Колко сте добри?

  • 1 531
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

И в това няма нищо лошо разбира се. Мъж ми е Скорпион и повярвай, другият най-добър човек когото познавам също е Скорпион Wink

# 17
  • Мнения: 2 792
СиАтъЛ, тури границата, добри пред кого, за кого, в собствените си очи или какво възприемат другите от нас, трябва очертания на мисълта да има, иначе не става  Grinning

# 18
  • Мнения: 6 417
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

И в това няма нищо лошо разбира се. Мъж ми е Скорпион и повярвай, другият най-добър човек когото познавам също е Скорпион Wink
А как идеално се разбирам със себеподобни... Peace

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
СиАтъЛ, тури границата, добри пред кого, за кого, в собствените си очи или какво възприемат другите от нас, трябва очертания на мисълта да има, иначе не става  Grinning

И ти си права Peace

# 20
  • Мнения: 1 312
Незнам колко съм добра,но знам кой е добър човек-GERBER-пуснала е цяла тема,където иска съвет как да изхвърли живачен термометър Rolling Eyes.Ако имах подобен проблем,то първо нямаше да е проблем,второ нямаше да го мисля.Щях директно да го бухна в боклука без грам колебание Embarassed.

По темата:
Всеки за себе си е хубав и не осъзнава дори някой свои недостатъци.Въпросът за мен не е дали личната ми гордост,честолюбие и склонност да налагам мнението си са добро или зло,въпросът е по-скоро какво съм готова да дам на другите,какво съм склонна да направя за тях въпреки горепосочените черти на характера ми.
Истината е,че съм изключително компромисен и толерантен човек,че често предлагам помощ,макар и непоискана,че съм готова да се отзова в случай на нужда повикана от някой, с който сме във видимо обтегнати отношения...
Истината е,че съм човек на който може да се разчита, че съм от хората,които рядко показват емоция,но вътре в тях бушува пожар...
..че съм от хората,които никога не използват изрази от рода на:
"Аз ако бях на твое място..."
"Ами ти защо не му каза така..."
Умея да изслушвам,да разбирам проблемите,да се поставям в конкретната ситуация и да търся изход от нея.Мнения изказвам ако са поискани,защото...в подписа ми пише Wink

Абе така като се чета много взех да се харесвам Crazy
Зодия ЛЪВ-какво очаквате? Joy

# 21
  • Мнения: 1 312
Понеже тук ме завари полунощ:

ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ

# 22
  • Мнения: 2 353
  Во истина возкресе!

# 23
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!!!
Нека станем добри в очите на другите, а не само в своите  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling
И аз. Laughing
Не съм от най-добрите,но не съм и лоша. Flutter

# 25
  • Мнения: 480
Во истина воскресе!

За хората около мен със сигурност не съм от най-добрите. Според мен съм си супер, а за всичко лошо е виновна зодията - запъната, рогата, креслива, инатлива...коза. Абеее, труден характер  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 229
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.

Не, определено съм се сблъсквала и познавам хора, които са наистина ужасно добри, за моите стандарти, в сравнение с мен например. Shocked Чак се чудя понякога как може да има толкова добри хора...

А пък аз..средна работа...

# 27
  • Мнения: 5 539
Добра съм по душа. Но не толкова, колкото бях някога. Животът леко ме е поочукал и съм станала по-скептична и по-цинична.
п.п. преди 2 години и аз бях пуснала същата тема. тогава на много потребители им се стори глуппаво да се питат такива неща

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Добра съм по душа. Но не толкова, колкото бях някога. Животът леко ме е поочукал и съм станала по-скептична и по-цинична.
п.п. преди 2 години и аз бях пуснала същата тема. тогава на много потребители им се стори глуппаво да се питат такива неща

Въпрос на гледна точка Wink Сигурна съм, че и сега много потребители не намират смисъл в темата, но това е тяхно право, нали?

# 29
  • Мнения: 3 423
Шушон, Карчева, Василиса и аз,
това е отборът на добрите.

Общи условия

Активация на акаунт