Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имали ли сте болки в областта на мястото, където сте били рязани при секциото по време на втора бременност? От консултацията ми обясниха, че ме боли защото кожата не се разтягала нормално както на другите места, ама аз съм с чувството, че не ме боли белега от горе, а някъде по-навътре...
Цитирай

София

засега не съм имала подобни болки!
Цитирай

Цитат на: Nova
Имали ли сте болки в областта на мястото, където сте били рязани при секциото по време на втора бременност? От консултацията ми обясниха, че ме боли защото кожата не се разтягала нормално както на другите места, ама аз съм с чувството, че не ме боли белега от горе, а някъде по-навътре...

Имах болка, според мен беше от разтягането на матка, корем и т.н.Правилно са ти казали на консултацията. Когато ме рязаха втория път не беше на същото място , а малко по-нагоре - 1 см.Също може да те боли от сраствания от предишната операция.При мен имаше и това, освен предишните , които ти казах.
Цитирай

out of space

Нищо не ме е боляло. Втория път ме резаха на същото място.
Цитирай

София

Имах ги същите болки и ги отдавах на разтягането на матката. Мисля че е нормално...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: Erica
Нищо не ме е боляло. Втория път ме резаха на същото място.

Arrow и аз така Very Happy !
Цитирай

Варна

Имах (и все още от време на време) болки, когато се претоваря. Но не го отдавам на операцията-болката при мен е на различно от разреза място.
Цитирай

София

Мен ме притеснява, че болката понякога е рязка - режеща и то като кихна, стана рязко или нещо такова.
Цитирай

София

Имах такива болки  и ме пратиха на ултразвук, за да видят състоянието на шева. Моят съвет е да отидеш да те видят  за твое успокоение.
Цитирай

Стара Загора

Aз съм оперирана само веднъж-преди 3 мес. и още си ме наболява.Мисля,че и твоите болки са нормални-имай предвид,че белега не е само на кожата,а и на подкожието,и на матката.И колкото по-малка е разликата между бременностите,толкова по-често се срещат тези болки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.