържаше и 10 мин. и го дърпаше горе в стаята си....
 - За матурата по химия аз учех: 3 по 3 = 9 въпроса, а той .... само за три въпроса!
 - На изпита аз влизам първи и се насочвам към един от двата ъгъла, (според уговорката, "нашите" билети трябваше да са в двата края), но тя, както си е мъничка ми удря едно яко рамо - сменям посоката към другия ъгъл и .... 5-тица! Владо-Рока - разбира се 6-тица!

# 57
  • Мнения: 3 447
Бу, интересно ми е виждаш ли връзка между тази тема и темата "24/7"?

# 58
  • Мнения: 3 423
Бу, интересно ми е виждаш ли връзка между тази тема и темата "24/7"?

Бе, аз що така съм я проспала
тая значима тема "24/7"? Къде е?

# 59
  • Мнения: 1 858
Да случвало ми се е. Няколко пъти. Не смятам, че съм си го търсела!!!
Искам да ви кажа и нещо друго ако ще и с фереджета да ходим ако един мъж реши да го направи ще го направи и това е! А това, че примерно тя (жертвата) е била с дълбоко деколте и къса пола няма нищо общо! Но пък е добро извинение за това, че си изнасилил момиче.

Общи условия

Активация на акаунт