Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
.
И онези дето пият разни старбъкски смески с какао, канела и тинтири-минтири, те към кое крило ще се числят?

Kакво ще рече това? newsm78

# 46
  • Мнения: 11 313
.
И онези дето пият разни старбъкски смески с какао, канела и тинтири-минтири, те към кое крило ще се числят?

Kакво ще рече това? newsm78
Значи още не са влезли в България. Laughing
Star Bucks е верига кафенета в Щатите и вече на някои места в Европа за кафе в мукавени чаши и развалянето му предлагайки го в различни от познатите нам варианти. ooooh!

# 47
  • Мнения: 920
Но вмирисани смески има и в България.

# 48
  • Мнения: 11 313
Но вмирисани смески има и в България.
Не, не става дума за пакетираните и пълни с консерванти сухи смески на Нестле или други марки.
Там си правят еспресо и добавят сметана, мляко, какао, канела, коняк и тн. Стават едни бъркочи, които лично за мен нямат ама нищо общо с кафе.

# 49
  • Мнения: 920
Но вмирисани смески има и в България.
Не, не става дума за пакетираните и пълни с консерванти сухи смески на Нестле или други марки.
Там си правят еспресо и добавят сметана, мляко, какао, канела, коняк и тн. Стават едни бъркочи, които лично за мен нямат ама нищо общо с кафе.

Ааа, ясно. Аз говоря точно за тези смески, които миришат на нещо си.

# 50
  • Мнения: 5 370
Тук се консултирах с колежката и тя каза, че засега само ОНДА е тук.....Старбъкс-не, а тя със сигурност знае какво е това чудо, щото няколко години подред е ходила на бригади в Щатите. И аз само за ОНДа-та знам и съм фен, харесват ми разните вариации по темата "кафе'.

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, това е онази верига, чийто собственик тази година за пръв път го имаше в класацията на милиардерите.

Верикденският заек ми даде идея за основно правило на кафепиещите с кеф: Пиенето от пластмасова чашка е проява на лош вкус и води до изключване от партията Mr. Green

# 52
  • Мнения: 150
Още едно правило за изключване и всенародна омраза и презрение - пиенето от разни вериги (Макдоналдс и цитираната по-горе)... Ние тук любители на кафето ли сме или на някакви фуражи? А?

# 53
  • Мнения: 2 491
Лаваца еспресо без захар, най-много по две на ден, защото са ми силни и са ми достатъчни.
През почивните дни в къщи пия Якобс от шварц машина и изпивам огромни количества.
Когато няма друго, мога да пия и нес, но не го обичам много.

# 54
  • Мнения: 1 400
Добър дееен!
Христов воскресе!
Гледам кафенце пийвате, обсъждате тук разни марки и мярки...
А дали някой да е направил едно кафе повече а?

# 55
  • Мнения: 3 423
И онези дето пият разни старбъкски смески с какао, канела и тинтири-минтири, те към кое крило ще се числят?
Мен пък хич не ми харесва идеята за финансирането от чужди фондации. Не ща само с Лиска да вършим черната работа. Naughty

А, Вечернице, аз не върша
черна работа, аз съм учила
за принцеса. И не обиждай
старбъкските кафета, да си
пиеш там кафето е лайфстайл,
не е само да пестиш от свойта
си канела. И кой каза за чаши
от папе. Ми не е прав. Аз на
старбъкс уважавам фотьойлите.
Що реферати съм подготвяла,
сгушена в тях. Що вестник и
списание съм изчела, ех, що
печати имам в картата, що
безплатни десети кафета съм
изпила... Не си права, не си.

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 10:33 от Liska

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еми ей на - спестеното от десетите кафета - в партийната каса. Веднага! Laughing

# 57
  • Мнения: 920
Аз мога да участвам с бисквити и шоколадчета. Не ги ям.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз мога да участвам с тях. И със спестени захарчета за компоти Joy

# 59
  • Мнения: 3 423
Ето, задвижват се нещата, гледам.

Общи условия

Активация на акаунт