Превозвачите, които най-често губят багажа на пътниците си

  • 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Според една класация от миналата година - цитирам  yes

1.Бритиш еъруейз

2. TAP Air Portugal

3. Lufthansa

4. Air France

5. Alitalia

6. KLM

7. Luxair

8. Iberia

9. LOT Polish Airlines

10. Finnair

В заключение.....ами внимавайте с какво пътувате newsm52

# 1
  • Мнения: 1 722
Аз се опарих вече веднъж с Луфтханза, и то и на отиване и на връщане... Close но си мисля че вината за губенето на багажите е по-скоро на съответното летище, а не на авиокомпанията. Мои познати пък са им губили багажите на Виена, като са пътували с австрийските авиолинии, така че никой не е застрахован от такива "изненади"!

# 2
  • Мнения: 4 916
... Close но си мисля че вината за губенето на багажите е по-скоро на съответното летище, а не на авиокомпанията. ...

Понякога става объркване още при чекирането, т.е. тогава отговорността е на авиокомпанията. А поне за Летище София съм сигурна, че "пипат" здраво.

# 3
  • Мнения: 3 425
... Close но си мисля че вината за губенето на багажите е по-скоро на съответното летище, а не на авиокомпанията. ...

Понякога става объркване още при чекирането, т.е. тогава отговорността е на авиокомпанията. А поне за Летище София съм сигурна, че "пипат" здраво.

Срещу 7лева пакетират багажа  Peace Ако ви го доставят(дори и без да е изгубен) много раздърпан и разпокъсан със следи(няма как да не се види),че е ровено, сигнализирайте...не,че ще ви върнат откраднатото де  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 4 916

Срещу 7лева пакетират багажа  Peace Ако ви го доставят(дори и без да е изгубен) много раздърпан и разпокъсан със следи(няма как да не се види),че е ровено, сигнализирайте...не,че ще ви върнат откраднатото де  #2gunfire

Да, това е много добра идея   newsm10 Самата аз обикновено пътувам само с ръчен багаж, така че досега не съм имала проблеми (да чукам на дърво, не се знае кога ще ми е първия път).

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Понякога е на компанията, понякога на летището. На мен 2 пъти Бг еър ми губи багаж Tired, добре поне, че притига после, макар и след 2-3 дни закъснение Crossing Arms И не изтърбушен  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 157
За последните три месеца - 1път AlItalia и веднъж Lufthanza. E, и в двата случая се върна, но неприятното усещане е факт ... А алиталия изобщо не я препоръчвам! Луфтханза поне си дадоха труда да подсигурят неща от първа необходимост!

# 7
  • Мнения: 1 722
Луфтханза поне си дадоха труда да подсигурят неща от първа необходимост!

Да поне за това им пиша червена точка  Peace но ако си на летище в Германия, навръщане когато на целия полет не ни пристигна багажа на софийското летище, въобще нямаше такива "екстри". А сега с тези ограничения на ръчния багаж е още по-неприятно!

Общи условия

Активация на акаунт