Моля,препоръчайте ми фризьорски салон!

  • 25 400
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
ми подстригването е 28 с измиване и сешоар. работят с L'oreal и TIGI.

 Shocked hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 18
В София най-добрия на който съм попадала е Боби Иванов.Така се казват и салоните му.Май са три,ама аз съм ходила само на Княз Борис I.Не знам точно номера,но телефона е 981 25 98.При тях ходя вече повече от година  и нямам нито една забележка. А аз съм човек ,който често си сменя вида на прическата.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 467
Изведнъж в тези теми взеха да пишат само гости. Чудна работа!!! Thinking
Нали уж тук е място за обмяна на информация между съфорумки. Тези гости що не иската да се регистрират?
Ами SIMO_NA, Ivali8li, SimoLa, Mariola323 и PLAMENA HI са едно и също лице, пишат от едно и също място. Wink
Сами преценете, дали да ги вземате на сериозно. Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 160
Иля, може ли да кажеш къде точно се намира този салон, че то и от двете страни на 21 блок има фр.салони. Този, от който си доволна до едно соларно студио ли се намира (мисля,че Fashion се казваше салона) или е от др.страна?

# 34
  • София
  • Мнения: 7 791
Иля, може ли да кажеш къде точно се намира този салон, че то и от двете страни на 21 блок има фр.салони. Този, от който си доволна до едно соларно студио ли се намира (мисля,че Fashion се казваше салона) или е от др.страна?

peteto, нещо бъркам сигурно блоковете. Значи сигурно е в блок 22, на самият му край откъм страната на Стрийт Бара, студиото е със сълбички отпред и оранжеви щори, за съжаление няма име.

# 35
  • София
  • Мнения: 160
Иля, може ли да кажеш къде точно се намира този салон, че то и от двете страни на 21 блок има фр.салони. Този, от който си доволна до едно соларно студио ли се намира (мисля,че Fashion се казваше салона) или е от др.страна?

peteto, нещо бъркам сигурно блоковете. Значи сигурно е в блок 22, на самият му край откъм страната на Стрийт Бара, студиото е със сълбички отпред и оранжеви щори, за съжаление няма име.


Иля, много мерси  Simple Smile. Мисля да изпробвам, т.к. ми е близичко. После ще споделя...

# 36
аз съм от кв.симеоново и ходя в новия салон в драгалевци.мацката е млада,но подстригва добре(дългите коси са и стихията иначе има и една др тя какви карета прави не е истина)работят с Kleral system мн добра боя,по-добра е от  Loreal,подстригването е 10 лв,а сешоарите варират от15-до 25 лв.прическите им за баловете бяха 30лв( бая евтино сравнение с тези по др  салони).Боите им са от 20лв за къса коса до 40лв  дълга коса.кичурите им са на цена от 25 до 40лв и ги правят със специален гребен и стават еднакви,а не дебел кичур,а после тънък.Що се отнася до сешоарите  добре се справя със правия,но стихията и са разчупоените ( т.е  навън и на вътре )
а и може да прави букли с четката.
Ако решите салона се намира срещу хотел тя и той(бившия Александър) залепен е до BAr&Dinner HELIS  Simple Smile
PS
УДЪЛЖАВАТ И КОСА И ТЯ Е НАЙСТИНА КАЧЕСВЕНА  И АЗ СЪМ СИ ПОРЪЧАЛА Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 7 791
Иля, може ли да кажеш къде точно се намира този салон, че то и от двете страни на 21 блок има фр.салони. Този, от който си доволна до едно соларно студио ли се намира (мисля,че Fashion се казваше салона) или е от др.страна?

peteto, нещо бъркам сигурно блоковете. Значи сигурно е в блок 22, на самият му край откъм страната на Стрийт Бара, студиото е със сълбички отпред и оранжеви щори, за съжаление няма име.

Иля, много мерси  Simple Smile. Мисля да изпробвам, т.к. ми е близичко. После ще споделя...

peteto, дано да останеш доволна, ще чакам да споделиш. Hug

# 38
Момичета с голямо удоволствие Ви препоръчвам Фризьорски салон "ДИАС и Си" в кв. Гоце Делчев на ул. Силиврия  бл.44-46 страшно съм доволна от услугите им фризьорката е много добра кичурите, който ми направи са супер и докато чаках съответно и маникюр си направих, много хубава декорация ми направи момичето.Въобще работеха много добре на много достъпни цени.

# 39
  • Мнения: 1 147
Аз съм с чудесни впечатления от Росица, която работи в салона на Капанов на бул. Скобелев 63. Много правилна преценка за тип коса, цветове, форма на лицето. Работи бързо и качествено, без излишни приказки и определено си разбира от работата.
Била съм и при други фризьори в същия салон, не съм впечатлена.

# 40
  • Мнения: 1 322
Бих препоръчала фризьорско студио ВИКИ. Намира се в пряката с/у втора хирургия на Александровска болница. Фризьорката се казва Вики.

# 41
  • Мнения: 23
mims2003,

понеже и аз съм в симеоново и тук не мога да открия какъвто и да е фризьор, моля те дай координати на мацката в драгалевци  Hug

# 42
С две ръце гласувам за jean-klaude biguine. Това са салоните на митко дамов. Който и стилист да изберете няма да сгрешите.
:roll-mnogo a dobri v salon Veni creativ studio v mladost1 tel. 9740369

# 43
mims2003,

понеже и аз съм в симеоново и тук не мога да открия какъвто и да е фризьор, моля те дай координати на мацката в драгалевци  Hug
osven tova cenite sa im mnogo dobri

# 44
az hodih v tozi salon v nadejda2 bl.270a pri ani,niakoi go bese prepora4al i vi kazvam 4e sam o4arovana ot tova momi4e. mnogo razbira,napravi me super.posle 4uh,4e pravi polvin nadejda i 4e ima mnogo klienti.i nai vaznoto mnogo e mila

Общи условия

Активация на акаунт