Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора
Здравейте, мами! Кажете ми, моля ви, извеждате ли бебоците си когато навън духа вятър? По нашия край времето е много топло, но духа силен вятър. Така е вече седмица. Чудя се да извеждам ли бебето си навън, което е на 2 месеца. Едни ме съветват да не го извеждам, други да го правя. Аз се чудя дали да не сложа приспособлението за дъжд на количката и така да го изведа. Вие как постъпвате?
Цитирай

Brokenpromiseland

Ами ако може да затвориш количката така че да не му духа от никъде според мен няма да има проблем, но иначе аз не бих го извеждала
Цитирай

Пловдив

Аз доскоро внимавах с извеждането на вятър, но пък беше и зима. Излизали сме за кратко (половин час). Ако направиш така, че да не му духа, според мен няма да има проблем.
Цитирай

до канала

с приспособлението за дъжд ако имаш в предвид дъждобрана няма ли да се запари след като е топло newsm78
Цитирай

Да,разбира се.Още повече,че става въпрос за бебе в количка-в нея то е достатъчно защитено от вятъра.
Цитирай

Проблемът ти е никакъв,ако сложиш дъждобрана... Аз така практикувам...
Цитирай

Съседка на Карлсон, а иначе почти на плажа

Зависи каква ти е количката!
Проблемът ти е никакъв,ако сложиш дъждобрана... Аз така практикувам...

И аз правех така, а по някое време си намирам закътано местенце и присядайки, махах дъждобрана!А  ако ми се стори много ветровито се прибирахме след 40-50 минути.
Цитирай

Mediterraneo

Когато беше бебе, я извеждах и в по- ветровити дни, дори и да не е топло- легнало в количката, бебето е добре предпазено. Сега обаче избягвам да излизаме при силен вятър  Naughty Веднага й потича носа  ooooh!
Цитирай

София

извеждай го,нали е вътре в количката,там е завет.Можеш да слагаш и найлона,обаче не я покривай цялата,ще се изпоти,а и нали си го извела да диша въздух
Цитирай

Бургас

И аз мисля че в количката е защитено бебето.За всеки случай можеш да носиш и дъждобрана.По нашият крак също много духа,но не съм слагала на зимната си количка/защото нямам за нея/.
Цитирай

Белгия/София

Да, добре и подходящо облечено  Peace
Цитирай

Bourgas

Предполагам количката има някакво покривало и чувалче, което като се сложи пази от вятъра. Иначе при нас също винаги е доста ветровито, но не сме излизали само ако вали. Като сложиш шапчица да пази на челцето няма да има проблем Peace Дъждобанът при нас е вариант само ако Пламена спи, иначе плаче от него Crazy
Цитирай

Ако е подходящо облечено и на завет, защо не?Вариантът с дъждобран е много добър и според мен.
Цитирай

USA

Ние излизаме когато духа вятър и то не само топъл, но и студен  Peace
Цитирай

Аз по принцип избягвам разходките във ветровито време, особено сега като е по-голям, защото дърпа дъждобрана и поставянето му се обезсмисля ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора