Очен лекар?

  • 6 080
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте бг-мами!проблемът ми с очите е следният: имам жълто покритие на самата очна ябълка само около ириса(дано да сте разбрали) .според вас това за очен лекар ли е? препоръчайте ми такъв във Варна.
Задължена съм ви!

# 1
  • Мнения: 4 916
Може би е добре да отидеш в Очна болница - там има всякаква техника, в случай, че се наложи обикаляне по кабинети. Иначе не се сещам за конкретен очен лекар.

# 2
  • Мнения: 1 120
попитай в здравословния.там ще ти отговорят 100%
до колкото разбрах от описанието,ми се струва перде  Thinking
по-добре отиди на лекар още във вторник.тук може да ти кажеме хиляди диагнози и нито една да не се окаже вярна,а пък само да те наплашиме безмислено
успех

# 3
  • Мнения: 6 958
Върви на очен лекар... Ако не се лъжа във Варна очния център се казва Света Петка... Нека Варненци да кажат  Peace

# 4
  • Мнения: 1 100
Очна болница е съвсем друго - тя е държавна. "Света Петка" е частна очна клиника на д-р Тошо Митов.
Аз препоръчвам очен център "Свети Николай Чудотворец" на д-р Хубанов. Митов остави един мой приятел с разширена зеница вече повече от 10 години, защото приемаше толкова много пациенти, че от преумора забрави да му каже да спре да си слага Атропин. На следващия преглед вече беше късно да се коригира белята, зеницата вече се беше страснала и остана разширена завинаги. Е, има и много успешно излекувани пациенти, но аз не бих могла да го препоръчам на който и да било. Добре, че вече има и млади лекари в тази клиника, та да го отменят.
През лятото бях при Хубанов и останах много доволна, добър лекар е, а не безогледен печалбар.
Ето още по темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123700.msg2303035

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 21:45 от Kanela

# 5
  • Мнения: 941
Очна болница е съвсем друго - тя е държавна. "Света Петка" е частна очна клиника на д-р Тошо Митов.
Аз препоръчвам очен център "Свети Николай Чудотворец" на д-р Хубанов. Тошев остави един мой приятел с разширена зеница вече повече от 10 години, защото приемаше толкова много пациенти, че от преумора забрави да му каже да спре да си слага Атропин. На следващия преглед вече беше късно да се коригира белята, зеницата вече се беше страснала и остана разширена завинаги. Е, има и много успешно излекувани пациенти, но аз не бих могла да го препоръчам на който и да било. Добре, че вече има и млади лекари в тази клиника, та да го отменят.
През лятото бях при Хубанов и останах много доволна, добър лекар е, а не безогледен печалбар.
Ето още по темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123700.msg2303035
Лелеее,как е възможно такова нещо? #Cussing out  по темата-иди на очен лекар,но за Варна нямам представа,желая ти успех!

# 6
С много неуместно голямо закъснение (случайно попаднах на темата) - Св. Петка окончателно ми паднаха в очите. Не стига, че е голямата Лудница, без да има къде да седнеш и го обръщат на семейна седянка и говорят езкрайно по телефона, не съм очарована и от прегледите. Всичко става набързо, да те претупат и да ти вземат парите. А най-големият майтап е, когато ти увеличат диоптъра, независимо че зрението ти се е подобрило (в последтствие ходих при Хубанов). Обяснението - това, че смятам да си правя операция след време. Това го заяви някакво младо докторче. А аз съм с далекогледство от двегодишна, зрението ми се подобрява от година на година и на този етап нямам никакво намерение да си правя операция. Извинявам се още веднъж, че се намесвам не на място, но понеже при търсене други хора също може да попаднат на темата - реших да споделя. Тези дни ще си взема час отново за Хубанов и искрено препоръчвам и центъра му. Освен това работят с РЗОК и спокойно може да се ходи с направления.

# 7
  • Мнения: 3 410
Здравейте бг-мами!проблемът ми с очите е следният: имам жълто покритие на самата очна ябълка само около ириса(дано да сте разбрали) .според вас това за очен лекар ли е? препоръчайте ми такъв във Варна.
Задължена съм ви!
Горещо ти препоръчвам д-р Евелина Янева - преглежда в поликлиниката във Владиславово- много добра, внимателна, работи със здравна каса. Въпреки че ми е доста далеч като местоположение, цялото семейство от години се лекуваме при нея и сме много доволни.Успех!

# 8
Искрено съжалявам, че не се порових малко по-рано в форума. Майка ми беше на преглед в очна клиника Света Питка преди седмица и се наложи да и направят операция за коригиране на зрението, аз бях сигурна че клиниката е на Дар Хубенов, защото преди години бях ходила при него на преглед и бях останала много доволна. Операцията мина успешно, но трябваше да стоим цял ден от 09.20 часа сутринта до 21.00 вечерта, без някой да ти каже в колко часа ще бъде операцията,без да има къде да чакаш нормално и да не се  и депресираш като виждаш всички страдащи хора около теб. Майка ми я болеше много, а аз нямаше кой да попитам как е минала операцията, защото всички лекари си бяха тръгнали!
Не че искам да попреча на някои за избора на клиника, но просто в тази клиника липсва всякаква организация!!! Като специалисти може да са добри, но нали уж сме в Евро Съюза, а да ви кажа по нищо не личи освен по сумите които взимат за една операция!!!

# 9
  • Мнения: 1 100
Операцията мина успешно, но трябваше да стоим цял ден от 09.20 часа сутринта до 21.00 вечерта, без някой да ти каже в колко часа ще бъде операцията,без да има къде да чакаш нормално и да не се  и депресираш като виждаш всички страдащи хора около теб. Майка ми я болеше много, а аз нямаше кой да попитам как е минала операцията, защото всички лекари си бяха тръгнали!
Това май е редовна практика - приятел, на който му махаха пердето там ми разказа същата история. Цял ден чаках резултати, защото операцията беше насрочена за рано сутринта, а всъщност е била направена в 18:30 вечерта Shocked Цял ден е чакал без да знае нищо - поне да му бяха казали да си отиде вкъщи и да дойде по-късно #2gunfire
Леля ми си маха пердето при Хубанов е не е имала никакви проблеми.
Преди Тошев и Хубанов са работили заедно, но вече - не, затова си се заблудила. Wink

Общи условия

Активация на акаунт