киселото мляко?

  • 1 875
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
знам че мн хора до дават вместо даптираното, но каква марка избирате??? на Данон е като нищесте, а има и едни - само вода. Това на Баба ми се вижда хубаво? споделете опита си ...

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Общо взето каквото е купил мъжо, но аз най-много харесвам "Пършевица" 3.6%  и предимно него яде малкият (и майка му най-вече Wink ).
"Родопея" също не е лошо!

# 2
  • Мнения: 4 965
Според мен (а и според нашата педиатърка) детенцето ти е много мъничко за кисело мляко, но ти си вземаш решението.
Аз лично харесвам "Родопея" и "Здравец".
Млякото "На Баба" мисля, че също се произвежда от "Данон" - т.е. абсолютно същото нишесте + сухо мляко е.

# 3
  • Мнения: 256
Ние със съпруга ми предпочитаме "Верея" 2,9% - вижда ми се най-истинско и има вкуса на киселото мляко от едно време.
Между другото дъщеря ми е все още на адаптирано. Консултирайте се с педиатър преди да започнето киселото.

# 4
  • Мнения: 4 358
Ние сме на Пършевица.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 791
"Роса","Виталакт".....Пършевица не съм го виждала край нас(Варна)

# 6
  • Мнения: 1 517
Аз взимам "Родопея"-то единствено се надува в хладилника след указания срок

# 7
  • Мнения: 246
На моята дъщеря й дадох кисело мляко когато беше на 9-10 месеца.  Но ти си решаваш. Що се отнася до марката - не съм се спирала на точно определени, все различни съм ги взимала , но доколкото си спомням племеничката ми когато беше малка й купуваха "Здравец".

# 8
  • Мнения: 522
Аз давам "На баба" и "Верея", но не сме големи фенове на киселото мляко.

# 9
  • Мнения: 455
Аз вече 3-та седмица давам квасено мляко. Ако искаш прави си и ти в къщи. Дори и да нямаш домашно прясно мляко, прави го с купешко.  Bulb  Има и уреди за квасене, ако не си падаш по домашната работа. Но моето мнение е, че квасеното мляко, даже и от купено прясно мляко, е за предпочитане пред купешкото кисело мляко.  Wink

# 10
  • Мнения: 455
Забравих да ти пиша, че има такава тема във форума за храненето. Ако искаш, виж и там.

# 11
  • София
  • Мнения: 250
В момента фаворитът ми е твърдо Родопея. А когато го няма - Здравец или Пършевица

# 12
  • Мнения: 4 244
До момента от всичко което се продава на пазара единственото кеот се доближава до вкуса на истинското ни кисело мляко е ФЕРМЕРСКО
Другите всичките имат добавки от нишесте.
казвам ви го това, защото само от него успях в Германия да си заквася кисело мляко. От нито едно то другите изброени не стана, което за мен значи че не е кисело мляко

# 13
  • Мнения: 2 534
Аз дадох на Поли чак когато стана на осем навършени месеца.Фен съм на `Родопея`и `Маркели`.И винаги със захар.

# 14
  • Мнения: 1 320
Цитат
знам че мн хора до дават вместо даптираното, но каква марка избирате??? на Данон е като нищесте, а има и едни - само вода. Това на Баба ми се вижда хубаво? споделете опита си ...

Това на БАБА е на Данон !!!!!!! Thinking
Аз предпочитав "Пършевица"и "Здравец", а от плодовите  на "Здравец" / но трудно се намира!!!!!!!!!/ и това на " Виталакт". Ники  ми беше алергичен към тези на "Данон" и плодовите ги повръщаше. Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт