Рицарки на бялото кантарче - 9.04.-15.04.

  • 24 782
  • 795
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 447
Може, Пиле, на възразявам. Вратна пържола, беконче от коремчето, джоланчето обаче е най-голямата далавера - става да се изхрани цяла фамилия!
Гледах в профила, че има опция "включи в списъка на приятели", или нещо подобно беше. Какво значи това newsm78
Като погледнеш в профила на някого, ако натиснеш "включи в списъка с приятели", след това, когато си във форума, тези хора гi следиш по-отблизо, ако мога така да се изразя. Набиват ти се на очи. Например никът им е удебелен, а прозорчето, което показва дали са онлайн свети зелено. За други екстри и аз не знам. Пробвай, пък винаги можеш да ги зачеркнеш от списъка с приятели! Laughing

знаете ли, че 1 килограм маруля е 140 калории? А знаете ли колко много марулени листа са това! Хайде на марулята....

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 13:42 от tanita_ko

# 76
  • Мнения: 2 956
Аааайде здравейте най-после  Hug
Изчетох чинно всичко  bowuu вчера ме липсваше,че не ми се пускаше комИУтъра и много се разхождахме навън...
Поражения от 3-те дни козунаци,кифли и н'ам си к'во почти са нулеви... bowuu дане не объркам нещата само...днес не остана време да закусвам и млякото с магданоза си го хапнах в 13:00ч.  Rolling Eyes
По ред на номерата  Laughing
Литълче   Hug супер си с новата прическа...и ведрото изражение много хареса  Heart Eyes няма да се даваш  Wink

Силвърче  Hug помниш ли ме  Laughing ама от евридика сега съм Дика  Laughing радвам се да те "видя" отново сред нас   bouquet ще успееш  Wink

Миракъл
толкова нахъсано ми "звучеше",че нямам думи  Hug поздравления за което...и ние сме тук де- няма как да не се справиш  Flutter

Пилеее, Пиленцеее... нимой с лошо  Praynig за какво ми е коремче  Thinking знайш колко си имам  ooooh! ...пък и от задни части и бутове също имам да прехвърлям  Laughing  Hug
Добре дошла на Стрипър (май така се пише  newsm78 ) ... от мен за сега едно само- Хъфи и Пилето са ти казали много правилни и верни неща  Peace просто няма за къде да бързаш,щом кърмиш...а пък като спреш
е видиш колко бързо ще си дойдат нещата по местата...за сега леко ограничаване на количествата, без тестено, пържено , много мазно (тлъсто )  и сладости...няма как да не стане   bouquet

# 77
  • Мнения: 2 147
....е днес съм малко по свободна и вас ви няма Hug,
....за сега се справям с режима - зелева салата с 1 яйце, после съм на Пилатес и така ....дано в понеделник имам минусова разлика иначе #2gunfire

# 78
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз си купих Туртички /цветето това/
и още пия само вода и не ми се яде
разходих се навън по магазините и си харесах хиляди неща, ама ще отслабна още и тогава ще открия пазара
така реших щото нямам пари

# 79
  • Мнения: 2 147
..и аз мисля да отскояа до пазара... Hug,хайде до после Simple Smile

# 80
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
А аз отидох до Пикадили , купих си чинно мляко - 2 броя и пилешко филе и забравих.. филето  ooooh!

Литълче , аз успях да видя снимките - много е слънчева новата прическа  Peace

# 81
  • Мнения: 2 040
Ехо,
забравих да кажа:
Пийте вода!
И се движете!

Аз бях сутринта в парка и сега пак излизам да меря улиците  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 369
Момичета  Hug   bouquet  Heart Eyes
Пия вода и ядох филия  Blush. Стига ми толкоз. Ма така е като пак без манджа съм тръгнала. smile3511
Лек следобед  Coffee

# 83
  • Мнения: 2 487
     Аз забравих да пия вода . От сутринта само половинка  Embarassed

     Но пък съм яла два пъти  Laughing

     Яйца с маруля.
     Риба с маруля.

    Танче   Mr. Green

    Покрай Мариетка и на мен ми дойде ищах да си разтребвам натуриите.  Laughing

    То преди празника от месене на козунаци , остана ли ми време да си погледна къщата  smile3538

    Сега съм се развихрила , хвърлям и не гледам какво Twisted Evil. Ако взема да оглеждам, пак никаква няма да я свърша  Mr. Green

    Нов човек съм немоя се позная  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 531
Здравейте момичета.

Аз съм от тези без воля, които могат да минат без всичко друго, но не и без плодове и сладко.
Но съм се запалила да сваля малко кг (поне 10...) заради морето.
Приемате ли ново попълнение?
Ще ви помоля и за съвет каква диета да си избера. Тъй като все още кърмя и не искам да лишавам малкия от неща, които ще са му необходими?
А, ако може и да се яде без ограничение на количеството - дори и да трябва да ям цял ден салата - ще е супер?
Разгледах библиотеката с диети, но не знам коя да си харесам - най-вече заради кърменето.



за кърмачка не бива да е строг режим. ще потърся, защото някъде бях срещала нещо по темата и ще ти постна. доколкото знам, разделното хранене най-добре се адаптира за този период след раждането.

# 85
  • Мнения: 657
Здравейте!Бих искала да се присъедина към вашите редици  bouquetПо време на бременността качих доста кг и до сега се подмотвах днес-утре на диета Embarassedи отлагах.Времето се затопли, а аз не съм свалила и грам Rolling Eyes.
Имам да свалям 14кг,докато влезна в старата си форма.
Много моля да ми разясните принципа на вашата диета,че нещо не съм много в час ooooh!
Може и на лични

# 86
  • Мнения: 1 183
Дика, разбира се, че те помня  Grinning Само дето ти си много по постоянна от мен. До къде стигна с килограмите? Сигурно си се стопила вече  Hug
Мариетка, я си почини  Wink Тя работата няма да свърши, пък ти двама мориш все пак.
Аз забравих да си кажа мерките и теглилките ама като се прибера ще ги напиша, че взера сутринта си измерих всичко.
Аз сега хапнах малко млекце в офиса, и почвам да пиша.
Сега една малко смешна случка, понеже работя в адвокатска кантора идва сега една циганка и ми вика: Абоката ми трябва, мойто мунче щеши идва ама няма дойде, утре иде, после влиза на затвора на два часа. Няма да ви кажа какво стана като я попитах кой точно адвокат търси  hahaha

# 87
  • София
  • Мнения: 8 348
Пепита - всички сме на различни режими
иначе тук ги обсъждаме
Аз, а и Танчето доскоро бяхме на Дюкан. Могжеш да прочетеш повече инфо в Дюканската тема.

# 88
  • Мнения: 1 183
Смених си името, досега бях silver81 въобще не знаех, че може. Като се регистрирах всичко беше заето и затова си бях написала набора, ама сега е по-добре.
Момичета, гладах диетата на Дюкан и ми се видя доста приемлива и не много трудна. Я кажете доволни ли сте от нея?

# 89
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Със закъснение - ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

А отчетът ми ще е лаконичен  Mr. Green   Чувствам се пълноценна Рицарка - направо в Ордена, щото ... имам да свалям. Вярно, че не е много, но е в горница. Утре сутрин ще знам колко Simple Smile

И не съжалявам - това бяха едни прекрасни празнични дни по пълна програма. Слънце, разходки, зеленинка, цветчета и птички, и много ... все хубави неща.

Водата днес я отпочнах и се колебая, дали да не изкарам едно разтоварване с вода. До края на деня има време и време - ще реша по - късно. Засега не съм яла и право да си кажа храна не ми се и поглежда. Никаква.

Чао ви засега Simple Smile

А, добре дошли на новите и дано ви е наслука другаруването с доблестното рицарство   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт