Лаеща кашлица

  • 2 313
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте на всички,
детето ми е на 4 години и много често страда от упорита суха лаеща кашлица, която е много мъчителна за всички ни. Давали сме какво ли не, но без антибиотик не помага. Лекарите го водят с алергия, която не можем да установим в следствие на какво е, но тези анти алергични лекарства не ни помагат изобщо. Ако някой е намерил подходящ сироп за такава кашлица моля за помощ!!!
 

# 1
  • Мнения: 233
   Заведи детето на хомеопат, ако искаш ще ти кажа координати на лекар хомеопат, който със сигурност ще се справи. Това го твърдя от личен опит, но немога да ти препоръчам лекарство, защото е доста безотговорно. Пиши на лични, ако те интересува. Peace

# 2
  • Мнения: 170
Бързам да ти отговоря - никакви антибиотици!!! Това е ларингит - упорит гаден, да дължи се на алергия ама каква и на нас не ни казаха
така започваш всеки ден когато и колко често можеш с инхалации - ние  с моя горан заставахме около душа като преди тожа е бил пуснат така е да се получи добра пара в банята. Затваряте се и се почва дълбоко дишане, друго - заставахме над леген с гореща вода и с хавлия на главите дишахме тежко и дълбоко! не иск;а да те плаша но това ще продължи минимум казвам минимум седмица - при анс беше две ама досега не ни е повтаряло - случи ни се преди година и малко... когато Горан беше на 2 годинки и малко.
Хайде със здраве и бъдете упорити с инхалациите!!!!

поздрви

Лили и Горан

# 3
  • Мнения: 3 146
И аз, и мъжът ми от същото сме страдали - алергичен ларингит е сигурно, не се влияе от АБ! ТО и алергичните лекарства могат само да го облекчат, те не лекуват  Cry
Не че искам да кажа нещо стряскащо, но при всяко леко раздразване на гърлото или горните дихателни пътища, мъжът ми и до ден днешен започва така да кашля зверски Sad

Общи условия

Активация на акаунт