Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 4

  • 33 753
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето още по самолетната тема:

http://www.thecakefairy.co.uk/pages/planepage.html

Може да се изпече в правоъгълна кексова форма и да се оформи малко с нож

И още:



И това:

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 10:12 от М_е_г_и

# 76
Zdraveite momi4eta !
Do kolkoto znam a to ne e mnogo te4nata smetana se razbiva s mikser na visoki oboroti i bi triabvalo da se sgasti kato krem no pri men ne se polu4ava to4no taka sgastiava se no ne dostata4no za da ukrasia sas shpritc  newsm78.shte badete li taka dobri da spodelite vashia opit s edna neuka mama kato men .blagodaria predvaritelno pozdravi   bouquet

# 77
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
 
Zdraveite momi4eta !
Do kolkoto znam a to ne e mnogo te4nata smetana se razbiva s mikser na visoki oboroti i bi triabvalo da se sgasti kato krem no pri men ne se polu4ava to4no taka sgastiava se no ne dostata4no za da ukrasia sas shpritc  newsm78.shte badete li taka dobri da spodelite vashia opit s edna neuka mama kato men .blagodaria predvaritelno pozdravi   bouquet
Karolin 72, cъс спрей не Naughty ,защото ще се разтече сметаната. Течната сметана- когато разбиваш трябва да сложиш  пудра захар , а когато е разбита  и сложи  няколко капки лимонов сок и няма да мръдне .Успех!
 И да покажеш резултата!

# 78
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
mers5, там пище шприц... ама и аз на латиница чета по 3-4 пъти докато разбера за какво става въпрос.
Karolin72, може да сложиш сгъстител за сметана. Днес видях в Хит-а на такъв на RUF. И на Кауфланд има, на друга фирма.

# 79
Здравейте момичета и аз искам една идейка ако може. LaughingЕдна позната има рожден ден другата седмица и ще правя торта,нооо незнам каква да бъде точно.Тя е плувкиня и има доста медали а в момента рaботи като шеф на няколко басейна,така че искам украсата на тортата да е с купа,море,вълни или басейн но нямам още бистра идея. ThinkingМоля помогнете с идеи за тортата.Търсих в интернет но не можах да намеря торти за определената професия.

# 80
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
mers5, там пище шприц... ама и аз на латиница чета по 3-4 пъти докато разбера за какво става въпрос.
Karolin72, може да сложиш сгъстител за сметана. Днес видях в Хит-а на такъв на RUF. И на Кауфланд има, на друга фирма.
ама и аз  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  извинявам се  Embarassed

# 81
  • Мнения: 7 106
Светлето, сложничък сюжет си избрала. Аз честно казано точно на тема басейн или купа не помня да съм срещала торти. Ето нещо с морска тематика :
http://www.cakecentral.com/cake-decorating-photos_display_60_-265683.html
Като тук ми идва идеята вместо тези фигурки, ако можеш да моделираш добре да разхвърляш по "плажа" хавлия, джапанки, плажен чадър и една фигура да плува в морето...

# 82
# 83
Parvo da se izvinia za vaprosa mi izobshto ne sam vidiala 4e temata za smetanata se  e komentirala.taka se biah iadosala sled porednia proval 4e napravo tragnah s vaprosa .Izviniavam se za latineca no niamam kirilica Embarassed

# 84
  • Мнения: 729
Направих моя Медовик, но много взаимствах от вашите идеи! Embarassed
Но така е, като нямам много въображение, а имам голямо желание!
Благодаря на всички ви за вдъхновението!


и разрез

http://images16.snimka.bg/002633806.jpg

# 85
  • Мнения: 9 582
Направих моя Медовик, но много взаимствах от вашите идеи! Embarassed
Но така е, като нямам много въображение, а имам голямо желание!
Благодаря на всички ви за вдъхновението!

Браво!!! Стахотно си с е справила! Какво е бялото покритие отгоре и с какво го оформи?

# 86
  • Мнения: X
Направих моя Медовик, но много взаимствах от вашите идеи! Embarassed

ooooh! Прекрасна е!  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 946
Еми супер е  Peace кажи повече за направата.

# 88
Emsy супер е тортата ти!Много оригинална!  bouquet
Labrex благодаря за идеите.  bouquet
Зори твоята снимка не мога да видя понеже не съм регистрирана в този сайт. newsm78

# 89
  • Мнения: 7 106
Emsy страхотна е тортата  Wink!

Swetleto , тъкмо подходящ момент да се регистрираш. Има невероятно много идеи за торти, за всякакъв случай  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт