Забранено за слабички !

  • 9 423
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
И аз се включвам тук.След 24 дни НВД започвам разделно.След 1 месец пак НВД  и така докато чукна 65кг/теглото ми преди 19г и преди двете ми синчета/.Ще следя и ще пиша, засега удържам фронта дори и по празниците.

# 16
  • Мнения: 1 269
Май всички сме прегрешили по празниците! Аз мисля утре да си направя един разтоварителен ден и тогава да се тегля, че да не се разстройвам Heart Eyes! На 10 ли беше лунната диета?  Ще се включа и там и се връщам към семейната диета. Не се шашкайте, от вторник пак да започваме с усулията и за 1 май ще сме нови гаджета! bowuu Hug

Каква е тази семейна диета?
Ходихме на детски ендокринолог, защото синът ми е доста пълен и сега и тримата сме на диета до 1 май.
 Ето диетата:
7,15ч - 1 фил.(20гр) черен хляб, 30гр нискомаслено сирене, 200 мл чай без захар и без мед
10,30ч - 100 гр плод, зелена салата
13, 30ч - зелена салата, 1 фил черен хляб, 150 гр пилешка пържола( или риба) на скара
16ч - 100 гр плод
19ч-  задушени зеленчуци една порция, 1 филия черен хляб, зелена салата( може домати и печени чушки с малко сол  и зехтин съвсем малко)
21, 30ч - 150 гр кисело мляко  0,1% ( купуваме Култура- по- вкусно е от останалите марки)
*******
 Това е диетата засега сме с по пет кила минус за две седмици. От днес пак се захващаме сериозно с диетата. Залепихме я на хладилника и сме се подписали, че ще я спазваме. като сме тримата е по-весело а и по-здравословно. Hug

# 17
  • Мнения: 6 958

 bowuu

ох и аз да се запиша.
заковала сьм на 83 и не мърдам.

Същата работа съм и аз  ooooh! ooooh! ooooh! Вчера бях 81 и нещо, днес съм 83 и нешо...  #Cussing out Затова хайде пак на плод и чай  #Crazy #Crazy #Crazy

И да попитам по същество, какво се обсъжда тук? Как да се преборим с килограмите ли?  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 384


И да попитам по същество, какво се обсъжда тук? Как да се преборим с килограмите ли?  Hug Hug Hug


И аз имам същия въпрос, че нещо не ми стана ясно  Thinking newsm78 newsm78  Peace

# 19
  • Мнения: 131
Тези празници май лошо ни се отразиха на килцата. Тъкмо свалим 1-2 с много усилия и после за 2 дена всичко си идва на мястото. Пустите му курабий и козунаци много бързо се лепят. Май ще има многооооо глад след това.

# 20
  • Мнения: 2 534
Писна ми, и аз мислех да губя кила със секс, ама и моят мъж е по фитнеса,
..........или да го спра от фитнес, щото нещата не се развиват в благоприятна посока. Mr. Green Crazy
Laughing
Ей , като знам че с моя мъж във фитнеса се запознахме  Mr. Green ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 534


И да попитам по същество, какво се обсъжда тук? Как да се преборим с килограмите ли?  Hug Hug Hug


И аз имам същия въпрос, че нещо не ми стана ясно  Thinking newsm78 newsm78  Peace

Всъщност и на мен не ми е ясно
Който може , нека се пробва да отслабне , който не - ще си говорим за менюто ни и за това как да се преборим с лакомството
На мен това ми е проблема , много съм сладокусна

# 22
  • Мнения: 6 958


И да попитам по същество, какво се обсъжда тук? Как да се преборим с килограмите ли?  Hug Hug Hug


И аз имам същия въпрос, че нещо не ми стана ясно  Thinking newsm78 newsm78  Peace

Всъщност и на мен не ми е ясно
Който може , нека се пробва да отслабне , който не - ще си говорим за менюто ни и за това как да се преборим с лакомството
На мен това ми е проблема , много съм сладокусна

Разбрах вече...  Peace

Ми аз съм на плод и чай, утре ще лунувам... Само за един ден ядене вчера качих 2 кг.  #Cussing out Това е положението  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 577


И да попитам по същество, какво се обсъжда тук? Как да се преборим с килограмите ли?  Hug Hug Hug


И аз имам същия въпрос, че нещо не ми стана ясно  Thinking newsm78 newsm78  Peace

Всъщност и на мен не ми е ясно
Който може , нека се пробва да отслабне , който не - ще си говорим за менюто ни и за това как да се преборим с лакомството
На мен това ми е проблема , много съм сладокусна
май тука само се оплакваме Joy
хич не сьм по диетите.само думата "диета" ме кара да отварям хладилкника

абе може да сме дебелички,ама поне пьк сме красиви Mr. Green newsm03
  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
абе може да сме дебелички,ама поне пьк сме красиви Mr. Green newsm03
  bouquet


Красотата е относително понятие, но ако трябва да сме честни, съвременните стереотипи диктуват норми, според които "дебеличките" НЕ сме красиви.
Тъжно, ама факт.
Тук, разбира се, цитирам западните стандарти.

