Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

при Карлсон, който живее на покрива

Моля модераторите да не се сърдят, че има две такива теми. Сбърках и пуснах първо в "Родени 2007".

Та въпросът ми е: Някой знае ли колко струва секциото в Майчин дом.

Нашата мама вече роди /вчера/, но беше уговорена сума за нормално раждане. Сега лекаря е споменал, че нещата са се променили, но на таткото не е казал точна сума, а му е казал колкото даде. А пък таткото не знае  newsm78

Ще съм благодарна на всички, които отговорят   bouquet   
Цитирай

София

Зависи при кого е родила-при големите имена чух за 500 еврол Но щом има уговорка за определена сума с лекаря, да му дадат малко повече и това е. Егати изнудвачите-"нещата се били променили"-срам пък нямат.
Цитирай

София

Не знам раждането в Майчин дом да е платено или да има такава опция за плащане - легално.
Цитирай

София

Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората
Цитирай

София

Христос воскресе!

Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората
Ако си избереш определен доктор да ти води раждането си плащаш 500 лв., това се отнася за "Св. София"
Цитирай

София

Там е така, но без изнудване за пари на ръка и "променени обстоятелства". Щом те са се разбрали да си му дадат пари, те си знаят сумата. Но тя пита за тарифа, а такава няма.
Цитирай

София

500 лв. при секцио по желание и при избран екип.
Цитирай

София

на мен ми поискаха 800 лева.
не знам как ще ги съберем.....................ужас Sad #Crazy
Цитирай

София

Секцио без ангажиране на екип и с медицинско показание не се заплаща.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.