Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 149 отговора

Анкета

''За'' или ''против'' хапчетата, прахчетата и сиропчетата за отслабване???

Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

Напоследък се говорят и рекламират масово хапчета и прахчета за отслабване...
И така... Съществува ли ''магическото хапче'' за гълтай корема и топи тлъстинките?!?  Rolling Eyes

Цитирай

Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu
Цитирай

Stuttgart/София

Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu

Подкрепям на 100%  Peace
Цитирай

на 3 градуса от адът

не не съм пила
нямам и намерение
 Twisted Evil
Цитирай

Аз принципно съм пила много добавки под всякаква форма, но нищо не ми помогна така както китайските капсули. Те ми помагат да се контролирам с яденето и поемам наистина малки количества храна. Със сигурност са вредни, но се чувствам добре като ги взимам защото ми е леко на корема, тъй като ям по-малко.
Цитирай

Забелязвали ли сте,че при приема на хапчета винаги се препоръчва да има ограничения в храната...т.е ако има някакъв ефект ...той се дължи изцяло на диетата.
И ако все пак някой е свалил от "чудесата"...какво става след спирането им...не може вечно да се пият.
Лично аз съм пила какво ли не, но за кратко време...и ефект не съм видяла.

Не на хапчетата Peace...Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green
Цитирай

Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green

И аз съм за добавките, затова добавих опции за тях  Peace
Цитирай

sisin4e,и аз се колебаех за тези капсули,като чета отзивите ви,но някак си ми изглеждат доста съмнителни...сигурно съм повлияна от репортажа по нт...но все пак за мен здравето е най-важно! Peace
Цитирай

София

Никога не съм пила хапчета за отслабване.
Цитирай

Против съм, масово се рекламират, но ефект със сигурност няма.
Цитирай

Atlanta

Забелязвали ли сте,че при приема на хапчета винаги се препоръчва да има ограничения в храната...т.е ако има някакъв ефект ...той се дължи изцяло на диетата.
И ако все пак някой е свалил от "чудесата"...какво става след спирането им...не може вечно да се пият.
Лично аз съм пила какво ли не, но за кратко време...и ефект не съм видяла.

Не на хапчетата Peace...Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green

Напълно подкрепям  Smile
Цитирай

Мисля, че отслабването не може да бъде постигнато с хапче
Цитирай

Бургас

Подкрепям на 100%  Peace
И аз мисля като вас.Ако имаше такава магия като "вълшебно хапче за отслабване" нямаше "звездите" да полагат толкова труд за себе си във фитнес залите и нямаше да пълнят гушките на естетичните хирурзи за разни липосукции и тем подобни.  box thumbsup Big Grin
Цитирай

Аз съм против  хапчетата за отслабване! В моменти на отчаяние съм започвала да пия,но се убедих,че няма смисъл  Peace
Хранителни добавки(л-карнитин и т.н.) не съм пробвала
Цитирай

Берковица

Никога не съм пила и на дали някога ще пробвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 149 отговора