А и слабите жени са предпочитани не само заради изваяните си тела, а и защото доказват, че могат да се контролират. да определят живота си и да се грижат за себе си.Това е проява на характер, която определено се цени.

Повярвайте ми, аз съм последният човек, който би искал да признае тези неща, но - уви - истина са.

# 25
  • Мнения: 2 425
Записвам се и аз Hug, че от миналото лято съм качила доста. Миналото лято бях 63 кг., а сега съм 73 #Cussing out.

# 26
  • Мнения: 6 958
абе може да сме дебелички,ама поне пьк сме красиви Mr. Green newsm03
  bouquet


Красотата е относително понятие, но ако трябва да сме честни, съвременните стереотипи диктуват норми, според които "дебеличките" НЕ сме красиви.
Тъжно, ама факт.
Тук, разбира се, цитирам западните стандарти.

А и слабите жени са предпочитани не само заради изваяните си тела, а и защото доказват, че могат да се контролират. да определят живота си и да се грижат за себе си.Това е проява на характер, която определено се цени.

Повярвайте ми, аз съм последният човек, който би искал да признае тези неща, но - уви - истина са.

Страшна си както винаги  Hug Hug Hug

Ами как се борите бе хора за да го промените?  Или май само на думи ще се успокояваме  Rolling Eyes newsm78 Аз днес лунувам, после пак плодове и тъй тъй тъй...  Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами как се борите бе хора за да го промените?  Или май само на думи ще се успокояваме  Rolling Eyes newsm78 Аз днес лунувам, после пак плодове и тъй тъй тъй...  Crossing Arms

Е, как, бе, борим се  animal085 1ironing newsm79  food002 beer

В този ред при мене.
После  badscale smile3538 smile3517

А ако трябва да сме сериозни, моят мъж един ден, като му писна, каза:"Разбирам, че ти е трудно, ама никой не те е карал да надебеляваш толкова..."
В началото се разсърдих, щото нали бременност, дете, ама....като се замислих, бая време мина оттогава, преди 2 месеца бях с 8 кила по-малко от днес, което значи, че човекът е прав.
Значи, първата стъпка е осъзнаването на проблема, неприемането на клишета "така съм си хубавичка", отхвърляне на оправданията, че имаме хормонални проблеми, тежък кокал и т.п., които са ни добре познати.
Овладяването на волята е най-тежко, но и най-важно.
И накрая - даване възможност на самите себе си да разберем, че колкото по-дълго време останем в това положение на пухкави дами, толкова повече се отдалечаваме от другия си образ, защото по естествен път самите ние, а и органичмът ни ни възприема така.
Повечето жени, които са отслабнали/много/килограми след бременността си, са го направили бързо - след шока да осъзнаят колко са надебеблели, след категоричен отказ да се възприемат като дебеланки.Повечето, които са отложили процеса във времето, са изпитали доста трудности след това, а някои даже никога няма да възвърнат формата си.
За тези, които са били пухкави през тийнейджърския си период, най-добре е да откажат тази тенденция да продължи и в зрелия им живот, докато са в началото на 20-те, защото после просто ще свикнат окончателно с този образ.
И най-важното - целта - тя трябва ясно да се формулира.Не "да отслабна", а да стана 45, 50, 55...т.н. И да се преследва, докато не се постигне.Отклоняването от пътя е моята драма.
В този форум се опитвам да преодолея този проблем.Засега не особено успешно, но всяко старание се награждава рано или късно.
Отговорът - диети, докато не се постигне целта.

# 28
  • Мнения: 6 958
КЛОНКА ти си моят виртуален гуру !!! Евала !!!  newsm20

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей тая думичка гуру  ми звучи някак много фино, ще знеш Laughing
Всички гурута са едни такива слаби, бледи, вглъбени в размисли.....

Ако от мислене се слабееше, да знаеш, че щях и визуално да докарам образа/не само виртуално/.Работя по метода, ако стане, ще те светна Mr. Green

Засега не съм гуру, а ГРУХру.....
Ама, ще я видим ние тая работа Thinking

Общи условия

Активация на акаунт