Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Анкета

Какъв крем за лице използвате?

(Гласуването приключено: пн, 21 фев 2005, 11:02)

Zeist, NL

Миналата седмица четох темата зе козметиката за лице, но понеже видях там най-различни мнения, бих искала да видя резултатите в анкета.
Цитирай

Бургас

Не гласувам, защото имам пробвем с кожата на лицето и ползвам само медицинска козметика предписана от лекар.
Но съм ползвала Авен.
Цитирай

UK, Harlow/София

Шелер-не си я споменала, но какво ли не съм пробвала и от тях съм най-доволна.Води се за медицинска козметика,имат и минерална серия.
Цитирай

Abu Dhabi

и моят го няма - Garnier, ползвам от няколко години различните серии според сезона и съм много доволна.
Цитирай

Варна

Цитат на: тити
и моят го няма - Garnier, ползвам от няколко години различните серии според сезона и съм много доволна.

И аз thumbsup
Цитирай

Кебекуйка

Може би трябва да се добави графа други, освен ако не искаш да избереш измежду посочените от теб марки.
Аз ползвам Clinique total turnaround. Много съм доволна.
Цитирай

Кебекуйка

Искам само да добавя, че кремовете на Oriflame i Avon ми се струват с доста завишени (имам предвид тези от 25лв. и нагоре) цени за качеството, което предлагат. ЗА тези цени може да се намери доста по-добро качество от др. световноизвестни марки.
Това естествено е моето скромно мнение.
Цитирай

Гласувах Лореал, но почти го свършвам и съм си взела на Авон. От Лореала не съм доволна, преди ползвах Гарние и ми харесваше повече, нищо, че е на половин цена.
Но то е ясно, че крем, купен в България е смного ниско качество, дори и скъпите, поне аз не съм доволна и вече спрях да си давам парите Very Happy
Цитирай

Цитат на: Ivelina Mineva
Искам само да добавя, че кремовете на Oriflame i Avon ми се струват с доста завишени (имам предвид тези от 25лв. и нагоре) цени за качеството, което предлагат. ЗА тези цени може да се намери доста по-добро качество от др. световноизвестни марки.
Това естествено е моето скромно мнение.

Така е, но и на световноизвестните марки пак са завишени. Носили са ми крем от Франция, после си го купих на същата цена от България, но нямаше нищо общо м/у двата. Като е по-ниско качеството, поне да свалят цените Evil or Very Mad
Цитирай

Варна

Цитат на: тити

И аз.
Цитирай

Кебекуйка

Цитат на: nikol78

Така е, но и на световноизвестните марки пак са завишени. Носили са ми крем от Франция, после си го купих на същата цена от България, но нямаше нищо общо м/у двата. Като е по-ниско качеството, поне да свалят цените Evil or Very Mad

Да, за съжаление си много права, Никол. Има огромна разлика дори и в шампоан Нивея, правен за БГ. и за Франция. Както казва една колежка : "..те наш'те изобщо не миришат на Европа..."

А козметика гледам да си купувам от FreeShop-a на Летището, зареждат ги германци и мисля, че качеството е максимално гарантирано.
Цитирай

Zeist, NL

Има разлика, разбира се  Confused
Купувала съм си козметика от чужбина и същата от БГ, е няма мищо общо, но скоро не ми се очертава пътуване, та въпросът е, кое в БГ е най-малкого зло  Twisted Evil
Цитирай

Сф, Младост1

RoC Hydra + Vitamines Actives SPF15. Smile
Цитирай

Цитат на: Ivelina Mineva
........А козметика гледам да си купувам от FreeShop-a на Летището, зареждат ги германци и мисля, че качеството е максимално гарантирано.

Това е решението  Very Happy
Цитирай

В момента ползвам на Аvene и съм много доволна.  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора