Черен списък на домашните уреди

  • 39 202
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 460
Аспиратор "Conegliano". Ужасен боклук-за година се разпадна буквално. Купихме нов...
 А явно не само у нас Candy е шумна пералня Laughing Наистина иначе е страхотна, но всички съседи чуват, когато се задейства центрофугата. Laughing
ooooh!боже като си помисля ,че се бяхме спряли на тази марка ел.уреди!! ooooh!

# 61
  • Мнения: 1 073
Моят принос е пералня Канди - много шумна, ама много. Иначе пере добре и не се е разваляла вече девета година.
.
Не съм много съгласна с мнението ти за Канди..., но всеки си има ли4но мнение по въпроса.
Та, ние в къщи имахме пералня Канди - която работи 14г. безотказно и миналата година купихме пак Канди. Старата пералня, продължава да си работи, има малко проблеми понякога с изплакването и смятаме да отиде на вилата, засега стои в антрето  и чака мякой да я закара Joy
За мен тази марка може би е една от най -добрите!/ не изключвам , разбира се и АЕГ и Бош/!

# 62
  • Мнения: 1 072
Прахосмукачка Хюндай.

Според производителя мощността на този уред, изписана гордо с огромни цифри на корпуса му, е 1800W. Мога да ви гарантирам, че тази цифра е силно преувеличена. С мъка успявам да обера паяжини с нея. Носих я в сервиз с надеждата да я постегнат малко, т.к. е гаранционна. Според техниците там обаче, прахосмукачката си е в перфектно състояние, като се опитаха да кажат, че работи слабо заради непочистени филтри. Издадоха и писмено заключение, в което правописът не е най-силната страна.  ooooh! Както и да е.

Споменатия боклук е закупен от м-н Зора.

# 63
  • Мнения: 3 323
1800 вата е колко хаби когато работи, а не всмукателна мощност - това трябва да гледаш - обикновено са около 300 до към 500 (новите от скоро).

# 64
  • Мнения: 1 072
Даааа, разбрах го вече този трик. Избрах си най-енергоемката прахосмукачка с надеждата да ми е по-чиста къщата.  Close

А девойката консултантка ме насочи много професионално.

# 65
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
имам много коментари към предни постове, но...
Темата е за каплави уреди.
Ми включвам се с бойлери с марка "Фламина" и "Теси". Изкараха по 2г. и 2-та и се скапаха (протекоха + още нещо...).

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:32 от Шани

# 66
  • София
  • Мнения: 6 912
Включвам се и аз с един фотоапарат Pentax, не е уред,но го включвам защото ми писна вече от него  #Cussing out
Първо ни блокира и ни го взеха принуждавайки ни да доплатим 60лв за следващия модел-уж по-добър.След това "по-добрият модел"пак блокира ,оправиха го в сервиза,после пак блокира,но сам се оправи ,ама незнам докога.Ще ходя да им го тресна в главите,щото само ни разиграват  #2gunfire

# 67
  • Мнения: 2 891

Споменатия боклук е закупен от м-н Зора.

НИКОГА, НИЩО ОТ "ЗОРА"

# 68
  • Мнения: 1 072

Споменатия боклук е закупен от м-н Зора.

НИКОГА, НИЩО ОТ "ЗОРА"


Вече знам това!!  Grinning

# 69
  • Мнения: 3 334
подкрепям.............няма нещо,което да е било на тази фирма и да не е изгоряло на 6-тия месец.Става въпрос при мен за фритюрник и пасатор /и двете неща подарък/ Close.Друго не съм и помисляла да взема. Crossing Arms

# 70
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Пералня "Аристон", някой хора са доволни, но ние имаме една такава и си изпатихме. Голям боклук. Не пера и това е, трябва преди това всичко на ръка да се пере, а то за какво ми е пералня в такъв случай.  #2gunfire И майстори викахме, а според тях нищо и няма на пералнята не била развалена. А не пълни достатъчно вода и не пере пущината.  Close

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А не пълни достатъчно вода...

как го определи?

# 72
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А не пълни достатъчно вода...

как го определи?

Ами виждала съм другите перални колко вода пълнят. Вода не се вижда ама хич. Освен това при плакнене бая вода се пълни. И освен това прането ми като се върти се вижда на места сухи петна на места влажни. И праха за пране както паднал така остава по дрехите и след изпирането. Стои на бели топчета по дрехите.  Close

# 73
  • Мнения: 780
подкрепям.............няма нещо,което да е било на тази фирма и да не е изгоряло на 6-тия месец.Става въпрос при мен за фритюрник и пасатор /и двете неща подарък/ Close.Друго не съм и помисляла да взема. Crossing Arms
ELITE  newsm11 .Наскоро ни подариха кафе машина елит и след няколко дневно ползване се запуши / наливам само преварена или минерална вода / , но след няколко дни и се извади и копчето . Когато си купувах робот доста се бях засилила на елит / че по - евтин и щях да си купувам и още нещо / , но след съвсем кратък размисъл си взех мулинекс и съм страшно доволна . Пералнята / 12 г./ , печката / 2 г. / и миялната / 8 м. / са ми индезит и съм доволна

# 74
  • Мнения: 7 640

А не пълни достатъчно вода...


Ами виждала съм другите перални колко вода пълнят. Вода не се вижда ама хич. Освен това при плакнене бая вода се пълни. И освен това прането ми като се върти се вижда на места сухи петна на места влажни. И праха за пране както паднал така остава по дрехите и след изпирането. Стои на бели топчета по дрехите.  Close

пробвай да слагаш по-малко прах и да не натъпкваш до горе барабана.
За водато също мисля, че едва ли си права. Имахме пералня eurotech, която като взехме, също ми се струваше, че няма достатъчно вода, като сравнявах с предишната. Изпираше страхотно, просто има икономични модели- по света водата е много скъпа, а и не знаеш колко е дълбок казана и каква част от него виждаш на люка.

Общи условия

Активация на акаунт