тоник/лосион за мазна кожа

  • 3 941
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Бихте ли ми препоръчали някакъв продукт, с който да си почиствам лицето сутрин преди да нанеса крема? Аз съм с доста мазна кожа в Т-Зоната и много лесно ми се замърсява, така че ще се радвам ако ми препоръчате нещо, което да матира и същевременно да предпазва от условията на замърсената  околна среда.  Абе това второто е малко странно изискване може би, но да го кажем 'да почиства добре'. Благодаря предварително Peace Hug А да - и да е до 20 лв.

# 1
  • Перник
  • Мнения: 195
Ох и аз съм с твоя проблем,но за съжаление още не съм намерила нещо което наистина да матира и лицето да не ми лъщи от него,даже и крем ми трябва такъв,ама...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз лично се чудя между два продукта - матиращ тоник на Eucerin и сапуна/тоника на Uriage.. ако някой има впечатления от някой от тези продукти, нека ги сподели.

# 3
  • Мнения: 4 916
Хубаво е тоник, крем и пр. да са от една серия. Провери дали марката на крема ти за лице има серия за мазна кожа  Peace

# 4
  • Мнения: 224
Avene имат лосион с талк, който почиства, предпазва от обрзуване на пъпки и матира. Много е нежен : http://imall.ntu.edu.sg/pic/avene.jpg

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
JuMe ползвала ли си го и цена можеш ли да ми дадеш? Благодаря Simple Smile

# 6
  • Мнения: 983
Avene имат лосион с талк, който почиства, предпазва от обрзуване на пъпки и матира. Много е нежен : http://imall.ntu.edu.sg/pic/avene.jpg
този лосион съм го ползвала, цената е около 20 лв./дано не бъркам, че отдавна беше/ Наистина е много добър. Сега ползвам почистваща гел пяна на Ейвън. Много съм доволна също.

# 7
  • Мнения: 12 294
Сестра ми използва зелената серия на Елеа и казва, че много добре й действат. Мисля че си взе измиващия гел, тоника и матиращия крем. Те всичките заедно май нямат 20 лв, де. Ако не се лъжа, всяко е около 3-4лв, но като качество са си супер
Преди използваше някакъв друг крем, от който не беше доволна, сега с цялата серия казва, че е има голяа разлика.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 870
аз използвам тоник зелен е на Виши и със него си мия лицето.Кожата ми става по суха-много съм доволна Peace

# 9
  • Мнения: 224
JuMe ползвала ли си го и цена можеш ли да ми дадеш? Благодаря Simple Smile

Да, ползвала съм го. Беше много нежен и матираше. Цената, мисля, че е ок 16 лв.  Аз по принцип съм много доволна от техните продукти. Друго, което съм ползвала е лосион за свиване на порите на La roche Posay. Той е доста по-агресивен. Има алкохол в него, почиства, но не мисля, че видях някакъв ефект върху порите, а и не матира.

# 10
  • Мнения: 578
LOREAL /Pure zone - почистващ лосион/  и GARNIER Synergie /хидратиращ лосион за норм. и мазна кожа/ . Аз ползвам и двата и съм доволна. Този на Лореал ми се струва по-изсушаващ обаче. Нивеа също имат - тоник за мазна и тоник за смесена кожа.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз преди няколко дни си взех на Garnier Pure Shine Control,но още не съм го почвала.Някой ползвал ли го е и какво ще кажете за него?Матира ли и наистина ли предотвратява лъскавината?

# 12
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Преди 2 години ползвах и трите на Garnier Pure /сините за мазна кожа/ - течния сапун с абразивни частици, тоника и крема - много съм доволна. За един месец имаше промява. Сега вече не ми се налага и трите, последния път в България си купих тоника само и си го ползвам за регулиране от време на време. С две ръце де подписвам за тази серия, трите неща излизат към 25 лв. само тоника е 8-9, цените са от февруари месец в Метро.

# 13
  • Мнения: 8 505
...Garnier Pure /сините за мазна кожа/ - течния сапун с абразивни частици

На мен прекалено ми изсушава кожата-до степен "опъване".

# 14
  • Мнения: 5 475
аз използвам тоник зелен е на Виши и със него си мия лицето.

И на мен действа добре.

Общи условия

Активация на акаунт