каква марка уред за затопляне на шишета да си купя?

  • 6 560
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте момичета Laughing

бихте ли ми препоръчали качествена марка уред за затопляне на шишета.
Препоръчаха ми този на "Авент", но ще съм благодарна да споделите и вие Hug

Мерси предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 2 768
Ако ще ползваш шишетата на Авент, то и уреда за затопляне трябва да е такъв - само в него могат да влязат, по-широки са от другите шишета.

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 16:08 от eta

# 2
  • Мнения: 750
Ами зависи какви са шишетата на беб4е!Аз взех шишета на 4ико и нагревателя ми е 4ико!
За 4ико-гласувам с две ръце newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
Извинете ме за глупавия въпрос, но какво представлява този нагревател? Embarassed
За стерилизатор ли иде реч или...?

# 4
  • София
  • Мнения: 861
Аз ползвам на Авент. Доволна съм  Peace
за други не мога да кажа newsm78

# 5
  • Мнения: 6 617
Извинете ме за глупавия въпрос, но какво представлява този нагревател? Embarassed
За стерилизатор ли иде реч или...?

Не ето за това става въпрос http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=66&products_id=1217
И аз съм с този на Авент ,но май не виждам смисъл от нагревател.

# 6
# 7
  • Мнения: 324
Две мои приятелки затоплят млякото в микровълнова - това бил най-лесния и бърз начин. Мислех си и аз така да правя, но сега се замислям... Как точно затопля млякото този уред, каква е разликата с микровълновата?

# 8
  • Мнения: 2 922
Разликата е, че в микровълновата се затопля неравномерно, но след като се разбърка няма проблем.
Но и аз се чудя дали да не си купя уред за затопляне по-нататък. Някак си по-лесно и сигурно ми се вижда.

# 9
  • Мнения: 4 970
АЗ ли4но не виждам смисъл от този уред.Имам такъв, но съм го използвала 2 или 3 пъти.особено за мляко и те4ности- няма смисъл. В МВ става много по -бързо. PeaceПринципът е 4е се затопля на водна баня, а в микровълновата- вси4ки знаем как става Laughing.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 326
Авент  Peace Доста го ползвахме, като беше на кухня така му топлехме манджата.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
АЗ ли4но не виждам смисъл от този уред.Имам такъв, но съм го използвала 2 или 3 пъти.особено за мляко и те4ности- няма смисъл. В МВ става много по -бързо. PeaceПринципът е 4е се затопля на водна баня, а в микровълновата- вси4ки знаем как става Laughing.
същата работа и при мен! Това е може би най безсмислената ми покупка. Моя уред за затопляне е на Нук. Не го препоръчвам! Naughty Изобщо не затопля равномерно!
Ако ще ползваш шишетата на Авент, то и уреда за затопляне трябва да е такъв - само в него могат да влязат, по-широки са от другите шишета.
В този на Нук, шишетата на Авент влизат без проблем!  Peace

# 12
  • Мнения: 4 970
Моят уред ми е подарък LaughingПоне пари не съм давала и за тази излишна покупка ooooh!.Ина4е- моят е някаква френска марка( нещо като ...пренатал Thinking).Не е от типа на Авент, а е с "ботушче".Побира всякакви шишета Peace

# 13
  • Мнения: 4 784
Извинете ме за глупавия въпрос, но какво представлява този нагревател? Embarassed
За стерилизатор ли иде реч или...?

Не ето за това става въпрос http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=66&products_id=1217
И аз съм с този на Авент ,но май не виждам смисъл от нагревател.
И аз имам, но поне за сега не виждам никакъв смисъл от него.

# 14
  • Мнения: 126
И аз не виждам смисъл от такъв уред - имам и съм го ползвала само 2-3 пъти. Купих го за да затоплям размразената кърма и после пюретата - кърмата се затопля със същия успех като я сложа с чашката във вряла вода, а пюрета или готвех и давах веднага /след като изстинат/, а готовите - във микровълновата. Дадох го на приятелка, която храни с АМ, но и тя не го ползва, защото водата с която разтвяря млякото е с необходимата температура. Т.е. и според мен е една от излишните покупки.

Общи условия

Активация на акаунт