раждам ли... въпросче

  • 1 773
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
здравейте имам въпросче преди малко бях на лекар и ми каза че имам 3,5 см разкритие и ще родя до 2-3 дни, но преди малко ми протече кръв /може би това е тапата/ та се чудя колко наистина остана до раждането наистина ли са 2-3 дни или може би ще е по скоро....

# 1
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
я се обади на лекаря да питаш

с нас ще си бъбриш после, за мен това е сериозно - редстави си, че започваш да раждаш

По-добре се консултирай с лекар, аз не знам, мила

Хайде, стискам палци да мине бързо и леко!

# 2
  • Мнения: 689
Тапата може да падне в резултат на прегледа. Може да започнеш да раждаш до няколко часа, а може и до няколко дена. На мен ми падна тапата и една седмица след това не бях започнала да раждам. Да отбележа, че родих секцио.

# 3
  • Мнения: 3 425
Вдигай телефона и не се чуди ...ако се наложи се върни за преглед  Peace

По принцип може като те бъркал за разкритието да е раздразнил,но това не е проблем!

Бързо и безаварийно  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 999
Нищо чудно, при това положение да родиш по-рано. Звънкай на доктора!
Успех.

# 5
  • Мнения: 7 414
  И аз прокървих след първия преглед за разкрите.Тогава нямах никакво.....
  Родих след около 38 часа,с помощта на окситоцин,обаче,който ми сложиха точно на 3 см разкритие.

# 6
  • Мнения: 46 436
Тръгвай веднага, щом има кръв!

Леко раждане  Hug

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Тръгвай веднага, щом има кръв!

Леко раждане  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 381
Аз бих позвънила на гинеколога.Имай готовност да тръгнеш към родилното.Леко раждане  bouquet

# 9
  • Мнения: 256
  Багажчето и към болницата. ЛЕКО РАЖДАНЕ   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 683
Както са ти казали, може да е паднала в резултат на прегледа.
Аз първия път след като падна отидох в болницата с 2 см и бая почаках... Whistling Накрая с изтекли води и система. А втория път повече от 10 дни си ходех така Simple Smile
Леко раждане! Късмет!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 104
Може наистина тапата да е паднала заради прегледа. Обади се на лекаря и имай готовност за раждане.Възможно е от падането на тапата до самото раждане да мине доста време, затова питай лекаря. Леко раждане.

# 13
  • Мнения: 72
Стягай багажа миличка!И леко раждане!Всички сме с теб! Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт