За прехода от 1-во към 2-ро АМ

  • 2 255
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Извинявайте, ама за всеки случай да попитам на АМ двойка при навършени шест месеца ли се преминава или в началото на шестия месец?

# 1
  • Мнения: 2 908
При навършени 6

# 2
# 3
  • Мнения: 992
при навършени 6, но дори и да е малко след това не е проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 1 294
Аз преминах на двойката дори по-късно-след навършени 7 месеца .

# 5
  • Мнения: 475
Ми те АМ са различни.Ние сме на Хумана и тук номерацията е следната:1-от 0 до 4 месеца,2-от 4 до 8 месеца, след 8 месеца,така че.... Hug

# 6
  • Мнения: 27 524
Зависи от млякото. Повечето са след навършени 4 месеца. Но е най-добре да се остане на единицата до 6 навършени. След това двойката  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 488
при навършени 6, но дори и да е малко след това не е проблем  Peace

Да по добре малко по късно но не по рано от 6 навършени

# 8
  • Мнения: 560
Благодаря за бързите отговори, момичета.  Hug Ние сме на Нутрилон. Неговата двойка е след шестия месец.

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ние сме на Фризовом, който е от 0-12 мес.

# 10
  • Мнения: 4 447
Ние сме с Аптамил и сме на 4м,вече давам 2-ката.

А защо 2-ка след 6м? Това за всички ли се препоръчва или  newsm78

# 11
  • Мнения: 100
На кутиите е казано от кой месец и мисля, че това е важно. Производителят на дадената марка мляко е определил докога кое мляко се пие и го е съобразил с потребностите на бебето според неговата възраст. Не бива на своя глава да продължаваме "единицата", защото ни се иска детето да пие по-дълго напълно, а не частично адаптирано мляко.

# 12
  • Мнения: 1 483
На кутиите е казано от кой месец и мисля, че това е важно. Производителят на дадената марка мляко е определил докога кое мляко се пие и го е съобразил с потребностите на бебето според неговата възраст. Не бива на своя глава да продължаваме "единицата", защото ни се иска детето да пие по-дълго напълно, а не частично адаптирано мляко.
  Абсолютно съм съгласна с това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Peace Какво значи след 6мес?!като всяко АМ  е различно Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 603
Аптамил 2 започнах да давам като влезе в 5 месец - както си пише на кутията. Сега като връщам лентата назад, стигам до извода, че добре са го преценили хората. Йоанна стана много активна (започна да се обръща, да блъска с крака и ръце, да се наема да става и въобще голям фитнес му удря) точно в 5 месец и явно й трябва повече енергия.


ПС: Чети какво пише на кутията - има различни АМ с различни срокове на преминаване от 1 към 2.

# 14
  • Мнения: 24 467
Също спазвам написаното и препоръчано от производителя. Няма смисъл нито да бързам, нито да се бавя. Не се считам за по- веща от тях или от контролиращите органи. Затова и проблеми не сме имали. Сега с Фризолак № 3 ще направя смяната също както си го пише на кутията.

Общи условия

Активация на акаунт